dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Wrocław - Oferty sprzedaży

933 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

933 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Letnia promocja , podpisz umowę a otrzymasz miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis! Promocja obowiązuje do podpisania trzech pierwszych umów! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nowe z rynku pierwotnego, 3 pokojowe o powierzchni 56,91m2 z balkonem na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia Krzyków. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

693 747 zł48 m² 14 447 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z ogródkiem, w cichej okolicy, z komórką lokatorską i miejscem postojowymi w hali garażowej! Zamieszkaj w kameralnym budynku oddanym do użytku. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

574 566 zł42 m² 13 712,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Letnia promocja, podpisz umowę a otrzymasz miejsce postojowe gratis! Oferta dotyczy 3 pierwszych umów. Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

416 760 zł35 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie rozkładowe, 2 - pokojowe o pow. 34,73 m2 znajduje się na 1 w 3 piętrowym nowym bloku z windą. Główna część mieszkania stanowi salon z kuchnią w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorowska

Nowy Dwór,Wrocław

599 900 zł58 m² 10 272,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

tanio!/nowy dwór/centrum/stan deweloperski/komorowska/krzyki/4pok./piwnica Okazja! Mieszkanie w trakcie remontu! Stan deweloperski! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Ołbin,Wrocław

988 190 zł74 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! gotowe - budowa zakończona! Wyjątkowa inwestycja w centrum miasta. Nowoczesne apartamenty, funkcjonalny układ i wysoki standard. Ośmiokondygnacyjny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

663 217 zł64 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, duże 3 pokojowe, dwustronne o powierzchni 64,38m2 w atrakcyjnej cenie takie mieszkania znajdą Państwo jeszcze we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie na Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zgorzelisko,Wrocław

469 395 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cesja umowy deweloperskiej. W ofercie mieszkanie 2 pokojowe o projektowanej powierzchni 34,77 m2 w nowej inwestycji przy ul. Grodzieńskiej - inwestycja Jaśmin. Lokal usytuowany na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

561 122 zł42 m² 13 240,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja ta zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

643 700 zł64 m² 9 996,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

589 284 zł37 m² 15 853,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,10 m2, z tarasem. Inwestycja znajduje się na wrocławskich Krzykach, w okolicy toru wyścigów konnych, oraz innych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

705 351 zł58 m² 12 096,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

536 000 zł44 m² 12 229,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu gotowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,83m 2 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Księże Małe,Wrocław

562 575 zł41 m² 13 621,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

515 011 zł36 m² 14 113,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

799 000 zł67 m² 12 006 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 23784 tel: dział deweloperski sdp nieruchomości brak pcc Na sprzedaż 3 pokoje w zielonej okolicy na Psim Polu otoczenie nieruchomości: rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

592 773 zł60 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w promocyjnej cenie 9 850 pln / m2 Trójstronna nieruchomość idealna dla rodziny w pobliżu zielonych terenów rekreacyjnych Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

659 000 zł53 m² 12 486 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 52,78 m2 z balkonem do własnej aranżacji w spokojnej okolicy. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

533 398 zł33 m² 16 336,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

698 838 zł48 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w sercu Wrocławia tylko za 14 700 zł/m2! Rynek pierwotny, inwestycja oddana do użytku. Klucze odrazu po zapłaceniu ceny. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 051 450 zł81 m² 12 981 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania 5-pokojowego z dwoma balkonami. Duże możliwości aranżacyjne podziału przestrzennego. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

699 000 zł53 m² 13 276,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Gotowe do Odbioru Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

879 000 zł112 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane we Wrocławiu. Mieszkanie bez podatku pcc, położone na pierwszym piętrze w jednopiętrowym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

757 268 zł41 m² 18 425 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o projektowanej powierzchni 41,10 m2, który składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki oraz posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

622 560 zł53 m² 11 782 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Cena aktualna do końca lutego! 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,02m2 znajduje się na parterze w 6-piętrowym budynku z windą. Do mieszkania przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 469,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Letnia promocja miejsce postojowe gratis! Promocjaobowiązuje do podpisania trzech pierwszych umów! oferta od dewelopera bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

599 000 zł52 m² 11 618 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje z balkonem. Opis lokalizacji: zielona okolica, dobra komunikacja. Zakrzów. Opiekun oferty: tel. Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w o powierzchni 51,56 m2 z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Oporów,Wrocław

719 550 zł48 m² 14 959,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 050 000 zł44 m² 24 137,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w samym sercu miasta, 5 min do Rynku. Bulwar Staromiejski. Lokal z widokiem na Odrę i trakt spacerowy. Powierzchnia to 43,5m2 Pokój dzienny 19m2, sypialnia 11m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

991 700 zł65 m² 15 177,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. Kupujesz bezpośrednio od developera! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

768 915 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz * Gotowe już we Wrześniu Mieszkanie o dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

847 576 zł69 m² 12 245 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 23784 tel: dział deweloperski sdp nieruchomości brak pcc Na sprzedaż 4 pokoje w zielonej okolicy na Psim Polu otoczenie nieruchomości: rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Letnia promocja! Miejsce postojowe w garażu podziemnym gratis! Promocja dotyczy 3 pierwszych podpisanych umów! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

502 400 zł32 m² 15 511 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,6m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

773 350 zł54 m² 14 428,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Funkcjonalne mieszkanie na najwyższym piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

789 000 zł69 m² 11 373,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz duża promocja! poprzednia cena 869000 zł Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

669 083 zł52 m² 12 969 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

659 000 zł50 m² 13 094 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 50,33 m2 z balkonem do własnej aranżacji w spokojnej okolicy. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 082 500 zł76 m² 14 245,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij