dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 454 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 454 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

574 566 zł42 m² 13 712,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Partynice,Wrocław

646 613 zł38 m² 16 922,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z korzystną opcją rozłożenia rat 20-80! Dobry pomysł na inwestycje lub mieszkanie na przyszłość. Inwestujesz tylko 20% a 80% płacisz dopiero przy odbiorze mieszkania! U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

591 664 zł57 m² 10 396,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

536 168 zł39 m² 13 797,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

515 011 zł36 m² 14 113,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

719 550 zł48 m² 14 959,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

639 000 zł48 m² 13 390,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 47,72 m na kameralnym osiedlu na Jagodnie Dlaczego warto? To mieszkanie to wyjątkowa okazja dla każdego, kto szuka komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, duże, dwustronne, rozkładowe mieszkanie położone na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu. Dwa balkony. Miejsce postojowe w garażu podziemnym, tylko dla tego mieszkania. Świetna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

950 000 zł85 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w IV kwartale 2024 Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mińska

Fabryczna,Wrocław

599 000 zł46 m² 13 014 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania o powierzchni 45,72 m , zlokalizowanego na drugim piętrze w nowym bloku we Wrocławiu. Budynek, oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

598 501 zł42 m² 14 082,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Jagodno/vivaldiego/krzyki/premium/okazja/2pok./balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na 1-szym piętrze 4-piętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

799 000 zł73 m² 10 915,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Serdecznie polecam trzypokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na rodzinnym osiedlu Cztery Pory Roku na wrocławskim Jagodnie przy ulicy Ryszarda Wagnera. Przyjazna architektura rodzinnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

620 496 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny, 4 kondygnacyjny, w którym znajdować się będzie 28 lokali mieszkalnych, garaż podziemny z 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OR english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Centrum Wrocławia! budynek I okolica: wrocław, ul. Traugutta 74 Apartamentowiec Angel City z 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

639 900 zł52 m² 12 305,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,81m2 z tarasem na nowoczesnym osiedlu Belvedere gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Stabłowice,Wrocław

599 950 zł60 m² 9 999,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania o pow. 60m2 w urokliwej dzielnicy złotniki/stabłowice we Wrocławiu! Ta spokojna okolica oferuje harmonię między naturą a życiem miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 000 zł36 m² 84,51 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne studio z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

860 000 zł39 m² 22 199,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu Nieruchomość idealną dla pary lub singla o powierzchni 38.74 m2 z balkonem zlokalizowaną w centrum miasta! Nieruchomość Sprawdzi się również jako świetny zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

671 167 zł60 m² 11 119,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, w południowej części Wrocławia. Cicha okolica w bliskości centrum miasta. W pobliżu liczne tereny zielone, spacerowe. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Widok na rzekę! Do mieszkania przynależy komórka lokatorska i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

561 122 zł42 m² 13 240,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja ta zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

739 103 zł58 m² 12 634 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe mieszkanie W inwestycji premium przy parku! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 58,50 m2 z balkonem, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

520 000 zł47 m² 11 159 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego z tarasem i ogrodem! Otoczenie nieruchomości: księże Małe jest spokojną dzielnicą, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buraczana

Klecina,Wrocław

790 000 zł53 m² 14 905,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m w świetnej lokalizacji Wrocław - Krzyki (klecina). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie piękną kawalerkę z balkonem w nowo powstałej inwestycji Incepti Gaj zlokalizowanej na Gaju we Wrocławiu przy ulicy Żegiestowskiej! zachęcam do obejrzenia filmu promującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English. English describe below. Mieszkanie wolne od 1 sierpnia. Apartment available from 1st of August. Szukasz mieszkania w eleganckim budynku, blisko centrum ? Ważna jest dla Ciebie cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chociebuska

Nowy Dwór,Wrocław

850 000 zł52 m² 16 194 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie na Nowym Dworze! Wykończone pod klucz! otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści się w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

910 000 zł70 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 wraz z komórką lokatorska 3,5m2. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. W mieszkaniu zamontowane są rolety zewnętrzne. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

859 990 zł64 m² 13 353,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Krzyki/klecina/premium/jutrzenki/3pok/loggia/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Klecinie - Krzyki, przy ulicy Jutrzenki. Powierzchnia to 63,8 m2 (uwzględniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

623 225 zł54 m² 11 649 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 53,50 m2 znajduje się na pierwszym piętrze 2-piętrowego budynku z windą. Z balkonu widok na zielony, wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

609 130 zł48 m² 12 743,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne osiedle w zielonej części Oporowa - inwestycja przyciąga swoim kameralnym klimatem. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie m.in. klub mieszkańca, który pozwoli na spędzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Home Brand oferuje apartament 2-pokojowy o powierzchni 48m2 w centrum Wrocławia - Przedmieście Oławskie, ul. Walońska. Lokal na parterze to: - wygodne wyjście na patio z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

758 287 zł60 m² 12 680,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 4 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 59,8 m2 (po podłodze około 67m2) na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie jest rozkładowe, 4 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie z balkonem, znajduje się w nowoczesnym i zadbanym budynku z garażem podziemnym i windą. Budynek mieści się w spokojnej, dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Popowice,Wrocław

1 650 000 zł91 m² 18 131,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkanie - bez podatku pcc (2%) - bez prowizji dla Kupującego Już teraz możesz zarezerwować nowy, wyjątkowy apartament, wykończony w najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

1 048 770 zł84 m² 12 500,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania pięciopokojowego z tarasem i ogródkiem, znajdującego się w spokojnej okolicy. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi oraz osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

1 950 000 zł105 m² 18 571 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zdjęcia poglądowe luksusowy apartament O pow. 105 M2 Z dwoma tarasami Apartament znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

999 000 zł63 m² 15 799,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 63 m2 w okolicach ul. Przyjaźni we Wrocławiu. W cenie mieszkania miejsce parkingowe w garażu podziemnym, dwie komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cukrowa

Krzyk,Wrocław

539 900 zł33 m² 16 571,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 32,58m3. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu z 2016r nieopodal ul. Cukrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników, na wynajem mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Kępa Staromiejska przy ul. Zdrowej we Wrocławiu, dzielnica Stare Miasto, z monitoringiem i ochroną, na piątym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

721 965 zł60 m² 12 012,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Narożne mieszkanie z możliwością wydzielenia kuchni.