dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 060 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

518 900 zł63 m² 8 236,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość inwestycyjna po generalnym remoncie! Umeblowana pod kątem najmu! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na drugim piętrze pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

400 000 zł39 m² 10 256 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, znajduje się na 1 piętrze w 1-piętrowej kamienicy, na Klecinie. Otoczenie nieruchomości: klecina to dzielnic zlokalizowana blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

455 000 zł44 m² 10 340,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opis mieszkania: układ: mieszkanie o łącznej powierzchni 44m2 Składa się z bardzo dużego salonu z możliwością wydzielenia sypialni (rzut mieszkania z planem na sypialnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasłęcka

Maślice,Wrocław

554 000 zł54 m² 10 221,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam mieszkanie w nowym budownictwie w spokojnej okolicy. Mieszkanie o powierzchni niecałe 55 m2 składa się z : - osobnej kuchni - trzech pokoi, - łazienki, - przedpokoju - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

551 400 zł57 m² 9 640 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc i bez prowizji! Do mieszkania przynależy prywatny balkon. Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się części Wrocławia! Bliskość parków, jak i infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

493 401 zł49 m² 10 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Latem Dwupokojowe mieszkanie z dużym Ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

565 000 zł70 m² 8 106 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. 4 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią dla rodziny z pięknym widokiem! Otoczenie nieruchomości: osiedle Nowy Dwór - jedne z ładniejszych osiedli we Wrocławiu.Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Szczepin,Wrocław

399 000 zł39 m² 10 204,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie niewymagające nakładów, w centrum miasta, nieopodal ul. Legnickiej - ul. Kruszwicka! Dobry wybór dla inwestora - gwarantowany wynajem, lub dla osób ceniących życie w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

744 000 zł63 m² 11 822,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż narożne 3 pokoje z wielkim, 40-metrowym balkonem. Świetna lokalizacja blisko ścisłego centrum, nad samą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

549 000 zł50 m² 11 068,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż dostępne od zaraz 2 pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest na Jagodnie, w nowym budownictwie. Cicha okolica, w pobliżu, sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Sępolno,Wrocław

549 000 zł44 m² 12 477 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie, 44m2 na Sępolnie z ogrodem 100m2. Otoczenie nieruchomości: świetna lokalizacja, w okolicy dużo terenów zielonych. Bogata infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

554 000 zł64 m² 8 673,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Przestronne mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paryska

Zakrzów,Wrocław

445 000 zł40 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w nowym budownictwie przy ulicy Paryskiej we Wrocławiu (zakrzów/psie Pole). Powierzchnia 40 m2 + taras 16 m2 na drugim, ostatnim piętrze. Kameralne osiedle (szlaban.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leśnica,Wrocław

560 000 zł79 m² 7 088,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż pół domu (parter) o powierzchni 79 mkw z ogródkiem i możliwością adaptacji poddasza w Leśnicy. Budynek usytuowany jest na działce ok 500 mkw. Rozkład: pokoje- 15 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Różanka,Wrocław

539 900 zł58 m² 9 276,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 58,2 m2 w niskim bloku przy ulicy Jugosłowiańskiej we Wrocławiu. W ramach remontu wymieniona została instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kryształowa

Krzyki,Wrocław

895 000 zł81 m² 11 096 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy ulicy Kryształowej na wrocławskim Ołtaszynie. Lokal całkowicie urządzony i wyposażony. Nie był nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małopolska

Złotniki,Wrocław

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Nieruchomość usytuowana na parterze niskiego bloku. Powierzchnia wynosi ok. 36 m2 i składa się z sypialni 9 m2, pokoju dziennego połączonego z kuchnią ok. 20 m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

549 999 zł58 m² 9 519 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Przytulne, trzypokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze w budynku z 2016r przy ul. Czartoryskiego. Układ pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym 20 m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Grabiszyn,Wrocław

530 000 zł46 m² 11 484,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam Państwu do zaoferowania piękne, 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku mieszkalnym, przy ulicy Gajowickiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

565 000 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na prezentacje mieszkania 2-pokojowego położonego na Wrocławskim Jagodnie w budynku inwestycji Cztery Pory Roku od Archicom. Mieszkanie zostało zaprojektowane w całości przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

