dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

425 000 zł35 m² 12 283,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pilczyce/blisko centrum/aow/2 pok./PIWNICA/OKAZJA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Górniczej blisko ścisłego centrum miasta, doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sielska

Pilczyce,Wrocław

640 000 zł63 m² 10 110,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie na Wrocławskich Pilczycach o powierzchni 63 m2 jest to gotowiec inwestycyjny czyli 5 zarabiających pokoi tylko 15 min od centrum! Mieszkanie składa się z: - pięciu pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

444 900 zł47 m² 9 465,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na karłowicach blisko wrocławskich uczelni Pełna własność z kw, bez obciążeń. Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie dwustronne, rozkładowe o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

430 000 zł39 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m Słoneczne, rozkładowe z dużym, ustawnym balkonem (2,5x1,6m). 4 piętro w 5-piętrowym odnowionym bloku bez windy z 1961 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

479 999 zł54 m² 8 905,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Różanka/3pok /rozkład! 3 Pokojowe mieszkanie usytuowane w bloku zlokalizowane na Różańce. Dwustronne mieszkanie bardzo słoneczne i ciepłe.Budynek z nowa winda na 10 pietrze ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Oświęcimskich

Stare Miasto,Wrocław

559 000 zł33 m² 16 737 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Wrocławia! Idealna propozycja inwestycyjna tuż przy płycie Rynku, w miejscu szczególnie cenionym wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Stare Miasto,Wrocław

500 000 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970r. i miejscem postojowym za szlabanem. Otoczenie: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

2 590 zł52 m² 49,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sudecka borek/premium 2pokoje /50m2 Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe Ul.sudecka 147 Mieszkanie składa się z salon kuchnia, sypialnia ,łazienka wc Media miejskie Mieszkalne wolne od zaraz Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Gądów Mały,Wrocław

539 000 zł68 m² 7 914,83 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne, jasne i przytulne mieszkanie na 7 piętrze ośmiopiętrowego bloku z windą. Rok budowy 1980. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia nie wymagające dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

496 000 zł54 m² 9 202 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam ul.Legnicka Wrocław Gądów Mały ,ostatnie piętro trzy pokojowe ,osobna kuchnia , łazienka z wc. 54 m2. rozkładowe , balkon. Mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olszewskiego

Biskupin,Wrocław

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od kwietnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 46,80 m2, z balkonem/loggią, na 8 piętrze, blisko centrum przy ul. Inżynierskiej. 2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym, łazienka, dwa przedpokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Krzyk,Wrocław

269 000 zł19 m² 14 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Krzyki/borek/kawalerka/balkon/niski czynsz/media M Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 19 m 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

739 000 zł68 m² 10 948,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,50 m . Mieszkanie składa się z : - Pokoju z aneksem kuchennym- 24,5 m2 - Pokoju - 18,5 m2 - Pokoju - 11, 8 m2 - Łazienki - 5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczepińska

Szczepin,Wrocław

419 000 zł32 m² 13 093,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32 m2. Mieszkanie w pełni urządzone, wyposażone i wyremontowane składa się z dwóch oddzielnych pokoi. W salonie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Centrum/grabiszyńska/2pok./ROZKŁAD/MEGALOKALIZACJA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na ul Grabiszyńskiej do częściowego remontu. Ze względu na funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 550 000 zł177 m² 8 775,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

Do sprzedania bardzo duże mieszkanie ( 172,62 m2 ) w kamienicy z 1907 roku przy ul.Smoluchowskiego we Wrocławiu. Kamienica jest świeżo zrewitalizowana, z odnowioną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Spacerem na rynek - perfekcyjna lokalizacja! oferta bez prowizji! Stylowa kamienica w sercu miasta! W mieszkaniu- - nowe instalacje elektryczne, - ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym Beretta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodna kawalerka w centrum przy Placu Grunwaldzkim. Mieszkanie z niepowtarzalnym widokiem składające się z przedpokoju, łazienki z wc, pokoju z którego przechodzimy do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

388 000 zł33 m² 11 829,30 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

ok. Sky tower/wroclavia/2 pok! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32,8 m kw. na 10 piętrze w najlepszej lokalizacji! Ul.Wielka / Komandorska. Tuż obok Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przedmieście Oławskie

