dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 057 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 057 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miechowity

Kowale,Wrocław

480 000 zł49 m² 9 876,54 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,6 m2: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka - Toaleta - Przedpokój * Mieszkanie obecnie przerobione na gabinet stomatologiczny, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Władysława Jagiełły

Kępa Mieszczańska,Wrocław

720 000 zł44 m² 16 179,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament na Kępie Mieszczańskiej.- 8 min.(700 m) spacerkiem do Rynku. Apartament znajduje się na 4 piętrze. Apartament M-2 o pow. 44,50 m2 salon z aneksem kuchennym, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

719 999 zł86 m² 8 411,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Toplokalizacja/centrum/galeriadominikańska/3pokoje! tanio! okazja! Centrum Rynek Top Lokalizacja- galeria Dominikanka 86,9m2 /3pokoje! Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie w Kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kniaziewicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,89 m2 położone na ulicy karola kniaziewicza (jest to ulica łącząca ulicę Dworcową z ulicą Kazimierza Pułaskiego, przebiegająca przez osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kardamonowa

Fabryczna,Wrocław

684 324 zł67 m² 10 261 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kardamonowa łączy przywilej mieszkania w zielonej strefie wrocławskich Żernik, w kameralnych budynkach o nowoczesnej architekturze, z dala od intensywnego ruchu arterii miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

339 000 zł26 m² 13 038 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Kawalerka z widokiem na zieleń obok Uniwersytetu Ekonomicznego! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Otoczenie nieruchomości: blok usytuowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

669 000 zł56 m² 11 946,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja! Super lokalizacja Komuny Paryskiej, nowe budownictwo, centrum Wrocławia Mieszkanie kwalifikuje się do Bezpiecznego Kredytu 2% Do sprzedania mieszkanie 2 -pokojowe, w budynku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

635 000 zł58 m² 10 948,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Muchobór wielki/2pok./lux./parking/balkon/Factory Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie na I piętrze, o powierzchni 58 metrów 2, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

739 000 zł54 m² 13 667,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Kupujący nie płaci podatku pcc. Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni ~54 m2, bardzo przestronne. Wykończone pod klucz, nikt w nich jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajęcza

Popowice,Wrocław

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni: 37 m2 położone blisko ul. Zajęczej na osiedlu Port Popowice ( Dzielnica-Fabryczna) we Wrocławiu z balkonem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paulińska

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł30 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Lux/centrum/śródmieście/paulińska/1pok/kamienica po remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament 1-pokojowy po kapitalnym remoncie położony na Śródmieściu, blisko Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

600 600 zł46 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez podatku pcc 2-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 45,50 m2 znajduje się na 3 piętrze 7-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

650 000 zł52 m² 12 579,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Muchobór wielki/2pok./top/duży ogród/autobus/lux. Proponujemy Państwu na sprzedam w pełni wyposażone, piękne mieszkanie około 52 m2 usytuowane w dzielnicy Muchobór Wielki, z dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

1 850 000 zł96 m² 19 270,80 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż dużego mieszkania / apartamentu w sąsiedztwie Sky Tower Zakup bez podatku pcc oraz prowizji. Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 95,81m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

677 474 zł57 m² 11 801 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Specjalista ds. nieruchomości Tel: idealne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 57m2, z piękną dużą loggią. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 57,41m2 składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

899 000 zł83 m² 10 814 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Bez podatku pcc. Opiekun nieruchomości: aleksandra Mendel tel. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o projektowanej powierzchni ok. 83,13 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

875 357 zł74 m² 11 751 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Bez podatku pcc. Opiekun nieruchomości: aleksandra Mendel tel. 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 74,49m2 z dwoma balkonami, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł75 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 75m zlokalizowane przy ulicy Nowowiejskiej. Idealne pod inwestycję! Pełen rozkład! Układ mieszkania: - przedpokój - Kuchnia z mini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

1 069 660 zł68 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez pcc Opiekun oferty: aleksandra mendel tel. Do odbioru w lipcu 2023! 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,70 m2 z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poświęcka

Psie Pole,Wrocław

705 000 zł70 m² 10 071 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. 3 pokojowe mieszkanie z tarasem, świetna ekspozycja. 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 70 m2 znajduje się na 1parterze Nieruchomość do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

950 000 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 65m2 położone blisko ul. Nyskiej na osiedlu Tarnogaj ( Dzielnica-Krzyki) we Wrocławiu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

