dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 061 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 061 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

491 512 zł36 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,68 m , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

800 000 zł55 m² 14 417 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

|na sprzedaż| Przedmiotem oferty jest eleganckie dwupoziomowe mieszkanie, zlokalizowane w południowej części Wrocławia, dzielnica Wojszyce, przy ul. Asfaltowej. |szczegóły nieruchomości|.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

234 360 zł33 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. 33,48m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł28 m² 14 509,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zielinskiego Kawalerka Centrum 27m2!kategoria: mieszkania / sprzedażpowierzchnia:27 m2liczba pokoi:1 pokój Zabudowa:Blok Tech. budowy:Wielka Płyta Piętro :6 piętro Liczba pięter:Wieżowiec Rynek:Wtórny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

675 000 zł40 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone przy ul. Madalińskiego. Wnętrze zaprojektowano w minimalistycznym stylu z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

722 000 zł49 m² 14 734,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

For english scroll down - > na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 w budynku z windą na Kępie Mieszczańskiej. Nieruchomość jest nowocześnie wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

749 000 zł58 m² 12 891,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,11 m , zlokalizowane przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Nieruchomość charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Na sprzedaż w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 51 m z dużym balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku na wrocławskich Stabłowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opalowa

Ołtaszyn,Wrocław

619 900 zł44 m² 14 034,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn | 2 pokoje | nowe budownictwo | balkon | garaż | zieleń | dla pary | inwestycja | niska zabudowa | wolne od zaraz Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,17 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

540 000 zł34 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje z loggią przy Ogrodzie Botanicznym Są mieszkania, które mają w sobie coś więcej niż tylko metraż. To miejsce łączy zielone otoczenie, spokój i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

587 140 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

905 000 zł52 m² 17 403,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

For english scroll down - > na sprzedaż dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, w budynku z 2020 roku na Kępie Mieszczańskiej. Nieruchomość jest nowocześnie wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 034 000 zł87 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok 87 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 i 4 piętrze budynku z 2000 roku. Lokalizacja - Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

796 692 zł62 m² 12 895,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gazowa

Brochów,Wrocław

549 000 zł31 m² 17 500,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

W ofercie na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31,37 m ! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "tarnogaj" przy ul. Gazowej we Wrocławiu na osiedlu Di Trevi - bezpiecznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

530 000 zł28 m² 19 126,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,71 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 9 piętrowego apartamentowca z 2013 roku z windą. Lokalizacja -przedmieście Oławskie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

899 900 zł52 m² 17 329,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji dla Klienta Kupującego. Łatwa możliwość utworzenia 3 pokoi (2 sypialnie, pokój z aneksem kuchennym). 2 pokoje, 2 tarasy na nowoczesnej Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

745 000 zł48 m² 15 520,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej, gotowe do wprowadzenia się. Posiadam kilka mieszkań dostępnych od ręki - różne metraże i układy. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

474 500 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 37,96 m , zlokalizowane na ostatnim - 4-tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

491 512 zł37 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,68 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

579 000 zł43 m² 13 481 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje | 42,95 m | parter | balkon | 2 piwnice | Sky Tower | Wrocław Na sprzedaż bardzo ciepłe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,95 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oporowska

Grabiszyn,Wrocław

580 000 zł54 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 8. piętrze w 9-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w cenionej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Zakrzów,Wrocław

828 999 zł69 m² 11 955,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Gotowe do odbioru! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 69,34mkw z przynależną loggią 4,36 mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 380 000 zł92 m² 15 055,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 91,66 m , położone w prestiżowej lokalizacji - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Karłowice,Wrocław

889 000 zł92 m² 9 715,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu willowych Karłowic, gdzie historia łączy się z wygodą i bliskością natury! Atuty mieszkania: 91,5 m przestrzeni - 3 duże pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł29 m² 15 517,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe. Składające się z : salonu z kuchnią,sypialni, przedpokoju,łazienki z wc. Mieszkanie komfortowe po kapitalnym remoncie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

850 000 zł68 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw na Wrocławskim Ołtaszynie Mam przyjemność przedstawić atrakcyjne, funkcjonale, parterowe mieszkanie z ogródkiem, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

549 000 zł50 m² 10 914,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie ul. Sienkiewicza 49 | wysoki parter | duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, położone na wysokim parterze w centrum miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

999 900 zł88 m² 11 298,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Wrocławia. Idealna propozycja dla rodziny lub do dalszego wynajmu. Doskonała lokalizacja i świetna komunikacja z całym Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

650 000 zł42 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, dwa w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkania o powierzchni łącznej ok.84 m2 zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji - Kępa Mieszczańska, zaledwie 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Partynice,Wrocław

485 999 zł38 m² 12 779,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 38,03m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Godlewskiego

Muchobór Wielki,Wrocław

519 000 zł42 m² 12 211,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz dwupokojowego mieszkania na Muchoborze Wielkim? Ta oferta to idealna baza - ustawne 42,5 m w budynku z 2000 roku, z pełnym zapleczem handlowo-usługowym tuż pod domem. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie | Prądzyńskiego 51 | Winda | Garaż | Balkon Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,2 m , położone na 6. (ostatnim) piętrze budynku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

809 336 zł60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyk,Wrocław

760 000 zł52 m² 14 503,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Odkryj swoją prywatną wyspę Balkonowa Oaza w sercu Wrocławia! W oceanie miejskiego pośpiechu, hałasu i betonu istnieje miejsce, które oferuje zupełnie inny rytm życia. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

479 000 zł27 m² 18 007,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji. Gotowe do odbioru! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Kawalerka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 574 556 zł92 m² 17 131,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 5 pokojowe mieszkanie o pow. 91,91m2 + narożny balkon o pow. 13,01m2. Apartament znajduje się 7 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Fabryczna,Wrocław

829 884 zł75 m² 11 066,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Lokalizacja: okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 170 000 zł72 m² 16 196 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwa Niezależne Mieszkania na Kępie Mieszczańskiej! 0% Prowizji. W pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania/wynajęcia: nie musisz martwić się o dodatkowe koszty czy remonty. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

695 000 zł49 m² 14 163,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

570 000 zł62 m² 9 241,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy, położone na 2. piętrze w samym centrum wrocławskiego Nadodrza. To propozycja dla osób, które szukają klimatu kamienicy i przestrzeni do.