Przedmieście Oławskie,Wrocław

405 000 zł49 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy na parterze w centrum miasta, gotowe do zamieszkania. Wymienione wszystkie instalacje; elektryczna, gazowa, wodna. Lokal daje możliwość stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

395 005 zł35 m² 11 350,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Ok. Centrum szczepin 2 pokoje Rozkład! top! Polecamy na sprzedaż w pełni urządzone,wyposażone i wyremontowane składa się z dwóch oddzielnych pokoi. W salonie znajdują się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziwnowska

Kuźniki,Wrocław

379 000 zł35 m² 10 828,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż świetne mieszkanie na start na wrocławskich Kuźnikach. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m/kw. W skład mieszkania wchodzi: - salon, - sypialnia, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

328 989 zł46 m² 7 144,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedmieście Oławskie/remont/blisko grunwald/inwestycja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie przy ul. Więckowskiego - do kapitalnego remontu Lokalizacja - blisko Rynek, uczelnie, grunwald, dworzec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słubicka

Szczepin,Wrocław

543 000 zł64 m² 8 484,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż duże,jasne 4-pokojowe mieszkanie w zielonej, cichej,bezpiecznej okolicy na ulicy Słubickiej 3 piętro w niskim czteropiętrowym bloku (bez windy) otoczonym drzewami i zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jugosłowiańska

Różanka,Wrocław

499 993 zł59 m² 8 542,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Hit!/różanka/3pok./Rozkład/Spokojna okolica!. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w dzielnicy Różanka 58m2. Pełen rozkład: każdy pokój ma osobne wejście, osobna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

555 000 zł72 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania położonego tuż przy Placu Grunwaldzkim (między Parkiem Tołpy a Skwerem Westerplatte). Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Huby,Wrocław

485 000 zł40 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji! otoczenie nieruchomości: lokalizacja dobrze skomunikowana z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

539 000 zł54 m² 9 963 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się przy ul. Białowieskiej (równoległa ul. Legnickiej). Opis nieruchomości: lokal mieszkalny usytuowany jest na I piętrze IV piętrowego budynku z 1974 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

359 000 zł32 m² 11 149,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: krzyki południe/powstańców Śląskich Ilość pokoi: 2 Metraż: 33,20m2 Piętro: 5/10, budynek wielkiej płyty z lat 70tych, winda, dostępne: od zaraz, dodatkowe informacje: parking pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopanewska

Wrocław,dolnośląskie

1 250 zł65 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

1 pokój Legnicka kaufland/magnolia Oferujemy na wynajem 1 pokój w mieszkaniu 4 pokojowym w pełnym rozkładzie, wyposażone gotowe do zamieszkania/wynajmu od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bzowa

Wrocław,dolnośląskie

669 995 zł57 m² 11 843,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Gotowe 3m+balkon 15min do rynku/inżynierska Piękne mieszkanie 3 pokojowe niedaleko ul. Bzowej - 15 minut do centrum tramwajem. Blisko zajezdnia tramwajowa. Mieszkanie składa się z: *pokój *pokój *salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

530 000 zł48 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 48m2, rozkładowe. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji dla każdego. Dobra komunikacja z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Północna

Fabryczna,Wrocław

600 000 zł68 m² 8 824 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Maślice dzielnica Fabryczna 68 m2. ul.Północna 3 pokojowe rozkładowe ,osobna kuchnia zamknięta.Mieszkanie po remoncie. Lokalizacja : osiedle dobrze skomunikowane z centrum miasta lub wyjazdem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

444 999 zł48 m² 9 257,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Swojczyce!/3 pok/rozkład!. Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,06 m2 położone w kameralnym budynku, przy ulicy Swojczyckiej we Wrocławiu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bzowa

Grabiszyn,Wrocław

849 900 zł74 m² 11 485,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Polecam na sprzedaż parter domu dwurodzinnego z dużym ogrodem. Nieruchomość willowa w super lokalizacji na Grabiszynie w sąsiedztwie zabudowy willowej i jednorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wincentego

Śródmieście,Wrocław

1 850 zł35 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam Państwa uwadze przytulną, zadbaną kawalerkę zlokalizowaną przy ul. św. Wincentego (boczna ul. Trzebnickiej). Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na II piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

438 000 zł37 m² 11 837,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż pachnącą świeżością kawalerkę po generalnym remoncie o powierzchni 37 mkw w Śródmieściu. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniono instalacje,.