dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 064 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

435 000 zł34 m² 12 682,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe Lokal znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie posiada widną kuchnię - 8,52, pokój - 19,39, łazienkę - 3,61, przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

345 000 zł28 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulna i słoneczna kawalerka z balkonem, mieszcząca w się niskim, nowoczesnym bloku wzniesionym w 2013 roku przy ul. Zwycięskiej na wrocławskich Krzykach. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czekoladowa

Klecina,Wrocław

400 000 zł39 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie całkowicie odnowione 2 lata temu. Znajduje się w przedwojennym jednopiętrowym budynku z cegły. W łazience i w kuchni ogrzewanie podłogowe, na pozostałej części na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

493 401 zł49 m² 10 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w Sierpniu * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie z dużym Ogrodem na Swojczycach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Murowana

Swojczyce,Wrocław

619 000 zł62 m² 9 983,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na sprzedaż fantastyczne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Murowanej, wraz z zewnętrznym miejscem postojowym oraz balkonem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

424 975 zł43 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w Sierpniu * Możliwość wykończenia pod Klucz Mieszkanie z dużym Balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

609 000 zł63 m² 9 682,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam Państwu do zaoferowania 3 pokojowe, jednopoziomowe, przestronne mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku, przy ulicy Kamieńskiego, w dzielnicy Psie Pole - Różanka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Szczepin,Wrocław

430 000 zł44 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta prywatna : Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 - pokojowe, położone na wrocławskim Szczepinie przy ul.Czarnieckiego. Mieszkanie o pow. 44 m2 jest w pełni rozkładowe, usytuowane na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

420 000 zł38 m² 10 920,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie w budynku z 2013 r. - umeblowane- do lekkiego odświeżenia/ dostępne od zaraz lokalizacja: nieruchomość znajduje się we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wesoła

Krzyki,Wrocław

819 000 zł80 m² 10 238 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie położone w spokojnej okolicy na wrocławskim osiedlu Huby. Zachęcam do obejrzenia filmu promującego apartament: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

485 000 zł59 m² 8 220 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska 0 % prowizji Oferuję na sprzedaż G O T O W E mieszkanie 3 pokojowe 58,94mkw z przynależnym balkonem 4,50mkw. Komórka lokatorska Gratis w cenie mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

468 000 zł46 m² 10 129,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie Lokal mieszkalny o powierzchni nie całe 47 m2 usytuowany na 1 piętrze w budynku - 4 piętrowym bez windy. Mieszkanie rozkładowe z osobną kuchnią z oknem. Stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Karłowice,Wrocław

489 000 zł47 m² 10 444,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Kompletnie wyposażone, komfortowe mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windą, wybudowanym w 2005 roku. Nie wymagające żadnych nakładów finansowych , jasne, zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

920 000 zł93 m² 9 892,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie 4- pokojowe o powierzchni 92,6 m2 W lokalu znajdują się: - salon - Kuchnia - Łazienka - wc - 3x Pokoje sypialniane - Garderoba - Balkon Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

720 000 zł71 m² 10 126,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przy parku 3 pokoje z tarasem premiumkontakt:Polecam na sprzedaż nowe komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z tarasem, ogródkiem i miejscem postojowym naziemnym.Zlokalizowane na Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

399 900 zł49 m² 8 095,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,4m2 na I piętrze w dwupiętrowym budynku w bardzo dobrej lokalizacji. Wokół piękne zielone tereny umożliwiające spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

530 000 zł54 m² 9 906,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na sprzedaż przytulne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane przy ul. Redyckiej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 53,5 mkw w budynku z 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

620 000 zł48 m² 12 823,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie położone na zamkniętym, monitorowanym i całodobowo chronionym osiedlu blisko ścisłego centrum miasta. Teren osiedla jest bardzo ładne zagospodarowany, z wewnętrzną fontanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dźwirzyńska

Kuźniki,Wrocław

450 000 zł55 m² 8 223,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54,72 m . Położone jest na czwartym piętrze na cichym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie zostało utrzymane w białej tonacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

499 999 zł50 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie na ul. Kolistej. Funkcjonalny rozkład i wiele możliwości. Balkon. Mieszkanie salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, + balkon. Możliwość przerobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

