dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

525 000 zł40 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Krzyki ul. Zielińskiego Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 3,7 km = 10 minut Do Dworca pkp/pks = 2,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

324 999 zł19 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż kawalerka z piwnicą, zlokalizowana w atrakcyjnej okolicy w pobliżu Placu Grunwaldzkiego, idealna zarówno na wynajem, jak i na własne potrzeby. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

920 000 zł99 m² 9 249,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szanowni Państwo, polecamy dla miłośników kamienic i aktywnego, miejskiego stylu życia urokliwe, klimatyczne mieszkanie w odrestaurowanej w 2016 roku kamienicy, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

679 000 zł53 m² 12 811,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ołbin,Wrocław

639 000 zł61 m² 10 528,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 60,69 m2 po remoncie idealne na start lub dla inwestora pod wynajem. Zachęcam do zapoznania się z mieszkaniem poprzez wirtualny spacer dostępny dla tej oferty Doskonała lokalizacja (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Bartoszowice,Wrocław

846 000 zł50 m² 16 913,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż klimatyzowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie położone na dzielnicy Biskupin-Bartoszowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piłsudskiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

639 000 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu przestronne dwustronne mieszkanie z antresolą (45 m2 w księdze wieczystej, łącznie ponad 54 m2) zlokalizowane w kamienicy położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł83 m² 8 377,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Możliwość zrobienia dwóch mieszkań! Wyjątkowy układ mieszkania umożliwia jego podział na dwa osobne lokale, co czyni tę ofertę idealną inwestycją. Możliwość wydzielenia dwóch mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Powstańców Śląskich

Borek,Wrocław

369 999 zł27 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 27m2 Wrocław , Krzyki , Borek , okolica skrzyżowania alei Jaworowej z ul Powstańców Śląskich. Usytuowane jest na piętrze 8/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Biskupin,Wrocław

639 999 zł49 m² 13 074,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Spokojna okolica Biskupin/2pok z dużą piwnicą Do sprzedania 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,95 mkw położone na drugim piętrze dwupiętrowej kamieniczki przy ul. Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sokola

Krzyki,Wrocław

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę usytuowaną na 8 piętrze, gotowe do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny pełniący funkcję salonu i sypialni - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnogaj,Wrocław

749 000 zł52 m² 14 543,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Otmuchowskiej. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze zadbanej przedwojennej kamienicy z lat '30. Oferta jest idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

327 900 zł19 m² 17 257,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 18,9 m2, usytuowaną na czwartym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy Pomorskiej we Wrocławiu. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł46 m² 12 898 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46,44 m, po generalnym remoncie na Placu Legionów Świetna lokalizacja | Idealne dla rodzin, studentów lub pod inwestycję Opis mieszkania: przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grochowa

Fabryczna,Wrocław

370 000 zł20 m² 18 583,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, polecamy jako dobrą inwestycję kawalerkę w super lokalizacji - na grabiszynie położną w zadbanym, niskim budynku z lat 60-tych z mediami miejskimi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

561 000 zł51 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy mieszkanie dla osób młodych, aktywnych w super lokalizacji w śródmieściu przy ul. Jedności Narodowej na wysokości Browaru Piastowskiego. Mieszkanie położone na 5 i ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Plac Grunwaldzki,Wrocław

750 000 zł63 m² 11 942,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Wygodne, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Sępa Szarzyńskiego. Bardzo jasne i słoneczne. Układ mieszkania przedpokój, przestronny salon z otwartą kuchnią, która mozna zamknąc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

395 100 zł40 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do kapitalnego remontu 1-2pok przy Lwowskiej Zapraszam na prezentację mieszkania do remontu przy ul Lwowskiej Najważniejsze informacje:metraż 39,42 mkwpiętro 3 z 4mieszkanie do remontumożliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

599 000 zł64 m² 9 317,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 2-pokojowe w mieszkanie o powierzchni 64,29m2 zlokalizowane przy ul. Wysokiej 7 na Przedmieściu Świdnickim we Wrocławiu. Nieruchomość z ogromnym potencjałem będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Ścinawska

Szczepin,Wrocław

479 000 zł26 m² 18 423,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przytulna kawalerka 26 m , Wrocław, szczepin, ul. Ścinawska. Na sprzedaż komfortowa kawalerka po kapitalnym remoncie, gotowa do zamieszkania. Idealna dla singla, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

740 000 zł58 m² 12 758,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Świetna lokalizacja idealne pod wynajem mieszkanie inwestycyjne lub dla rodziny Dostępne od zaraz! Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, pow. 58m2 z balkonem. Położona na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kluczborska

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie jest umeblowane, gotowe do zamieszkania, okna plastikowe. Mieszkanie jest ciche (okna od strony podwórza),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

940 000 zł63 m² 14 826 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest w pobliżu placu Legionów, zaledwie kilkanaście minut od ścisłego centrum Wrocławia. Lokalizacja pozwala nam na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

618 700 zł48 m² 12 890 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m . Nieruchomość składa się z: * Przestronnego salonu z aneksem kuchennym * Sypialni 1 * Sypialni 2 * Eleganckiej łazienki * Przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

615 000 zł56 m² 10 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Igła w Stogu Siana Mieszkanie z Charakterem, jakiego Już Nie Zbudują! Czy kiedykolwiek widziałeś mieszkanie o tak wyjątkowym stylu i oryginalności? Niech pierwszy rzuci kamieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Gajowice,Wrocław

459 000 zł35 m² 13 227,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, ul. Gajowicka Cena: 459 000 zł Metraż: 34,7m Piętro: 4/4 Czynsz: 580 zł + prąd Ogrzewanie: miejskie Rok budowy: lata 70-te Stan prawny: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Haukego-Bosaka

Stare Miasto,Wrocław

819 000 zł67 m² 12 151,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze, usytuowane w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia. Remont dachu zaplanowany na wiosnę. Podjęta uchwała o podłączenie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Staszica

Nadodrze,Wrocław

2 500 zł38 m² 66,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania do wynajęcia: oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,53 m , usytuowane w doskonałej lokalizacji przy ulicy Staszica 19 we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oppmana

Wrocław,dolnośląskie

1 265 000 zł95 m² 13 315,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Polecamy klimatyczne, urokliwe mieszkanie willowe w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Karłowicach w okolicach ul. Artura Oppmana. Mieszkanie z niezależnym wejściem (osobna klatka schodowa),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja blisko centrum loftowe wnętrze Z balkonem dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Polecam do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane blisko tętniącego życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Otwarta

Śródmieście,Wrocław

525 000 zł41 m² 12 681,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 41,39 m , zlokalizowane w samym sercu Wrocławia, w odległości zaledwie 600 m od Uniwersytetu Wrocławskiego oraz 800 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Popowice,Wrocław

774 999 zł75 m² 10 330,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trafia klimatyczne, 4 pokojowe mieszkanie z dwustronną (północ-południe) ekspozycją ustytuowane na 9 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Fabryczna,Wrocław

519 000 zł42 m² 12 506 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz mieszkania na start lub inwestycję to oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,5 mkw , położone na parterze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karłowice,Wrocław

549 000 zł60 m² 9 146,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam państwu dwupokojowe oraz dwustronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 64,96m2 w odnawianej kamienicy. Najważniejsze informacje: mieszkanie o powierzchni 60m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejtana

Stare Miasto,Wrocław

759 000 zł50 m² 15 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie powierzchni 50 m na I piętrze kamienicy w centrum Wrocławia. W skład mieszkania wchodzi: *salon *sypialnia *kuchnia *łazienka *korytarz Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

709 490 zł55 m² 12 899,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gaj-Huby | 3pok | Rozkład!.|| Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55 m na wysokim parterze, ul. Kamienna świetna lokalizacja i pełna infrastruktura! opis mieszkania Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Stare Miasto,Wrocław

525 000 zł40 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Centrum ul. Zielińskiego Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 3,7 km = 10 minut Do Dworca pkp/pks = 2,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

615 000 zł56 m² 10 898,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Wrocław-Krzyki, tuż przy Parku Południowym! Szukasz przestronnego, nietuzinkowego mieszkania w spokojnej, zielonej części Wrocławia? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia