dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grudziądzka

Karłowice,Wrocław

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Oferta w trakcie przygotowywania. W ofercie mamy zadbane mieszkanie 3 pokojowe (w tym salon jest przechodni) z wygodną, osobną kuchnią. Budynek położony. drugiej linii zabudowy od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

455 000 zł50 m² 9 192 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: gądów to lubiana i cicha okolica dzielnicy Fabrycznej. Otoczenie nieruchomości: ul. Horbaczewskiego, blok znajduje się na cichym osiedlu z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

528 900 zł53 m² 10 055,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie z oddzielną kuchnią oraz jadalnią. Mieszkanie: mieszkanie mierzy 52,6 m2 oraz liczy 2 pokoje. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wandy

Borek,Wrocław

850 000 zł85 m² 10 033 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Szukasz stylowego, przestronnego mieszkania z wysokimi sufitami w pięknej kamienicy? A może jesteś przedsiębiorcą, który potrzebuje lokum w doskonałej lokalizacji na prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlana

Grabiszyn,Wrocław

515 000 zł45 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż ładne i zadbane mieszkanie na Grabiszynie. Do mieszkania przynależą 2 piwnice. W środku osiedla jest przedszkole oraz parking. przez co nie ma problemów z parkowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałuckiego

Stare Miasto,Wrocław

560 000 zł68 m² 8 242,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Mieszkanie na sprzedaż w centrum miasta! Wrocław. Stare Miasto. Kościuszki. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej doskonała komunikacja z centrum bliskość szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

999 990 zł91 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1970

Opiekun Patryk Wojtowicz top Nieruchomości Tel. English below! Doskonała inwestycja! * Od zaraz! * 7 umeblowanych pokoi! * 2 umeblowane łazienki i 2 toalety! * Umeblowana i wyposażona kuchnia! *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Krzyk,Wrocław

799 000 zł113 m² 7 071 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja oferty Opiekun oferty Serdecznie polecam jasne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej, zabytkowej kamienicy przy ul. Traugutta 80. Mieszkanie ma aż 2 balkony! Potencjał podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczepin

Szczepin,Wrocław

315 000 zł36 m² 8 873 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania jest dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 35,5 m , zlokalizowane przy ul. Inowrocławskiej w ścisłym centrum Wrocławia. Oferowane mieszkanie znajduje się w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

319 000 zł34 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka ok.34,3m2 Z OSOBNĄ KUCHNIĄ! Opis lokalizacji: Fabryczna, Kuźniki Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni ok.34,3m2 znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowego bloku z lat 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwaśna

Grabiszyn,Wrocław

469 900 zł64 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż nieruchomość w okolicach ul.Kwaśnej we Wrocławiu, dzielnica Krzyki-Grabiszyn. Nieruchomość to trzypokojowe mieszkanie o metrażu 63,5 mkw. Lokal znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ołbin

Ołbin,Wrocław

475 000 zł45 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie 45m2 w atrakcyjnym miejscu we Wrocławiu okolice Ostrowa Tumskiego, rynku z dobrą komunikacją miejską w pobliżu galerie handlowe, sklepy ,banki. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

619 000 zł70 m² 8 843 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty: tel. Znakomite jako: - iwestycja pod wynajem ( również możliwość wydzielenia 5 osobnych pokoi lub 3 niezależnych mieszkań ) - dla osób chcących miezkać W centrum * Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

880 000 zł86 m² 10 204,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Sprzedam mieszkanie blisko Rynku- ul. Białoskórnicza. Elegancki, obecnie wykorzystywany na biuro, w zadbanej kamienicy. * 3 Ustawne pokoje o powierzchni: 29m2, 20m2, 15m2, * przestronny holl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł70 m² 8 028,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż przestronne, nowocześnie wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 69,75 m2 usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Borek,Wrocław

462 000 zł54 m² 8 492,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na Krzykach, przy ulicy Sztabowej! Lokal o powierzchni 54,4 m2 składa się z: - trzech pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju. Lokal usytuowany jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

390 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 39m2 w świeżo odnowionej kamienicy w okolicy ul. Łukasińskiego we Wrocławiu. Mieszkanie dwupokojowe, wc i łazienka z prysznicem osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Wrocław

399 000 zł57 m² 7 049 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Gotowiec inwestycyjny, możliwość zakupu i przejęcia najemców! Dla klienta gotówkowego 399 tys, dla kredytowego 409 tys zł. Mieszkanie o metrażu 56,6 m2, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

539 000 zł61 m² 8 850,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone w okolicy ul. Oficerskiej, blisko Sky Tower і Park Generała Langiewicza. Lokal jest po remoncie, nowe drzwi, nowa podłoga, pomalowane ściany, nowe lampy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

500 000 zł49 m² 10 154,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecam do sprzedaży mieszkania w centrum miasta, położone przy jednej z bocznych ulic od Rynku. Mieszkanie na 1 piętrze w budynku z lat 70-tych. Doskonała komunikacja w każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Wrocław

503 000 zł32 m² 15 718,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1807

Lokal mieszkalny o powierzchni 32m2, usytuowany na 2 piętrze (latwy dostep do budynku z obydu stron) w kamienicy przy głównej płycie Rynku. Idealna inwestycja na wynajem lub dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bema

Śródmieście,Wrocław

739 000 zł79 m² 9 354 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje w kamienicy z widokiem na zielony skwer! Opiekun nieruchomości: telefon Otoczenie: mieszkanie w kamienicy znajduje się w sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego oraz Wyspy Słodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

1 490 zł26 m² 57,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczna i ustawna kawalerka przy ulicy Braniborskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niskiego bloku, znajdującego się na cichym i spokojnym osiedlu. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Nadodrze,Wrocław

509 000 zł83 m² 6 133 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1944

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: trzypokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 83 m2 na trzecim piętrze, w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

695 000 zł89 m² 7 811,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szukasz przestronnego mieszkania w samym centrum Wrocławia? Szukasz mieszkania z dużym potencjałem? Zależy Ci na dobrym ulokowaniu Twojego kapitału? To mieszkanie jest dla Ciebie świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radosna

Powstańców Śląskich,Wrocław

500 000 zł48 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone w niskim, 4 piętrowym bloku. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze i składa się z: - salonu - 25 m2 - Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

259 000 zł23 m² 11 116 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Kawalerka do własnej aranżacji na Rożance! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: - liczne sklepy Lidl, centrum Marino - Pełna infrastruktura - markety : Lidl, aldi, biedronka, apteki - liceum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pilczyce

Pilczyce,Wrocław

1 700 zł33 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy na Pilczycach. Oferta w Kompas Nieruchomości, możliwość video prezentacji. Zapraszam do kontaktu Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Macedońska

Grabiszyn,Wrocław

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doskonała inwestycja pod wynajem - 3 pokoje - pełen rozkład! Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 48 m2, przy ul. Żelaznej w dzielnicy Krzyki-Grabiszyn we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorzowska

Krzyki,Wrocław

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe umeblowane mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze niskiego kameralnego budynku, przy ul. Chorzowskiej. Lokal o powierzchni ok. 49 m2, składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

349 950 zł37 m² 9 527,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowa oferta tylko U nas W biurze! Piękna kamienica i klatka schodowa po remoncie! Polecam na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 35,14m2 na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lniana

Huby,Wrocław

450 000 zł67 m² 6 716,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w okolicach ul.Lnianej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi. łazienki z wc, kuchni oraz przedpokoju. Mieszkanie z duży potencjałem ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bartoszowice,Wrocław

519 000 zł66 m² 7 923,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Polecam na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na Bartoszowicach! Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Wrocławia, w bliskiej odległości od przystanków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

340 000 zł37 m² 9 189 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe 37m2 mieszkanie na Starym Mieście! Opiekun oferty: tel. Sdp Nieruchomości Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Śródmieście,Wrocław

420 000 zł50 m² 8 471,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na bezpłatną prezentację! Idealne na start lub pod inwestycję, rozkładowe mieszkanie w samym Centrum miasta. -Wymienione Piony -remont dachu w 2020 roku -po remoncie strychu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chrzanowskiego

Karłowice,Wrocław

459 900 zł57 m² 8 068,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ciche mieszkanie 3-pokojowe w pełni rozkładowe w bloku z ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na Karłowicach - okolice ul. Chrzanowskiego. Mieszkanie składa się z: - 3 dużych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

339 000 zł37 m² 9 162 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dla inwestora lub małej rodziny. Mam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie środkowe - ciepłe zimą, przyjemne latem. Prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł55 m² 9 089,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas! Dla rodziny jak i pod inwestycję! Mieszkanie sprawdzi się również jako lokal biurowy lub gabinet ze względu na położenie w budynku i szeroki przedpokój! Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

2 500 zł67 m² 37 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Kozanowie. Nieruchomość o powierzchni 67m2. Ogrzewanie miejskie, budynek z windą. Możliwość prezentacji od dzisiaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

560 000 zł70 m² 8 028,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie jest w kamienicy, jednostronne, okna od strony południowej. Mieszkanie jest słoneczne, przestronne, gustownie urządzone, odświeżone, gotowe do zamieszkania. Ze względu na garderobę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

279 000 zł24 m² 11 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1