690 000 zł71 m² 9 718,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupoziomowe na krzykach! ul. Racławicka, w pełni wyposażone Do sprzedania piękne mieszkanie dwupoziomowe na Krzykach, na osiedlu Racławicka Park! Mieszkanie do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

595 000 zł67 m² 8 883 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1898

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni 66,98 m2 w pięknie odrestaurowanej kamienicy na ulicy Pomorskiej. Otoczenie nieruchomości: w okolicy w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Popowice,Wrocław

370 000 zł31 m² 11 848 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. Mieszkanie w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji przy Odrze! Mieszkanie z miejscem postojowym do nabycia w ramach cesji umowy deweloperskiej. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

544 990 zł40 m² 13 624,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Port Popowice Loft 40m2 Rzeka! Polecam piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, które jest świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

475 000 zł40 m² 11 833,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sołtysowice - 2 pokoje - nowe budownictwo - 2018 rok - do wprowadzenia Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na nowym, kameralnym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

489 901 zł42 m² 11 804,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Krzyki 2 pok. 41m. Nowe bardzo ładne od zaraz Krzyki 2 pok. 41m.bardzo ładne nowe budownictwo! Polecam bardzo ładne i urządzone mieszkanie 2 pokoje Zapraszam do zakupu bardzo ładne i urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wełniana

Stabłowice,Wrocław

549 000 zł54 m² 10 261,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jedyne niepowtarzalne! Bez podatku pcc! Na sprzedaż duże przestronne rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe. Bardzo pięknie położone z zapierającym dech w piersiach widokiem z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

699 000 zł67 m² 10 467 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sdp Nieruchomości tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,78m2 z pięknym ogrodem! Otoczenie nieruchomości Okolice ul. Kunickiego to cicha, rodzinna część Wrocławia, za sprawą pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

510 000 zł48 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej dzielnicy Wrocławia - Krzyki, przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Cena do negocjacji! Mieszkanie zadbane, mierzące 47,5m2, składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Księże Małe,Wrocław

333 568 zł36 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużą piwnicą. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest we Wrocławiu, w bardzo spokojnej dzielnicy- książe Małe. 500 m do pętli tramwajowej, 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

644 999 zł65 m² 9 923 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie idealne pod wynajem - 3 osobne pokoje z osobną kuchnią w doskonałej lokalizacji 2,5 km od Dworca Głównego pkp Nieruchomość w tej lokalizacji może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

920 000 zł93 m² 9 892,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

920 000 zł67 m² 13 748 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 66,92m2 z dużym ogrodem w centrum Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w samym centrum Wrocławia. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Dobra

Szczepin,Wrocław

349 000 zł25 m² 13 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 25m2 w okolicy ul. Dobrej. Do mieszkania przypisane jest miejsce postojowe naziemne. Niski czynsz - 150zł. Bardzo dobra lokalizacja - 5 min do samego centrum miasta. Cena: 389.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sportowa

Psie Pole,Wrocław

420 001 zł55 m² 7 634,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja, ustawne mieszkanie gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Psim Polu- ul. Sportowa. Nieruchomość znajduje się na pierwszym (z 1.) piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolumba

Swojczyce,Wrocław

865 000 zł79 m² 10 984 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun nieruchomości: telefon 3-pokojowe wykończone mieszkanie w wysokim standardzie gotowe do zamieszkania! Mieszkanie o powierzchni 78,75 m2, w budynku z 2019 roku. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majerankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

740 000 zł79 m² 9 354,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

DO sprzedania mieszkanie O powierzchni 79,11M2 oraz 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym pod budynkiem na osiedlu Lipa Piotrowska. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

559 000 zł39 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Promenady 1,5km centrum/ politechnika/tramwaj! promenady wr.ul. Zakladowa komorka Garaz 2018 polecam sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z przynależną komórką lokatorską na tym samym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Popowice,Wrocław

404 999 zł30 m² 13 446 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mam na sprzedaż nowe 1/2 pokojowe mieszkanie w świetnej inwestycji Lokum Porto na ul. Gnieźnieńskiej. Idealne dla singla/pary lub dla inwestora pod wynajem. Spieszmy się kupować mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

479 000 zł44 m² 10 776,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Powstańców Śląskich,Wrocław

495 000 zł60 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy w okolicy Aqua Parku przy ul. Przestrzennej. Mieszkanie składa się z: - korytarz (5,4m2) - łazienka (2,6m2).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij