dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Popowice,Wrocław

774 997 zł75 m² 10 319,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trafia klimatyczne, 4 pokojowe mieszkanie z dwustronną (północ-południe) ekspozycją ustytuowane na 9 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodecka

Nowy Dwór,Wrocław

689 000 zł60 m² 11 483,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W pełni rozkładowe, klimatyzowane mieszkanie, gotowe do zamieszkania. Spokojna okolica z pelną infrastrukturą dookoła (szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy, siłowania, basen, park). Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oporowska

Grabiszyn,Wrocław

623 900 zł48 m² 12 997,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe klimatyzowane mieszkanie z garderobą, balkonem i piwnicą na Grabiszynie we Wrocławiu. Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Ołbin,Wrocław

749 000 zł52 m² 14 404 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Po kapitalnym remoncie! | 3 pokoje | Ceniona lokalizacja! Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - 2 niezależne pokoje - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojrowicka

Nowy Dwór,Wrocław

575 000 zł65 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Możliwe 4 pokoje! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 65 m2, usytuowane na czwartym piętrze dziewięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1985 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

450 000 zł46 m² 9 793,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Ciche mieszkanie z lat 70-tych zlokalizowane na spokojnym osiedlu na Psim Polu we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, bez windy, dwupokojowe, rozkładowe. W mieszkaniu wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Zakrzów,Wrocław

517 000 zł48 m² 10 770,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy na sprzedaż dwustronne w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47.7 m2 , znajdujące się na wrocławskim Zakrzowie , cichym , spokojnym , i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacciarellego

Biskupin,Wrocław

699 900 zł48 m² 14 581,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam piękne 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, po kapitalnym remoncie o powierzchni 47,20 m 3 piętro w 5-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1980 roku Wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Śródmieście,Wrocław

654 000 zł77 m² 8 493,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 5-pokojowe w kamienicy w Śródmieściu - okolice ul. Kraszewskiego. Składa się z : - salonu z kuchnią - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

639 900 zł45 m² 14 220 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Tylko W home expert super oferta! Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu przy Placu Kościuszki. Składa się z: - salonu - sypialni - przedpokoju - oddzielnej kuchni z oknem - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

2 500 zł35 m² 71,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie - ul. Dokerska Piąte piętro gwarantuje spokój i niesamowite widoki. Mieszkanie wychodzi na zachodnią stronę świata , więc codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Zakrzów,Wrocław

517 000 zł48 m² 10 838,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47,7 m , zlokalizowane przy ulicy Królowej Marysieńki we Wrocławiu. Idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jana Pawła II

Szczepin,Wrocław

629 900 zł47 m² 13 402,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Mieszkanie 4-pokojowe w pełni rozkładowe w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście Szczepinie - okolice Placu Jana Pawła II. Pokoje w lokalu są chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

749 000 zł72 m² 10 402,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m na 2 piętrze 10-piętrowego bloku z windą z 1990 roku, położone w doskonałej lokalizacji gaj, wrocław Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

646 000 zł77 m² 8 389,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Strzegomskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wygodnym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

777 000 zł65 m² 11 954 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 65 m, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Mieszkanie położone jest przy ul. Przestrzennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Krzyki,Wrocław

937 000 zł75 m² 12 493,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Mieszkanie w kamienicy na wysokim parterze, w centrum miasta, blisko rzeki Oława i pięknych terenów spacerowych. Mieszkanie ma powierzchnię 75m2 i jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

539 500 zł44 m² 12 261,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kompaktowe trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze w budynku w okolicy ul. Grabiszyńskiej i pl. Srebrnego. Mieszkanie dwustronne, jasne i ustawne, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Śródmieście,Wrocław

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Polecam do sprzedaży 48mkw, mieszkanie dwustronne ,rozkładowe w kamienicy na 1 pietrze/4 p , do remontu przy ul.PiastowskiejNieruchomość składa się z -1 pokoju z dwoma dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rozkładowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji idealne pod inwestycję lub do zamieszkania Szukasz funkcjonalnego mieszkania o świetnym rozkładzie, które doskonale sprawdzi się jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczepin,Wrocław

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od marca! Do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe, mieszkanie na ul. Młodych Techników we Wrocławiu. 39m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 10 piętrze, zadbanego bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Różanka,Wrocław