488 790 zł37 m² 13 329,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 2 pokojowe, z balkonem, na I piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). Lokalizacja: - północna cz. Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

750 000 zł73 m² 10 274 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 73 m2 położone blisko ul. Łomnickiej na osiedlu Stabłowice ( Dzielnica-Fabryczna) we Wrocławiu z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

549 000 zł57 m² 9 610 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam na sprzedaż przestronne mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze w klmatycznej kamienicy, położone w najlepszej części Śródmieścia - Ołbinie. We speak English, german and Russian. Contact.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Psie Pole,Wrocław

397 343 zł26 m² 15 154,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 1 pokojowe, z balkonem, na I piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). Lokalizacja: - północna cz. Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paulińska

Śródmieście,Wrocław

400 000 zł31 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż kawalerka położona na Śródmieściu, blisko Ostrowa Tumskiego i Wyspy Słodowej przy ul. Paulińskiej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie włącznie z wymianą instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

244 000 zł17 m² 14 352,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Gotowe do odbioru Wykończone pod klucz w cenie Atrakcyjna okazja inwestycyjna 1% pcc Wyjątkowa oferta: oferuję do sprzedaży, ostanią na parterze mikrokawalerkę, nowy budynek, pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strawińskiego

Jagodno,Wrocław

609 000 zł51 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie na wrocławskim Jagodnie Metraż: 50,75m2 Piętro: 2 z 3 bez windyrok budowy: 2017 Opłaty: czynsz 570 zł (w nim zaliczki na wodę, ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

610 000 zł46 m² 13 243,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wojszyce/2pok./hit./balkon/autobus/tramwaj Polecamy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą o powierzchni: 46,05 m2 w Wojszycach na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

601 000 zł41 m² 14 658,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży jasne,funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na nowym, zielonym osiedlu blisko centrum, tuż przy Odrze. Oferta bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. Dostępne różne układy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

963 400 zł67 m² 14 396 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: natalia Ród tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc mieszkanie W zrewitalizowanej kamienicy W centrum 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

725 000 zł50 m² 14 558,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękne, bardzo słoneczne i jasne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem we Wrocławiu. Mieszkanie: * Mieszkanie 49,8 m2 składa się z: - pokój/salon - 16,7 m - Pokój - 12 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

750 000 zł77 m² 9 718,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3-pokojowe mieszkanie na ulicy hallera / top-lokalizacja / inwestycja pod wynajem / gotowe do wprowadzenia/tylko U nas! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,17 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

587 000 zł48 m² 12 229,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul.Kruczej. Mieszkanie po generalnym remoncie. W pełni wyposażone i umeblowane gotowe do zamieszkania od zaraz .Dodatkowo piwnica. Parking znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

650 000 zł61 m² 10 574 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe w samym sercu Wrocławia. Atuty mieszkania: - fantastyczna lokalizacja - Duży balkon - doskonałe miejsce do relaksu - Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mochnackiego

Karłowice,Wrocław

440 000 zł47 m² 9 442,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie trzy-pokojowe o powierzchni 46,60 m na Wrocławskich Karłowicach. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki z wc, - przedpokoju, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

599 000 zł61 m² 9 800,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,12 m2 z księgą wieczystą usytowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z lat 70 na ul. Lubińskiej. Media miejskie, dwustronna ekspozycja okien,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

550 000 zł54 m² 10 187,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ciche mieszkanie na zamkniętym osiedlu W ofercie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,99 m2 , usytuowane na I piętrze w nowym budownictwie. Budynek II piętrowy, wybudowany w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

1 007 000 zł67 m² 15 029,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy w samym centrum Wrocławia.5 minut pieszo od Ostrowa Tumskiego i 15 minut od Rynku. Atuty Inwestycji Doskonała lokalizacja - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ulanowskiego

Borek,Wrocław

999 900 zł120 m² 8 332,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Ogłoszenie prywatne - mieszkanie bezpośrednio od właściciela informacja dla pośredników - chętnie nawiążemy współpracę z doradcami, którzy mają zainteresowanych klientów. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

899 000 zł102 m² 8 848,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe dwu-poziomowe mieszkanie o powierzchni 101,6m2. Nietypowa nieruchomość znajduję się na Krzykach- ulica Wietrzna. Nowe budownictwo, zadbany budynek z 2003roku. Układ.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij