dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Fabryczna,Wrocław

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta prywatna - bez agentów i pośredników! Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1918 roku po kapitalnym remoncie w latach 80 z rekonstrukcją stropów, klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nadodrze,Wrocław

2 690 zł27 m² 99,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w przestronnym loftcie. Opis mieszkania 2 pokojowe mieszkanie o wysokości 320cm posadowione jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Fabryczna,Wrocław

525 000 zł42 m² 12 476,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Okazja! świetna lokalizacja | przy sky tower | 2 km od rynku! W cenie mieszkania pozostają wszystkie meble I sprzęty agd mieszkanie świeżo odmalowane I po wymianie oświetlenia! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł61 m² 11 445,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,07 m , położone w jednej z najpiękniejszych i najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu - przy ul. Nożowniczej, tuż przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

719 000 zł45 m² 15 910,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż eleganckie 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie mieści się na ul. Kruczej 12 we Wrocławiu i jest gotowe od razu do zamieszkania. Możesz wprowadzić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowia

Krzyki,Wrocław

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Borku. mieszkanie do własnej aranżacji składa się z: salonu z balkonem sypialni 3 pokoju kuchni(oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Borek,Wrocław

570 000 zł47 m² 12 127,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie blisko centrum Wrocławia ok. ul. Swobodnej. Mieszkanie dwustronne i rozkładowe, słoneczne i ciepłe, po remoncie ( okna plastikowe, nowe podłogi, hydraulika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

665 000 zł65 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje o powierzchni użytkowej 65 m2, usytuowane na 4 piętrze pięknej kamienicy po całkowitej rewitalizacji ( bez windy ). Mieszkanie przeszło generalny remont, wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świstackiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

539 000 zł50 m² 10 847,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Idealne dla studenta, pod najem, inwestycja! Wrocław Krzyki Przedmieście Oławskie boczna ul. Kościuszki ul. Świstackiego. Mieszkanie położone na II piętrze budynku z 1989 roku, w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Stare Miasto,Wrocław

749 900 zł65 m² 11 536,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Wrocławia - ul. Widok - tuż przy Operze Wrocławskiej i Parku M. Kopernika. Jest to idealna nieruchomość pod wynajem, inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

450 000 zł39 m² 11 544,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Jeżeli szukasz mieszkania na inwestycję w dobrej lokalizacji, ta oferta jest dla Ciebie. Dlaczego polecam Ci akurat tę ofertę? Ponieważ mieszkanie jest do remontu, co umożliwia własną, dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Nadodrze,Wrocław

259 000 zł18 m² 14 388,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Przytulna kompaktowa kawalerka po generalnym remoncie w malowniczej i historycznej dzielnicy Wroclawia Nadodrze, poszukujesz komfortowego miejsca dla studiującego potomka? A może chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dembowskiego

Sępolno,Wrocław

1 200 000 zł119 m² 10 084 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 108 m na Sępolnie. Informacje podstawowe: > Powierzchnia mieszkania: 119 m2 (w kw 75m2) > Poziomy: 1. piętro + adaptacja strychu > Liczba pokoi: 6 >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

455 000 zł40 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie 2-pokojowe 40 m2, znajdujące się na bliższych Krzykach okolice - ul. Swobodnej. Mieszkanie znajduje się w rejonie Rynku, w sąsiedztwie wielu centrów handlowych Pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Krzyki,Wrocław

469 000 zł44 m² 10 659,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dane techniczne i układ: powierzchnia mieszkania: 44,54 m (użytkowe) Piwnica: 9,40 m Piętro 1 z 3 w kamienicy bez windy Ogrzewanie: gazowe Pełna własność z kw Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

650 000 zł61 m² 10 576 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zadbane przestronne 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem oraz przynależną piwnicą w bardzo dobrej lokalizacji na Krzykach Gaju - - Licencja nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Krzyki,Wrocław

805 000 zł72 m² 11 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Możliwość 3 pokoi Polecam do sprzedaży unikatowe mieszkanie w dobrze utrzymanym budynku z cegły z 1930 roku przy ulicy Zaolziańskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,11m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

