dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

479 000 zł36 m² 13 305,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe po remoncie o powierzchni 36 m2, 1 piętro w 10 piętrowym bloku z windą z 1980 r przy ulicy Ślicznej ,krzyki / gaj, wrocław. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

499 000 zł44 m² 11 471,30 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy mieszkanie w świetnej lokalizacji na Wrocławskim Szczepinie ul. Zachodnia Mieszkanie usytuowane jest na 9/15 piętrze, dostępne dwie windy na wyremontowanej klatce schodowej wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Nadodrze,Wrocław

374 900 zł33 m² 11 343 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, salon z aneksem i dodatkowo nyża przystosowana na sypialnie, łazienka z wanną. Opiekun oferty: tel: mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Oporów,Wrocław

231 000 zł33 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do zaoferowania mamy mieszkanie nadające się również pod nieruchomość inwestycyjną. NIeruchomość jest położona w willi w otoczeniu zieleni. MIeszkanie znajduje się na Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Biskupin,Wrocław

569 000 zł46 m² 12 475,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Jeśli szukasz dwustronnego mieszkania do własnej aranżacji na Wrocławskim Biskupinie koniecznie przeczytaj poniższą ofertę, może Cię zainteresować. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybulskiego

Nadodrze,Wrocław

427 000 zł37 m² 11 541 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

/Dwa w pełni rozkładowe pokoje w ścisłym centrum, zaledwie 5 minut spacerem od Rynku! Opiekun oferty: tel: lokalizacja: mieszkanie znajduje się na ul. Cybulskiego w odległości zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zemska

Nowy Dwór,Wrocław

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedam bardzo ładne, przestronne 2-pokojowe, 49 mkw mieszkanie, położone na 2 piętrze 10 piętrowego budynku na wrocławskim Nowym Dworze Mieszkanie w pełni rozkładowe, z balkonem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

775 000 zł65 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super Okazja Inwestycyjna! 3 Pokoje/ Gaj/ 65 m Szukasz mieszkania, która zacznie zarabiać na Ciebie od pierwszego dnia? Mamy coś idealnego! Na sprzedaż mieszkanie z płacącym na bieżąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomaszowska

Huby,Wrocław

895 010 zł90 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Opiekun oferty: *klucze w biurze* 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 89,15 m2 w Kamienicy z 1908 roku, położony w centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Grabiszyn,Wrocław

669 000 zł44 m² 15 163,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż piękne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,12 m2! Położone we Wrocławiu w dzielnicy "grabiszyn". Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bema

Śródmieście,Wrocław

1 399 000 zł101 m² 13 862,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż | 100,92 m | Dostępne od zaraz | Cena: 1 399 000 zł Języki obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku. Przestronne mieszkanie w sercu Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

519 000 zł46 m² 11 381,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/wrocław/2pok./piwnica/parter/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 we Wrocławiu, przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

679 000 zł65 m² 10 475,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,82 m , zlokalizowane przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Pilczyce,Wrocław

400 000 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 32 m pilczyce Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 32 m , położonego na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

829 000 zł58 m² 14 171 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tel: polecam gotowiec inwestycyjny - dwupak, 58,5m2, zlokalizowany w samym centrum Wrocławia na Hubach. Dwupak składa się z dwóch kawalerek z wydzielonymi sypialniami. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Więckowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

849 900 zł94 m² 8 993,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 94,5m2. * 5. piętro kamienicy, jedyne mieszkanie na piętrze * przestronny salon z aneksem kuchennym i jadalnią * 3 osobne pokoje * łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Biskupin,Wrocław

550 000 zł49 m² 11 224,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie położone w budynku na Biskupinie. IV Piętro, pełny rozklad, wystawa okien północ i południe. Lokal do remontu. Czynsz przy dwoch osobach 650 zl. Wymóg przy transakcji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

479 000 zł36 m² 13 232 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Krzyki bliższe - okolice Sky Towera. Spokojna i świetnie skomunikowana okolica! Jest to idealny wybór dla pary lub pod wynajem! opis nieruchomośći.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lompy

Plac Grunwaldzki,Wrocław

620 000 zł47 m² 13 171,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w kamienicy w śródmieściu - okolice ul. Lompy. Elewacja okien południowo-wschodnia, mieszkanie jasne i słoneczne. Do mieszkania przynależy piwnica. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grabiszyn,Wrocław

1 929 000 zł151 m² 12 741,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1970

