dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 061 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 061 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

825 000 zł40 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2 pok apartament W prestiżowej lokalizacji - centrum wrocław Sprzedam nowoczesny, luksusowy apartament 2-pokojowy w sercu Wrocław - przy ul. Michalczyka. TO propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 3-pokojowy, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

825 104 zł51 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft w inwestycji Nowa Stawowa - Wrocławskie Lofty. Powierzchnia: 51 m | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 1 | Cena: 825 104 pln | Wysokość: 3,02 m O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

909 823 zł53 m² 17 160 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą w rewitalizacji, a dwa pozostałe to nowe budynki. Położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

940 235 zł52 m² 17 940 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

424 000 zł34 m² 12 656,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,5 m (w tym komórka lokatorska) zlokalizowana na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

725 000 zł49 m² 14 774,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - 0% prowizji - klucze w 2 tygodnie Jeśli marzysz o mieszkaniu, do którego po prostu wchodzisz z walizką i zaczynasz nowe życie to właśnie takie miejsce. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

793 390 zł61 m² 13 006,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 61,03 m , z dwoma balkonami, zlokalizowane na 1 piętrze bloku przy ul. Rudawskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

669 000 zł28 m² 24 125,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o powierzchni 27,73 m , położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji we Wrocławiu ovo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Olszewskiego

Biskupin,Wrocław

1 999 000 zł155 m² 12 888,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo przedstawiam ofertę premium: dwupoziomowego apartamentu położonego w sercu Biskupina. Nieruchomość wyjątkowa w swojej strukturze, urządzona w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

839 000 zł52 m² 16 134,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

***dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią do sprzedaży przy Ogrody Hallera 86***. Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie 2- pokojowe, położone na znanym, kameralnym osiedlu Ogrody Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

599 950 zł38 m² 15 930,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń I umów się - pracuje wieczorami i w weekendy promocja tylko na dni otwarte Dlaczego to mieszkanie jest wyjątkowe Loftowy charakter - wysokie wnętrza i duże okna Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

495 000 zł26 m² 19 141,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń, umów się! Zapraszam na prezentację. Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy. Własny ogród W centrum miasta - takiej oferty nie ma nikt, a do tego: lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

561 056 zł32 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną. Najlepsze lokale znikają w ekspresowym tempie! Zadzwoń teraz i umów się na prezentację: jestem dostępny również wieczorami i w weekendy - chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

465 000 zł25 m² 18 577,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń, umów się! Zapraszam na prezentację. Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy. Kawalerka z potencjałem na antresolę | 3,94 m wysokości | rewitalizowana kamienica |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

478 236 zł25 m² 19 106,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń, umów się! Zapraszam na prezentację. Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy. Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Biskupin,Wrocław

569 000 zł49 m² 11 614,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje | 49 m | ul. Kasprzaka | zielona okolica + piwnica Na sprzedaż jasne i ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

799 000 zł67 m² 11 961 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż jasne, zadbane i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 67 m2, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu ze szlabanem na wrocławskim Jagodnie. Osiedle jest ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

For english scroll down - > na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w budynku z windą na Kępie Mieszczańskiej. Nieruchomość jest nowocześnie wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

790 740 zł57 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,3m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części nowo wybudowanego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

880 000 zł57 m² 15 365,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe. Lokal składa się z : dwóch odrębnych pokoi,przestronnego przedpokoju,przytulnej kuchni,łazienki,wc. Mieszkanie bardzo komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania tzw.2 PAK na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, dwa w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 300 000 zł84 m² 15 543 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie inwestycyjne | Dwupak | Centrum Wrocławia | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie inwestycyjne typu dwupak o powierzchni 83,64 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

556 000 zł36 m² 15 574,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szyte pod inwestycję! 36m po remoncie w pełni wyposażone , przy samym Uniwersytecie Ekonomicznym Lokalizacja: wrocław, krzyki - ul. Kamienna Opis nieruchomości: na sprzedaż jasne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

609 339 zł39 m² 15 600,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gaj,Wrocław

695 000 zł63 m² 11 031,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63 m , usytuowane na 6/10 piętrze w budynku mieszkalnym na wrocławskim Gaju .Mieszkanie dwustronne z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

712 491 zł42 m² 16 956 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta Wrocławia tuż obok Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiska

Popowice,Wrocław

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z piwnicą świetna lokalizacja blisko centrum Wrocław, popowice Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Допомога в отримання іпотеки - безкоштовно Na sprzedaż nowe, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

638 000 zł37 m² 17 299,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji. Gotowe do odbioru! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

859 000 zł64 m² 13 336,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

750 000 zł54 m² 13 961,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z tarasem. Apartamentowiec z roku 2020, z windą i z podziemną halą garażową. Realne zdjęcia oferowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Unikalne, trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym. W budynku jest całodobowa ochrona z wejściem przez portiernię. Mieszkanie dwupoziomowe składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

824 999 zł70 m² 11 794 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem - Wrocław, krzyki Lokal znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku z windą. Dwustronny układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

760 000 zł56 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 56 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy z 1940 roku. Do mieszkania przynależą dwa ogródki! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

567 640 zł42 m² 13 400,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie wolne mieszkanie w inwestycji, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, miejsce w garażu, komórka, balkon. Ekspozycja południowo-zachodnia. Możliwość utworzenia 3 pokoi. Przedstawiam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

559 624 zł39 m² 14 323,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Top lokalizacja Bez pcc super cena bez prowizji Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która zapewni Ci komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nie zwlekaj, ta okazja może szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Różanka,Wrocław

459 000 zł52 m² 8 826,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie z ogromnym potencjałem! Transakcja tylko gotówkowa. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, które od razu podpowiadają pomysł. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Partynice,Wrocław

912 000 zł81 m² 11 259,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie / 4 pok/zabudowa szeregowa / dla obcokrajowców / Ok. Partynic / 4pok. / ogród / miejsce postojowe Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękną inwestycję przy Partynicach. Nieruchomość.