dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Macedońska

Psie Pole,Wrocław

299 000 zł60 m² 4 966,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

| ### pilna sprzedaż ### 3 pokoje ### rozkład ### różanka ### idealne pod wynajem ### Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,20 mkw, dwustronne, rozkładowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

309 000 zł71 m² 4 352,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Lokalizacja: ul. Kościuszki. Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum oraz dworka pkp i pks. Do rynku pieszo 15min. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, tereny zielone. Bardzo dobry węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

166 000 zł30 m² 5 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

|!kawalerka Z wydzieloną sypialnią 30 m2!nowy dwór!budziszyńska! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego, zadbanego, w pełni ocieplonego budynku. W lokalu nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

2 700 zł53 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dostepny od 28 kwietnia tv I internet W cenie Apartament po generalnym remoncie do wynajecia, usytuowany na 4 pietrze 5kondygnacyjnego budyku z windą. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 800 zł79 m² 22,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis: polecam na wynajem bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m2 położone w zadbanej kamienicy przy ulicy Jedności Narodowej we Wrocławiu. Mieszkanie składa się 2 pokoi : 30 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 100 zł27 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji* zadbana kawalera powstańców śl./ HALLERA Opis nieruchomości: Ładna, przytulna kawalerka z balkonem usytuowana na 8 piętrze w bloku 10-pietrowym. Mieszkanie o dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Śródmieście,Wrocław

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Polecam, do sprzedania nierozkładowe mieszkanie w kamienicy o łącznej powierzchni 42m2. Do dyspozycji mamy dwa pokoje, wyposażoną kuchnię, oraz toaletę. Mieszkanie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczepin. 2- pokojowe mieszkanie na 1 piętrze budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe 39m2 z oddzielną kuchnią. Salon 17m2 z dużym oknem. Mniejszy pokój 9m2. Na podłodze nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Boya-Żeleńskiego

Psie Pole,Wrocław

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w kameralnym nowym budynku; podwyższony standard wykończenia; na terenie budynku znajdują się miejsca postojowe; budynek wyposażono w wideodomofony; doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nasturcjowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie na Grabiszynku we Wrocławiu, 2-pokojowe, po remoncie, umeblowane, posiada strych i piwnicę. Ogrzewanie gazowe, na podłogach sosnowe deski, ściany wykonane z gładzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mosbacha

Śródmieście,Wrocław

320 000 zł61 m² 5 245,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Chcesz kupić rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w centrum miasta? Ta oferta Cię zainteresuje! Polecam jasne, ciepłe i przytulne mieszkanie trzypokojowe o pow. 60,5 m2 na Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

850 000 zł66 m² 12 977,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie w samym sercu Wrocławia przy ulicy Kuźniczej. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem (widok na rynek), oraz dwóch pokoi (ok 15m2 i 12m2), osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Postępowa

Fabryczna,Wrocław

290 000 zł55 m² 5 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa się z kuchni (ok. 11m 2 , w tym momencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

450 000 zł83 m² 5 421,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1994

Polecam mieszkanie 4 pokojowe położone na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z 1994 roku. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi około 85m2. Mieszkanie w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Krzyki,Wrocław

330 000 zł75 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Przestronne mieszkanie położone na Krzykach, na osiedlu Rakowiec! 3 pokoje o pow. 22, 20 i 12,5 m2, oddzielna, jasna kuchnia, łazienka, duży balkon i piwnica o pow. 6,5 mkw. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

335 000 zł62 m² 5 403,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo atrakcyjnie położone mieszkanie na wysokim parterze w nowo ocieplonym bloku przy ul. Podwale. Bardzo blisko do wszelkiej komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, pks, pkp), widok z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

237 000 zł48 m² 4 974,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam bez pośredników .Plac Srebrny .15 metrów do przystanków komunikacji miejskiej -do centrum chwila :). Zadbana klatka schodowa i spokojni sąsiedzi. Księga wieczysta ,wspólnota mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

153 000 zł25 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie : kawalerka - 25 mkw! Własnościowe we Wrocławiu, blisko centrum miasta w spokojnej okolicy. Zlokalizowane przy cichej uliczce w pobliżu ul. Grabiszyńskiej, ok 7 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę ładne, przestronne i ciepłe mieszkanie na Jagodnie. Umeblowana kuchnia i łazienka. Przyjemny widok z okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkrywców

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

560 000 zł101 m² 5 545 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na Grabiszynku śliczne mieszkanie willowe- 3 pokoje z ogródkiem i garażem. Willa trzy rodzinna, budynek ocieplony, dach po remoncie, kl.schodowa czysta i zamykana. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Krzyki

Krzyki,Wrocław

155 000 zł26 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 26 mkw. w rejonach Ronda Powstańców Śląskich w dobrze utrzymanym budynku z lat 70. - tych. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

289 000 zł72 m² 4 013,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Psie Pole. Mieszkanie 3- pokojowe o pow. 72m2. Budynek 10- piętrowy, piętro 9, rok budowy 1980. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe. Składa się z dużego /20m2/ salonu zwieńczonego balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

185 000 zł29 m² 6 379,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż wyjątkowe, jednostronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 1-pokojowe o pow. 29m2 w dzielnicy Stare Miasto okolice pl.Legionów Mieszkanie znajduje się na piętrze 2/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie, mam do wynajęcia kawalerkę przy ul. Długiej 66a. Mieszkanie było odświeżone w 2012r. Jest w pełni umeblowane i wyposażone. Wynajem 1000zł + czynsz 250zł + gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 52 m 2 w dzielnicy Fabryczna, spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łąkowa

Stare Miasto,Wrocław

115 000 zł18 m² 6 343,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

| kawalerka w świetnej lokalizacji 5 minut spacerem od wrocławskiego Rynku. Dzięki położeniu jest bardzo dobrze skomunikowana, co ułatwia szybki dojazd w każdy ważny punkt miasta. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marchewkowa

Krzyki,Wrocław

280 000 zł48 m² 5 773,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 44,5 m2 z balkonem 4 m2. Pełna własność, księga wieczysta. Gotowe do zamieszkania od zaraz, nie wymaga remontu. Nowe budownictwo, krzyki, klecina, marchewkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

349 000 zł64 m² 5 453,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,4 m2, mieszczące się przy ulicy Kościuszki, w zadbanym budynku z 1992 roku. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paulińska

Śródmieście,Wrocław

315 000 zł69 m² 4 560,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Opis: do sprzedaży posiadam 3 pokojowe mieszkanie (1km od Rynku). Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, ma powierzchnię 69m2, jest w pełni rozkładowe, wysokie (3,3m), składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

1 900 zł83 m² 22,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia duże, rozkładowe mieszkanie po remoncie! Mieszkanie po remoncie, w pełni rozkładowe o łącznym metrażu 83m2. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Śródmieście,Wrocław

275 000 zł39 m² 7 029,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

| ****wyremontowane mieszkanie w dobrej lokalizacji**** Wysoki standard. Mieszkanie na Śródmieściu w stanie gotowym do wprowadzenia się. Możliwość pozostawienia przez właściciela całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

205 000 zł38 m² 5 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Opis: polecam do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc. Mieszkanie bardzo funkcjonalne:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alpejska

Gaj,Wrocław

1 350 zł35 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo przytulne mieszkanie od zaraz z wyposażeniem (meble, wanna z hydromasażem, mikrofala, pralka itd) dla max dwóch osób w cichej dzielnicy Wrocławia Krzyki na ul. Alpejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grunwaldzki

Śródmieście,Wrocław

235 000 zł36 m² 6 619,72 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

:dodatkowy opis |!atrakcyjna lokalizacja!pl. Grunwaldzki!dwa pokoje 35,5 m2!pełny rozkład! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w wieżowcu z dwiema windami bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Macedońska

Psie Pole,Wrocław

215 000 zł44 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| *********** Atrakcyjna cena *************** Korzystna inwestycja ************* Dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w cichej, spokojnej i zielonej okolicy Wrocławia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lniana

Krzyki,Wrocław

263 000 zł47 m² 5 619,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

| gorąco polecam przestronne, ustawne mieszkanie o powierzchni 46,8mkw składające się z 3 pokoi przy ul. Lnianej. Lokalizacja jest idealna , ponieważ blisko położone są dworce główne pks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Proponujemy Państwu do nabycia ładne i słoneczne mieszkanie w centrum miasta przy ul. Zdrowej. Budynek, w którym mieści się mieszkanie choć położony blisko dużego węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

268 000 zł48 m² 5 571,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

|! pełen rozkład! blisko centrum! cpiepłe! Umeblowane mieszkanie w docieplonym bloku z lat 70-tych. Mieszkanie składa się z: dwóch oddzielnych pokoi o pow. 20,25 m2 i 10 m2,.