dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 445 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kniaziewicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

5 500 zł97 m² 56,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 4-pokojowego na wynajem, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

1 172 704 zł56 m² 21 001,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękny, wykończony Apartament Pokazowy 3 pokojowy o powierzchni 55,84m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 800 zł45 m² 84,33 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z wyjątkowym widokiem | Centrum agent prowadzący: tel. Apartament w jednym z najbardziej prestiżowych budynków we Wrocławiu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

828 000 zł69 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

870 000 zł60 m² 14 449,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,21m w wysokim standardzie, w nowym budownictwie z 2023 roku. Usytuowane na 4/4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Klecina,Wrocław

743 576 zł56 m² 13 373,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 55,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

845 000 zł61 m² 13 920,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Top Apartament / 3 pokz/taras/2019/garaż /komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019) Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż piękne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 4/6. piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku (z windą) we Wrocławiu (krzyki Huby). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

1 680 000 zł73 m² 23 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | ul. Księcia Witolda | Centrum Wrocław Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 73 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

818 998 zł75 m² 10 863,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń jak w domu komfort mieszkania w mieście! Szukasz czegoś więcej niż standardowego mieszkania? Ta dwupoziomowa nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalności, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

989 999 zł68 m² 14 537,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Księcia Witolda Apartament Glamour Polecamy Państwu w doskonałej lokalizacji w centrum miasta ul Księcia Witolda. Apartament w budynku z recepcja , konsjerż oraz windą. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł25 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 25 m2, położony w samym sercu Wrocławia, w unikalnym i rozpoznawalnym na mapie miasta kompleksie ovo Wrocław. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

779 000 zł70 m² 11 128,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 70 m usytuowane na 4 piętrze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

515 000 zł32 m² 16 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Wrocław,dolnośląskie

4 990 zł80 m² 62,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem oferujemy nowe, dotychczas niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 80 m, zlokalizowane przy ul. Bocianiej we Wrocławiu, na terenie nowego, kameralnego osiedla o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

499 000 zł36 m² 13 822,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 36,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na luksusowym osiedlu Angel City. Wnętrza są zaprojektowane elegancko i funkcjonalnie z myślą o tym, aby życie codzienne było wygodne. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

830 000 zł59 m² 14 137 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: nowoczesne osiedle, doskonale skomunikowane z centrum. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd od aow i lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Od zaraz do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem na VI piętrze w budynku przy ul. Tęczowej. Mieszkanie jest słoneczne i funkcjonalnie zaprojektowane. Dojazd do centrum miasta (maks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

639 000 zł47 m² 13 595,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

47 M , 2 pokoje, balkon, klimatyzacja, winda , komórka lokatorska, księże małe Na sprzedaż ładne, 2 -pokojowe mieszkanie, położone na czwartym, ostatnim piętrze budynku przy ul. Opolskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pok Pierwszy najem | ogród+taras | 2xgaraż | Stabłowice | Łomnicka Nowy apartament 40 m z dużym ogródkiem i tarasem pierwszy najem. Mieszkanie znajduje się w niskim, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cesarzowicka

Oporów,Wrocław

1 100 000 zł68 m² 16 093,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne, pięknie wykończone mieszkanie z dwoma tarasami na Wrocławskim Oporowie Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 położone na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

1 049 999 zł83 m² 12 620,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z tarasem 30 m , ogrodem i garażem podziemnym Bez pcc i prowizji gotowe mieszkanie z tarasem i ogrodem Wysoki standard: ogrzewanie podłogowe, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

574 500 zł46 m² 12 554,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnia Szansa! Gotowe Mieszkanie w Świetnej Cenie! Szukasz swojego pierwszego M w dynamicznie rozwijającej się, a jednocześnie zielonej dzielnicy Wrocławia? A może pewnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Skontaktuj się ze mną - pracuję także wieczorami i w weekendy. 0% prowizji i 0% podatku pcc - kupując od dewelopera, płacisz po prostu mniej. Inwestycja ta jest położona w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczepin,Wrocław

579 999 zł32 m² 17 967,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 32,28 m położone jest na 2 piętrze w 6-piętrowym budynku z windą przy ulicy Długiej. To kawalerka, która dzięki korzystnemu układowi okien daje realną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł34 m² 83,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,22 m , położone na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Tęczowej zaledwie dwa kilometra od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

764 000 zł58 m² 13 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

680 000 zł44 m² 15 592,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

44 M / 2 pokoje / balkon /winda / miejsce postojowe naziemne / monitorowane osiedle/ kępa staromiejska Do sprzedaży ładne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

2 339 472 zł117 m² 20 031,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny o każdej porze - zarówno wieczorami jak i w weekendy **oszczędzasz od samego początku - kup bezpośrednio od dewelopera *0% podatku pcc *0% prowizji Na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rynek

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w centrum- ul. Księcia Witolda - Bulwary Książęce 3 min do Rynku. Pokój dzienny. Wyposażony w kanapę, stolik kawowy. Wyjście na duży balkon. Kuchnia otwarta meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 200 zł45 m² 70,41 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ulica Walońska, "angel Wings"- rzeka, trasy biegowe czy rowerowe, nieopodal Polinka- więc Pl. Grunwaldzki w zasięgu ręki, w spacerowej odległości Ovo czy Gal. Dominikańska! Do tramwaju 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka 35 m2, zlokalizowana u zbiegu ulic Jedności Narodowej, nowowiejskiej i Słowiańskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, 7-kondygnacyjnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

724 000 zł60 m² 12 066,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł37 m² 80,62 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nasłonecznione, nowoczesne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe (37,21 m ) na 6 piętrze z balkonem. Dodatkowo możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym (przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł40 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 *** wolne od 01.05.2026*** Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Mieszczańskiej. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

594 000 zł60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.