For english please swipe down or call us to discuss the details. 4 przyległe mieszkania do remontu | 4 pokoje | 151,40 m2 | 1 929 000 zł Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 884,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe w niskim bloku z ogrzewaniem miejskim w Śródmieściu - okolice ul. Daszyńskiego. Mieszkanie składa się : 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

785 000 zł62 m² 12 721 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: mieszkanie po generalnym remoncie na zielonych wrocławskich Krzykach. Otoczenie nieruchomości: lokalizacja ta charakteryzuje się spokojnym otoczeniem i dostępem do licznych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarecka

Kozanów,Wrocław

659 000 zł59 m² 11 169,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,3 m , położone na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiedeńska

Zakrzów,Wrocław

525 000 zł47 m² 11 076 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem i komórką lokatorską, usytuowane na Zakrzowie (psim Polu). Opiekun Oferty najważniejsze informacje - lokalizacja na Zakrzowie (psie Pole) blisko pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 250 000 zł82 m² 15 196 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną biurową, najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Grabiszyn,Wrocław

575 000 zł43 m² 13 372,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bez prowizji od kupującego! Szanowni Państwo, zachęcam do zakupu mieszkania 2 pokojowego w centrum Wrocławia na ulicy Zaporoskiej. Mieszkanie idealne do dalszego najmu! Powierzchnia to 43 mkw, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Robotnicza

Stare Miasto,Wrocław

670 000 zł71 m² 9 410,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details. English version below! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie idealne pod inwestycję, z możliwością przejęcia obecnych najemców. Informacje podstawowe: cena :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Pobożnego

Nadodrze,Wrocław

639 000 zł45 m² 14 295,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe z balkonem, osobna kuchnia oraz przynależna piwnica w doskonałej lokalizacji, w Centrum. Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Borek,Wrocław

780 000 zł52 m² 14 971,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam Państwu 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Krzyki/osiedle Borek. Nieruchomość położona jest przy ul. Powstańców Śląskich, na 10 piętrze zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Kozanów,Wrocław

699 500 zł71 m² 9 852,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

WE speak english opis mieszkania Przestronne, rozkładowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 71 m2 posadowione jest na 4 piętrze 4 piętrowego niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szczygla

Kowale,Wrocław

999 000 zł77 m² 12 974 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy przytulny dom o powierzchni 77 m , położony przy ul. Szczygla we Wrocławiu. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, funkcjonalnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

749 000 zł61 m² 12 278,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta tylko w biurze Nieruchomości. Na sprzedaż przestronne , w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na 8 piętrze 11 piętrowego bloku z windą z 1989 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorowska

Nowy Dwór,Wrocław

769 000 zł58 m² 13 179,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,35m2 przy ul. Komorowskiej, na wrocławskim Nowym Dworze. Mieszkanie przeszło gruntowny remont. Zostały wymienione instalacje elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kozanów,Wrocław

648 000 zł59 m² 10 983 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Pl/ua/eng/rus Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 59m | Wrocław - Kozanów, ul. Gwarecka W stanie do zamieszkania, umeblowane. Lokalizacja: wrocław, kozanów, ul. Gwarecka Cena: 659 000 zł (11 113.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Śródmieście,Wrocław

785 000 zł42 m² 18 690,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Serdecznie polecam na sprzedaż dwupak czyli gotowiec inwestycyjny. Dwie kawalerki, jedna z nich z dodatkowo wydzieloną sypialnią o łącznej powierzchni 42m2. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

529 900 zł37 m² 14 317,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Centrum!2m z balkonem Kołłątaja+klimatyzacja!/winda! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania położonego w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

609 000 zł63 m² 9 667 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w budynku wielorodzinnym położonym nieopodal ulicy Lotniczej na wrocławskich Pilczycach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

695 000 zł59 m² 11 779,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1888

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie w pełni rozkładowe z osobną kuchnią, 2 pokojowe, bardzo funkcjonalne z przestrzennymi pomieszczeniami. W mieszkaniu wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł48 m² 16 320,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Serdecznie polecam na sprzedaż dwupak czyli gotowiec inwestycyjny. Dwie kawalerki z dodatkowo wydzieloną sypialnią o łącznej powierzchni 48,1m2. Nieruchomość usytuowana jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Popowice Północne,Wrocław

742 900 zł58 m² 12 764,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,20 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku z 1980 roku przy ulicy Niedźwiedziej. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

495 000 zł42 m² 11 927,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 41.5m2 położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Popowice, ul Bobrza. Usytuowane jest na piętrze 2/10 (winda).