589 000 zł56 m² 10 517,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mam Państwu do zaoferowania atrakcyjne, 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wałbrzyskiej w dzielnicy Wrocław - Krzyki, klecina. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyk,Wrocław

505 000 zł46 m² 10 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż nasze mieszkanie przy w świetnej lokalizacji Krzyki Klecina, w okolicy niska zabudowa willowa szybki dojazd do autostrady i C.H. Bielany (4 minuty) i dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

755 990 zł36 m² 21 052,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedaży luksusowy apartament w samym centrum Wrocławia, zlokalizowany na prestiżowej inwestycji przy Księcia Witolda. Jest to idealna propozycja dla singla lub pary poszukującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

715 000 zł54 m² 13 297,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentuje do sprzedaży mieszkanie w doskonale skomunikowanej części Wrocławia, na prestiżowej inwestycji Legnicka Street II. Nieruchomość jest polecana jako świetna inwestycja do wynajmu, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Psie Pole-Zawidawie

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

750 000 zł99 m² 7 576 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. @ oferta ze spacerem wirtualnym - znajdź link na dole oferty Podstawowe informacje: mieszkanie 99 m2 w zabudowie szeregowej, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

415 000 zł32 m² 12 888 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun Oferty: tel. Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w pożądanej lokalizacji, świetnie skomunikowanej z centrum Wrocławia, w sąsiedztwie Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

623 427 zł63 m² 9 836,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Latem Trzypokojowe mieszkanie z dużym Balkonem W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

454 000 zł47 m² 9 727,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica Mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania wchodzi: -Salon -sypialnia -kuchnia -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morawska

Różanka,Wrocław

839 000 zł92 m² 9 119,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowa oferta! Wszystkie zdjęcia dostępne na stronie promesa nieruchomości! Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania, położonego na 1 pietrze w kamienicy z 1930r. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Stabłowice,Wrocław

440 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż duża kawalerka w pełni wyposażona z balkonem położona na Wrocławskich Stabłowicach przy ul. Długiej z widokiem na jezioro. Mieszkanie idealne dla pary lub singla oraz pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

314 000 zł41 m² 7 658,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje, pełen rozkład, piękny budynek, super lokalizacja, nowy piec gazowy - to wszystko czeka na nowego właściciela! Zapraszam na bezpłatną prezentację: mieszkanie Powierzchnia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

470 000 zł46 m² 10 284,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszanie z oddzielną kuchnią położone na osiedlu Cztery Pory Roku przy ul. Wagnera. Mieszkanie stanowi przedmiot najmu i jest wynajmowane od lipca 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł39 m² 9 974,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży ładne, 2-pokojowe mieszkanie ,położone na dziewiątym piętrze 10-piętrowego budynku przy ul. Kruszwickiej. Budynek zadbany, z 2 windami. Klatka schodowa świeżo po remoncie. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zakrzów,Wrocław

449 440 zł47 m² 9 630,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze Do mieszkania przynależy loggia o powierzchni 3,04 m2. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chałupnicza

Swojczyce,Wrocław

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tel: serdecznie polecam do wynajęcia świeżo wykończony apartament o pow. 52m2 w budynku z 2021 roku, na ulicy Chałupniczej. Mieszkanie zlokalizowane jest w nowoczesnym, prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

430 000 zł42 m² 10 334 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Opiekun Oferty: tel. Jasne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z pięknym widokiem! rezerwacja otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści się w kamienicy z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grabarska

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł93 m² 9 649,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż Mieszkanie 2-poziomowe z dużym 60 metrowym tarasem, na której zachowana jest pełna prywatność i nie ma możliwości podglądania przez sąsiadów. 300 metrów od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Oporów,Wrocław

585 000 zł65 m² 9 065,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą funkcjonalnego i przestronnego mieszkania zlokalizowanego w miejscowości Jaszkotle-Gądów. [ atuty ] > powierzchnia i rozkład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zakrzów,Wrocław

380 540 zł36 m² 10 576,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze Do mieszkania przynależy loggia o powierzchni 4,30 m2. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji.