dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

410 000 zł115 m² 3 565,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie bez czynszowe, częściowo umeblowane, w pobliżu szkoła, sklepy, pętla autobusowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

208 000 zł27 m² 7 703,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ogloszenie prywatne nie biuro! przedmiotem sprzedazy jest mieskzanie 1-pokojowe W centrum wroclawia 2 przystanki tramwajowe od rynku (na piechote idzie sie do rynku 5 min ),mieszkanie jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

479 000 zł68 m² 7 044,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Komfortowe, rozkładowe, wyposażone mieszkanie na sprzedaż ~68m2 (3 pokoje, kuchnia, wc, łazienka osobno, garderoba, balkon, piwnica) Blisko do rynku, centrum sklep

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

1 800 zł64 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia dwustronne, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 64m2, na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku, dla 4-5 osób. Mieszkanie w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiska

Gądów Mały,Wrocław

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

ładne dwupokojowe mieszkanko, w spokojnej okolicy, cicha ulica, w pobliżu przedszkola., szkoły, komunikacja, 4 piętrowy budynek, miaszkanko posiada duży balkon, piwnicę, mieszkanko na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

okna na podwórze,cicho i spokojnie blisko centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

255 000 zł40 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam bez pośredników mieszkanie dwupokojowe we Wrocławiu na Popowicach. Dobra lokalizacja z dobrą komunikacją miejską. Mieszkanie wymaga poprawek remontowych dlatego też cena mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w świetnej lokalizacji, zaledwie 10 min do Placu Grunwaldzkiego! Kawalerka na osiedlu zamkniętym, w nowym budownictwie, piętro 0/4. Bardzo dobry standard, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąka Mazurska

Karłowice,Wrocław

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój z aneksem + 2-a pokoje,kuchnia , łazienka, okolice placu Kromera,blisko centrum,wyjazd na Warszawę i Poznań,bardzo dobry węzeł komunikacyjny,tereny spacerowe nad Odrą,cisza,spokój

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie o wysokim standardzie, w pełni urządzone do zamieszkania; do mieszkania jest miejsce parkingowe (w cenie) w garażu podziemnym w jednym z sąsiednich budynków (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szybka

Krzyki,Wrocław

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia kawalerke w okolicach Centrum (ok. 15min pieszo). Obok znajduje sie przystanek tramwajowy. Mieszkanie usytuowane jest w okolicy, gdzie jest duzo zieleni , sciezek rowerowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszknie w bardzo dobrej lokalizacji, nowy budynek, ogrodzony, monitorowany. Kuchnia otwarta na salon. Mieszkanie umeblowane i wyposarzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

2 100 zł69 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na Krzykach całkowicie umeblowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Stan idealny, świeżo po malowaniu. W łazience wanna z hydromasażem i kabina prysznicowa, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka we Wrocławiu , rejon Nowy Dwór ul Strzegomska. Mieszkanko znajduje się w wydzielonej części dużej willi. W pełni umeblowane z własną kuchnią i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szprotawska

Szczepin,Wrocław

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam mam do wynajęcia mieszkanie 48 m , 2 pokojowe w pełni rozkładowe, na III piętrze w budynku 4-piętrowym, w spokojnej dzielnicy Fabryczna-Szczepin przy ul. Szprotawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie na 5 piętrze w bloku z 2004 roku. Łączny metraż to (54,2)m2. Pow. pokoi: 20 i 15m2. Na podłodze panele, na ścianach gładzie. Kuchnia 9m2, meble w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe, łazienka osobna i wc osobno

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróbla

Borek,Wrocław

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone w trzy piętrowym budynku przy ul. Wróblej. Na drugim piętrze do dyspozycji są 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Dodatkowo suszarnia oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

399 600 zł54 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Witam, mam do sprzedania mieszkanie 54 mkw w plombie z 1993 roku około 10min piechotą od starego rynku.Znajduje się na 3 piętrze i składa się z dwóch pokojów, łazienki, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jasne, ciepłe, świeżo po remoncie, umeblowane. Możliwość podłączenia internetu. Dobra komunikacja (autobusy, tramwaje). Do ceny za wynajem (możliwość negocjacji) należy dodać opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Zgorzelisko,Wrocław

228 000 zł35 m² 6 514,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kiełczowskiej we Wrocławiu, powierzchnia 35,6 m2, 7 piętro (z 10-ciu), słoneczne, z jasna kuchnia (możliwość otwarcia na duży pokój), świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zegadłowicza

Kleczków,Wrocław

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

> bez pośredników

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Duże mieszkanie 1 pokojowe w kamienicy, i w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie ma 48 m2, składa się z przestronnego pokoju połączonego z drugim pomieszczeniem bez okna ( nyżą ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tapicerska

Wrocław,dolnośląskie

1 550 zł52 m² 29,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczne mieszkanie do wynajęcia ul. Tapicerska (krzyki, borek) 52 m2 2 słoneczne pokoje w pełni umeblowane i wyposażone szerokopasmowy Internet 2 Mbit/s podziemny box garażowy w cenie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

24 m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowy sprzęt agd, nowe okna plastikowe, nowe drzwi antywłamaniowe, panele, łazienka i kuchnia w najwyśzszym standardzie, niski czynsz na diwe osoby 185 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie rozkładowe z 2-ma ładnymi pokojami, dużą kuchnią, łazienką i przedpokojem na nowo wybudowanym osiedlu. 50,52 m2, 1 piętro. Kuchnia z meblami na wymiar, zabudowana lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesławiecka

Stare Miasto,Wrocław

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zadbane mieszkanie 2 pokojowe. Lokalizacja: blisko rynku. Mieszkanie posiada 2 przedpokoje, dużą jasną kuchnię i dużą łazienkę. Na podlodze parkiet. W przedpokoju 2 szafy wnękowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Huby,Wrocław

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! Do sprzedania bardzo ładne wykończone na wysokim standardzie mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Na ścianach gładzie, na podłogach panele dobrej jakości, w kuchni meble na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

365 700 zł53 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 52,6 m w centrum Wrocławia przy ul. Powstańców Śląskich ( przy Rondzie ). Świetna lokalizacja, 400 m od Uniwersytetu Ekonomicznego oraz kilku wydziałów Uniwersytetu Wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mulicka

Psie Pole,Wrocław

1 050 zł31 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka przeprojektowana na 2 pokoje z aneksem kuchennym, łazienką w nowym, kameralnym 3 piętrowym budynku z windą w centrum osiedla Psie Pole (w okolicy Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł102 m² 24,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bez pośredników eleganckie 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w przedwojennej kamienicy. Elewacja kamienicy odrestaurowana w listopadzie 2009 (przepiękna!), klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest umeblowane i w pełni wyposażone, nowe, stan bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubińska

Nowy Dwór,Wrocław

371 200 zł64 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wrocław, nowy dwór, ul. Gubińska sprzedam 3 pokojowe mieszkanie, kuchnia, łazienka, wc, balkon, długi przedpokój z wnęką na szafy, mieszkanie ładne i słoneczne, do odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

W pełni wyposażone, komfortowo urządzone mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią,bezpośrednio od właściciela. Nowe budownictwo w niskiej zabudowie na zamkniętym monitorowanym cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników .Opłata miesięczna: 1800 zł + energia + gaz.Kuchnia zabudowana całkowiciewyposażona w sprzęt gospodarstwa domowego , ADG ,RTV.Mieszkanie umeblowane , nowe meble do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe 54m2 na ul. Sołtysowickiej, skrzyżowanie z Czajkowskiego. II piętro w bloku. Mieszkanie w pełni rozkladowe,pełne umeblowanie,osobno łazienka, wc i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajecia w calosci jak tez kazdy z 3 sypialni osobno. Miejsce w pokoju 550 zl plus ok 150 zl oplaty lub samodzielny pokoj od 850 zl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

355 000 zł61 m² 5 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 61m2 na ul. Orzechowej 3 pok. 18+11+11m2 1 piętro, balkon 7m2, kuchnia 8m2 dwa przedpokoje przedzielone drzwiami, jeden z nich posiada dużą wnękę na szafę. Całkowicie rozkładowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie bardzo ładne, jasne, po remoncie, dogodny dojazd do centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 1 pokojowe, rozkładowe, 40 m2, na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 2001, w dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Dobry dojazd do centrum -około 10-15 min oraz w rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym. W kuchni meble pod zabudowe ze sprzętem agd ( piekarnik z prowadnicami telskopowymi firmy Gorenje, płyta ceramiczna, zmywarka Ariston, okap.