356 999 zł31 m² 11 369,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31,4 m2, usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku mieszkalnego z wielkiej płyty, zlokalizowanego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł49 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajecia świetne mieszkanie, w bardzo dobrzej lokalizacji. Lokal przeszedł remont, wymienione zostały instalacje elektryczne. Poprawiona została jego funkcjonalność poprzez podział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

349 000 zł24 m² 14 608,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Okazja! świetna cena! budynek Z cegły! świetna lokalizacja! - blisko politechnika, plac grunwaldzki! Gorąco polecam kawalerkę przerobioną na dwa pokoje położoną przy ul. Wyszyńskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 36m2 w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Huby,Wrocław

611 111 zł73 m² 8 359,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, rozkładowego mieszkania do remontu, położonego na osiedlu Powstańców Śląskich, w okolicach skytowera. To miejsce, które może stać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gołężycka

Kozanów,Wrocław

610 000 zł63 m² 9 682,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - Kozanów, ul. Gołężycka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone na 3. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

499 000 zł32 m² 15 584 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Agent prowadzący: tel. Nr licencji pfrn 30960 tylko w sdp Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

459 000 zł37 m² 12 462,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Inwestycja w Przyszłość - Idealne Mieszkanie pod Wynajem dla Studentów Przedstawiamy atrakcyjną ofertę inwestycyjną: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,83 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziemniaczana

Brochów,Wrocław

572 975 zł51 m² 11 243,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

W ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,96 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu w dzielnicy Brochów Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze trzykondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Jantarowa

Fabryczna,Wrocław

345 000 zł26 m² 13 269 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż przytulne jednopokojowe mieszkanie (jest opcja podziału na dwa oddzielne pokoje) o powierzchni 26 m , usytuowane na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Szczepin,Wrocław

545 000 zł54 m² 10 073,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m , zlokalizowane w sercu Wrocławia, na popularnym i spokojnym osiedlu Szczepin przy ul. Zielonogórskiej. Lokal składa się z: > 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu przepiękne, stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na 2. piętrze urokliwej, czteropiętrowej kamienicy o zabytkowym charakterze. To wyjątkowe lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

665 000 zł65 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

611 111 zł73 m² 8 371,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

3 300 zł67 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę słoneczne mieszkanie Wrocław, krzyki Gaj, ul. Krynicka Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , w pełni rozkładowe: osobna kuchnia, łazienka i wc salon 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

649 000 zł57 m² 11 366 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ciche mieszkanie 3-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim w Śródmieściu - okolice Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Różanka,Wrocław

599 000 zł62 m² 9 630,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Rezerwacja Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 62 m położone na osiedlu Różanka , tuż nad Odrą, przy ul. Na Polance. Lokal znajduje się na 1. piętrze w czterokondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowicza

Borek,Wrocław

479 000 zł46 m² 10 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Wyjątkowa oferta: 2-pokojowe mieszkanie z duszą przy ul. Słowiczej. Zamieszkaj w jednej z najbardziej urokliwych części Wrocławia! Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

620 000 zł54 m² 11 481,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Wrocławia ok. ul.Powstańców Śląskich. Mieści się na 7/10 piętrze w budynku z windą po termoizolacji. Blisko wrocławskiego Rynku i Uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 350 zł54 m² 43,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne mieszkanie dla studentów. - dwa osobne pokoje: możliwość z/bez łózek - osobna widna kuchnia z lodówką, piekarnikiem, płytą indukcyjną i zmywarką; - balkon z krzesełkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Grabiszyn,Wrocław

555 000 zł52 m² 10 673,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m . Mieszkanie na 1. piętrze z 4. Dwustronna ekspozycja okien zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz przez cały dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

639 000 zł46 m² 13 771,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Podpisana umowa przedwstępna. 2 - pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3 pokoju w samym centrum miasta, tuż przy fosie miejskiej. Opiekun oferty: tel. Przestronne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopanewska

Gajowice,Wrocław

699 000 zł70 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż super 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, usytuowane na 7/7p w budynku z windą na Gądowie Małym Mieszkanie dwustronne,rozkładowe,do remontu, posiada 2 piwnice.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij