dowolna

Mieszkania w nowym bloku Wrocław - Oferty sprzedaży lub najmu

3 451 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 451 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

1 104 139 zł68 m² 16 261,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji i podatku pcc! Kupujesz od dewelopera! Budynek znajduje się w dzielnicy Kleczków, niedaleko rzeki Odry w sąsiedztwie ścieżek spacerowych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

460 200 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strachowicka

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł32 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: fabryczna, ul. Strachowicka 13b Metraż: 31,8 m2 Ilość pokoi: 2 Piętro: 1 Dostępny: najem od zaraz. Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia, położone w nowoczesnym budynku (nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Stare Miasto,Wrocław

602 975 zł35 m² 17 252,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny także wieczorem lub w weekend. Mniej kosztów na start - 0% prowizji i 0% pcc przy zakupie od dewelopera. Inwestycja ta jest położona w ścisłym centrum Wrocławia. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

578 015 zł38 m² 15 029 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,46m2 + wyjątkowym ogródkiem o pow. 21,19m2, jeżeli mieszkanie z ogrodem to konieczność to to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z tarasem tuż przy rzece W centrum bezpłatny dostęp do spa gym sauna Nieruchomość Doskonale Zlokalizowana w Skali Miasta 15 minut spacerem do Rynku lub Placu Grunwaldzkiego, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościańska

Złotniki,Wrocław

685 000 zł49 m² 13 951,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bardzo zadbane i estetycznie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 49 m , usytuowane w nowym budownictwie przy ul. Kościańskiej. To świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 431,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 829 000,30 zł Trójstronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

780 000 zł50 m² 15 656,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

***dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią do sprzedaży przy Ogrody Hallera 86***. Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie 2- pokojowe, położone na znanym, kameralnym osiedlu Ogrody Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

320 000 zł17 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

544 410 zł46 m² 11 817 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupoziomowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

617 180 zł45 m² 13 603,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

550 000 zł42 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja do 05 maja! Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 na 2 piętrze 5 piętrowego budynku z windą z 2012r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

616 214 zł34 m² 18 039 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Nowe mieszkanie w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. 2- pokojowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem / łazienka i aneks kuchenny / i z przynależnościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

2 950 zł36 m² 81,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie W odrestaurowanym młynie maria Wyjątkowa lokalizacja | Historyczna dzielnica | Centrum miasta | Widok na rzekę | Wysokie sufity | Balkon | Stylowe wykończenie | Serce Wrocławia |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Różyckiego

Biskupin,Wrocław

1 648 548 zł65 m² 25 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

606 125 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu pięknie położonych mieszkań nad rzeką Oławką z ogrzewaniem miejskim. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie mieszkania! Dodatkowo harmonogram płatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przyjdź i wynajmij! Klimatyczne mieszkanie urządzone "pod klucz" w nowoczesnej odrestaurowanej kamienicy o powierzchni całkowitej 51 m2! Możliwość doposażenia uzgadniana indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 000 000 zł65 m² 1 545,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania niezwykła oferta komfortowego 2 pokojowego apartamentu na ostatniej kondygnacji w apartamentowcu justin Center przy ul. Krawieckiej 3 we Wrocławiu. Jest to jeden z niewielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

509 956 zł42 m² 12 282,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupokojowego z balkonem w cichej i zielonej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją, z ogrzewaniem miejskim! Kompleks składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

899 000 zł49 m² 18 346,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kępa mieszczańska lux 2 ком квартира площадью 49 М , С мебелью И техникой. Объект готов К проживанию или немедленной сдаче В.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 580 zł57 m² 62,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 805 000 zł116 m² 15 501,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 116,44 m , położone w jednej z najbardziej rozwijających się części Wrocławia, na Przedmieściu Oławskim, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

547 135 zł36 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie pod klucz Z tarasem (8,44 M )! północ wrocławia idealna inwestycja lub pierwszy własny kąt Szukasz mieszkania gotowego do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu, bez stresu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 097 649 zł75 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękne, duże mieszkanie o pow. 74,67m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Klasyczna, część przedwojennych Browarów Wrocławskich połączona z super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perkusyjna

Wojnów,Wrocław

3 100 zł65 m² 47,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Energooszczędne rozwiązania - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - niskie opłaty Do wynajęcia lokal o powierzchni 65,41 m2 z ogródkiem i garażem w budynku z 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zadbane, stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na pierwszym piętrze nowego budynku przy ulicy Drabika we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

852 381 zł75 m² 11 366,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże i aż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z ogromnym ogrodem 163m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 800 zł39 m² 72,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Huby,Wrocław

719 000 zł46 m² 15 630,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na parterze (okna, rolety antywłamaniowe) w nowoczesnym i kameralnym bloku z 2013 roku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

567 742 zł27 m² 21 200,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kleczków,Wrocław

603 251 zł40 m² 14 950,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,35 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

749 672 zł81 m² 9 298,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m , znajdziemy funkcjonalne mieszkania dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Promenada

Fabryczna,Wrocław

818 000 zł63 m² 12 984,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Słoneczne, z piękną przestrzenią, komfortowe mieszkanie w kameralnym domu wielorodzinnym (z 2008r), ze współdzielonym dużym ogrodem, placem zabaw, altaną oraz sadem. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

2 800 zł56 m² 50,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Zapraszam do dwupokojowego mieszkania w spokojnej części Wrocławia. Funkcjonalne mieszkanie, urządzone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

818 999 zł75 m² 10 876,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń jak w domu komfort mieszkania w mieście! Szukasz czegoś więcej niż standardowego mieszkania? Ta dwupoziomowa nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalności, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

574 500 zł46 m² 12 489,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocyjna cena 12 500zł/m2 0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 45,96 m , z dużym balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

968 000 zł52 m² 18 640,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

629 370 zł50 m² 12 539,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoja przyszłość zaczyna się na osiedlu poświętne! Gotowe Mieszkanie Inwestycyjne lub Idealne Na Start we Wrocławiu! Marzysz o pierwszym własnym "M" w zielonej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

739 000 zł66 m² 11 195,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ok./Ołtaszyn/3pok/ogród/miejsce/postojowe/taras Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed.