dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

290 000 zł49 m² 5 918,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Opis: polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Biskupinie o powierzchni 45mkw (49,8 mkw pow. użytkowej - bardzo małe skosy) położone na 4 piętrze budynku z 1994r. Pełen rozkład - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37 m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice pl. Jana Pawła II. Mieszkanie składa się z: * dwóch pokoi * kuchenni * łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Krzyki,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 42 m2 w dzielnicy Krzyki , w okolicach ulicy Grochowej, w spokojnej okolicy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Stare Miasto,Wrocław

200 000 zł31 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

|!atrakcyjna lokalizacja, okolice dworca głównego!ul. Dąbrowskiego! Mieszkanie 31 m2, bardzo klimatyczne w kamienicy usytuowane na trzecim piętrze. Salon połączony z kuchnią, mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

269 000 zł44 m² 6 044,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: ul. Vivaldiego (krzyki). Spokojna, cicha, zielona okolica. Lokalizacja z szybki dojazdem do centrum, również komunikacją miejską - 10min. do dworca pkp, 15min. do Rynku. Na osiedlu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bezpieczna

Psie Pole,Wrocław

389 000 zł78 m² 4 987,18 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

|! 4 pokoje! pełny rozkład! po kapitalnym remoncie! Mieszkanie czteropokojowe po kapitalnym remoncie, nowe okna pcv wstawione pod koniec września. Samo mieszkanie to cztery duże i praktyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norblina

Śródmieście,Wrocław

255 000 zł46 m² 5 543,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46m2 w dzielnicy Śródmieście, okolice ul. Norblina. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziadoszańska

Fabryczna,Wrocław

279 000 zł75 m² 3 720 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 75 m2 w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Dziadoszańskiej. Mieszkanie znajduje się na piętrze 2/5 p. budynku z lat ’90. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Lokalizacja: ul. Piławska (krzyki - Gaj). Atrakcyjna lokalizacja. Blisko tereny zielone. W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, apteka, przychodnia, szkoła, przedszkole, plac zabaw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

175 000 zł40 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe, jednostronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40m2 w dzielnicy Śródmieście-Stare Miasto, okolice B.Prusa Mieszkanie znajduje się na piętrze 5/5 w budynku z 1900r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

229 000 zł37 m² 6 139,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie bloku o powierzchni 37 m 2 na Krzykach w spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biskupia

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z miejscem postojowym - okolice Rynku. W nowym budynku z windą, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Pokój dzienny w pełni umeblowany, z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kasprowicza

Psie Pole,Wrocław

1 100 zł52 m² 21,36 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna cena! obok terenów zielonych! lokalizacja: ul. Kasprowicza (boczna ul. Żmigrodzkiej). Atrakcyjna lokalizacja - dobrze skomunikowana, w sąsiedztwie liczne tereny zielone oraz wiele sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne, przestronne ,jasne, mieszkanie w pełni rozkładowe o pow. 64 m2 przy ul.Ślicznej 22 ,rok budowy 2000. Mieszkanie posiada trzy pokoje , balkon, jasną kuchnię ( w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

420 000 zł72 m² 5 793,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

|!ładne, duże trzypokojowe mieszkanie 72,5 m2!nowy dwór, ul. Nowodworska! Mieszkanie jest w idealnym stanie w nowym budownictwie (2001 r.), składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Biskupia

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł74 m² 7 418,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta przy ul. Biskupiej - 100 m od Wrocławskiego Rynku. Mieszkanie jest 4 -pokojowe o powierzchni 74m 2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Uniwersytecki

Śródmieście,Wrocław

158 000 zł34 m² 4 716,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

1-pokojowe mieszkanie w stanie developerskim - 33,5m2 w okolicy Mostu Uniwersyteckiego. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze w kamienicy z 1935 roku. Dogodne usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rysia

Fabryczna,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42m2 w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Rysiej. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w bloku z 1976 roku. Budynek został osieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obornicka

Psie Pole,Wrocław

275 000 zł50 m² 5 522,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

| ****dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy Wrocławia***** Nieruchomość znajduje się w budynku, w którym dwa lata temu zrobiono elewacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotsisa

Biskupin,Wrocław

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: doskonała lokalizacja, ul. Kotsisa (śrómieście - Biskupin), na tzw. Zielonej Wyspie Wrocławia. Spokojna, przyjazna i cicha okolica. Mieszkanie blisko parku (place zabaw, ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 37m2 w okolicy placu Bema. Mieszkanie znajduje się na wysokim pierwszym piętrze w sześciopiętrowym budynku z 2001r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

285 000 zł69 m² 4 130,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

|!mieszkanie 69 m2!trzy pokoje!pełny rozkład!ul. Zemska!nowy dwór! Duże mieszkanie o pow. całkowitej 69 m2 (w kw 62,4 m2) dzięki dzierżawionemu od spółdzielni korytarza zaadaptowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Biskupin,Wrocław

260 000 zł47 m² 5 531,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| przestronne rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.47m2. Lokal składa się z dużego pokoju o powierzchni 22m2, jednej sypialni oraz oddzielnej jasnej kuchni wraz z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Uniwersytecki

Śródmieście,Wrocław

133 000 zł28 m² 4 836,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

1-pokojowe mieszkanie w stanie developerskim - 27,5m2 w okolicy Mostu Uniwersyteckiego. Nieruchomość usytuowana jest na 4 piętrze w kamienicy z 1935 roku. Dogodne usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Fabryczna,Wrocław

297 000 zł61 m² 4 868,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na wrocławskim Kozanowie. W pobliżu rozległe tereny zielone: parki, łąki. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w bloku 4-piętrowym, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Śródmieście,Wrocław

259 000 zł46 m² 5 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 45,61m2 położonego na Biskupinie przy ul. Sempołowskiej, na trzecim piętrze czteropietrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

168 000 zł23 m² 7 210,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

|!kawalerka 23 m2 W atrakcyjnej lokalizacji!ul. Racławicka! Lokal znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku w okolicy ulic Hallera i Powstańców Śl. mimo to jest cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bema

Śródmieście,Wrocław

179 000 zł39 m² 4 589,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie o pow. 37,5 m2 w okolicy Placu Bema Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni * łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ołowiana

Krzyki,Wrocław

170 000 zł26 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna i słoneczna kawalerka po remoncie o pow. 26 m2 w dzielnicy Krzyki , okolice ul. Ołowianej Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * przedpokoju *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł87 m² 5 390,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w centrum miasta na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym. Mieszkanie w doskonałym stanie o podwyższonym standardzie. pow. całkowita 87m2. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Królewiecka

Fabryczna,Wrocław

410 000 zł82 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

| - przestronne, stylowe mieszkanie, w wysokim standardzie! - Do sprzedania przestronne , w pełni umeblowane, luksusowe mieszkanie 3-pokojowe na Maślicach na ulicy Królewieckiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: w sercu Wrocławia ul. Pomorska. Mieszkanie doskonale skomunikowane ze wszystkimi częściami miasta, pieszo 5min do rynku. Z okna widać Wyspę Słodową. W bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Fabryczna,Wrocław

135 000 zł41 m² 3 291,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o pow. ok 41,01m2 na Pilczycach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3300zł./m2! Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 16,28m2, sypialnia 17,80m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

350 000 zł53 m² 6 554,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m2, położone na 1. piętrze apartamentowca znajdującego się na wrocławskim Dworku (krzyki). Opis pomieszczeń: - salon: ok. 18 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Micińskiego

Karłowice,Wrocław

396 000 zł61 m² 6 491,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Witam! Mieszkanie w pięknej, prestiżowej lokalizacji - wrocławskie Karłowice - w apartamentowcu Archicom z 2000 roku, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, u zbiegu ulic Berenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kotsisa

Śródmieście,Wrocław

310 000 zł52 m² 5 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

|!klimatyczne mieszkanie na poddaszu 42 m2 +8,5 m2 antresola!atrakcyjna lokalizacja!biskupin, ul. Kotsisa! Ładne, dwupoziomowe mieszkanie na poddaszu w cichej i spokojnej dzielnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kłośna

Fabryczna,Wrocław

170 000 zł26 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

| ****przytulna kawalerka z ogrzewaniem miejskim w dobrej lokalizacji**** Mieszkanie wyremontowane z pełnym wyposażeniem pozwala na natychmiastowe wprowadzenie się bez ponoszenia nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tyrmanda

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

| duże, dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie! Nieruchomość idealna pod wynajem. Mieszkanie w nowym budownictwie w bloku z roku 1998. Powierzchnia 54 mkw, oddzielna, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

233 000 zł47 m² 4 957,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Gajowej. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze w bloku z 1973 roku. Budynek został ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

309 000 zł60 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładne i zadbane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Przyjaźni. Mieszkanie składa się z: * 3 pokoi (18,40 m2 + 11,60 m2 + 11,30 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow.48m2 w okolicach ul. Hubskiej. Mieszkanie znajduje się na piętrze 4 w budynku z 1965r i nadaje się do.