640 000 zł54 m² 11 873,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53,9 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego budynku mieszkalnego (wielka płyta) z 1980 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Oświęcimskich

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł34 m² 14 590,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Zamieszkaj W samym sercu wrocławia tuż przy rynku. Inwestycja pod wynajem długoterminowy jak I krótkoterminowy. W zasięgu kilku kroków mamy sam rynek, plac solny, wyspa słodowa, ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

489 000 zł37 m² 13 216,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe po remoncie o powierzchni 36 m2, 1 piętro w 10 piętrowym bloku z windą z 1980 r przy ulicy Ślicznej ,krzyki / gaj, wrocław. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 250 000 zł82 m² 15 196 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną biurową, najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

566 980 zł37 m² 15 323,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta prywatna - Bezpośrednio od właściciela - Bez prowizji Idealne dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Legnickiej - zaledwie 12 minut spacerem od Wrocławskiego Rynku. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Plac Grunwaldzki,Wrocław

799 900 zł64 m² 12 498,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3-pokojowe na wysokim parterze w niskim bloku z ogrzewaniem miejskim w Śródmieściu - okolice ul. Damrota. 64 m2, 3 pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój Stan: do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kłośna

Grabiszyn,Wrocław

400 000 zł26 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie własnościowe o powierzchni 26m2 w znakomitej lokalizacji na Grabiszynie - okolice ul. Kłośnej. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola oraz sklepy. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

489 000 zł37 m² 13 216,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

485 000 zł39 m² 12 435,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie 2-pokojowe o pow. 39 m2 Psie-Pole we Wrocławiu, obok Przychodni poz oraz Szkoły Podstawowej. Lokal posiada wykonane świadectwo charakterystyki energetycznej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

949 000 zł78 m² 12 117 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

We speak English! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, 3-pokojowego mieszkania, znajdującego się przy ulicy Wietrznej 26. Mieszkanie o powierzchni 78,32 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Klecina,Wrocław

458 000 zł40 m² 11 393 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w dobrej dzielnicy Wrocławia - Krzyki. Obejrzyj video-prezentację mieszkania - Znajduje się na otodom, zaraz pod zdjęciami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

578 000 zł54 m² 10 607,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przestronne lokum o powierzchni ok. 54,5 m , charakteryzujące się funkcjonalnym układem, który doskonale spełni oczekiwania rodzin oraz studentów. Układ pomieszczeń: salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Parkowa

Zalesie,Wrocław

8 000 zł180 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Sdp Nieruchomości tel. Polecam 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 180m2 na Zalesiu Otoczenie: mieszkanie zlokalizowane w kameralnej rezydencji składającej się z 4 mieszkań, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

645 000 zł62 m² 10 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,5 m , położone w sercu Wrocławia przy ulicy Krynickiej. Mieszkanie znajduje się na komfortowym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

739 999 zł58 m² 12 869,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, pow. 57,5m2 z balkonem. Położona na bardzo dobrze skomunikowanym osiedlu Szczepin, wrocław Zaledwie 4,5 km od Rynku, do 15min autem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

480 000 zł35 m² 13 789,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,81m2 w centrum Wrocławia w niedalekiej odległości od sky tower. Mieszkanie idealne nadaje się pod inwestycję, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzego

Huby,Wrocław

532 800 zł40 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 40,06m , spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, księga wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, odmalowane w październiku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kowale,Wrocław

430 000 zł57 m² 7 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

*** Sprzedaż wyłącznie klientowi gotówkowemu *** Mieszkanie do Remontu w Doskonałej Lokalizacji Atrakcyjna cena! Na sprzedaż udział w domu składającym się z kuchni, 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

527 000 zł36 m² 14 638,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 35.9 m2 położone na Krzykach we Wrocławiu. Mieszkanie jest 2-pokojowe, wyremontowane, idealne dla pary lub pod inwestycje - nie wymaga nakładu finansowego. Przed blokiem duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Ołbin,Wrocław

399 000 zł26 m² 15 125,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Kawalerka w świetnej lokalizacji na Śródmieściu Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 26,38 m2 usytuowanej na 1 piętrze poniemieckiej kamienicy zlokalizowanej przy.