dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 061 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 061 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

650 000 zł42 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, dwa w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkania o powierzchni łącznej ok.84 m2 zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji - Kępa Mieszczańska, zaledwie 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Partynice,Wrocław

485 999 zł38 m² 12 779,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 38,03m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Godlewskiego

Muchobór Wielki,Wrocław

519 000 zł42 m² 12 211,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz dwupokojowego mieszkania na Muchoborze Wielkim? Ta oferta to idealna baza - ustawne 42,5 m w budynku z 2000 roku, z pełnym zapleczem handlowo-usługowym tuż pod domem. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie | Prądzyńskiego 51 | Winda | Garaż | Balkon Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,2 m , położone na 6. (ostatnim) piętrze budynku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

809 336 zł60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyk,Wrocław

760 000 zł52 m² 14 503,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Odkryj swoją prywatną wyspę Balkonowa Oaza w sercu Wrocławia! W oceanie miejskiego pośpiechu, hałasu i betonu istnieje miejsce, które oferuje zupełnie inny rytm życia. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

479 000 zł27 m² 18 007,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji. Gotowe do odbioru! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie w inwestycji zlokalizowanej tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Kawalerka o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 574 556 zł92 m² 17 131,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 5 pokojowe mieszkanie o pow. 91,91m2 + narożny balkon o pow. 13,01m2. Apartament znajduje się 7 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Fabryczna,Wrocław

829 884 zł75 m² 11 066,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Lokalizacja: okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 170 000 zł72 m² 16 196 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwa Niezależne Mieszkania na Kępie Mieszczańskiej! 0% Prowizji. W pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania/wynajęcia: nie musisz martwić się o dodatkowe koszty czy remonty. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

695 000 zł49 m² 14 163,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,07m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

570 000 zł62 m² 9 241,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy, położone na 2. piętrze w samym centrum wrocławskiego Nadodrza. To propozycja dla osób, które szukają klimatu kamienicy i przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

559 000 zł47 m² 11 893,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 45,20m Wrocław, ul. Pomorska 8 (tuż przy ul. Cybulskiego) Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

660 000 zł64 m² 10 313 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie 64 m do remontu | Gądów Mały Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Szukasz mieszkania do własnej aranżacji, z funkcjonalnym rozkładem i w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

529 866 zł31 m² 17 327,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis Nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 30,58 m , usytuowanego na drugim piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 851,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Mieszkanie Gotowe do odbioru W ofercie funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,61 m z loggią 2,37 m . Przemyślany układ daje możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 349 000 zł79 m² 17 024,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Designerski Apartament Luksus, przestrzeń i Trzy Strony Świata Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która wyznacza nowe standardy komfortu na wrocławskim Szczepinie. Ten 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

639 000 zł31 m² 20 875,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, designerskie studio z balkonem idealne na start lub pod inwestycję | Stare Miasto / Szczepin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie typu studio o powierzchni 30,61 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Strzegomska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 450 000 zł78 m² 18 589,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowy apartament 78 m z tarasem | Strzegomska 3b/3c | Widok na miasto | 2 łazienki | Inwestycyjnie lub na własne potrzeby. Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lipa Piotrowska,Wrocław

899 900 zł80 m² 11 319,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 80 m2, położone na 1. piętrze kameralnego, 3-kondygnacyjnego budynku na zielonym osiedlu Lipa Piotrowska we Wrocławiu. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja oferty Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami. Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gajowice,Wrocław

639 000 zł51 m² 12 578,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż | 2 pokoje | 50,9 m | balkon | ul. Mosiężna | Wrocław Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

491 512 zł36 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na parterze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiej na Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

745 000 zł55 m² 13 447,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja do dnia 24.03 SŁONECZNE MIESZKANIE NA RODZINNYM OSIEDLU Dwustronne | Komfortowe | Jasne | Słoneczne | Duży balkon | Taras Wojszyce to jedna z bardziej zielonych i kameralnych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gajowice,Wrocław

430 000 zł45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne 2 pokoje | 45 m | odrestaurowana kamienica | ul. Pereca Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m , położone na 4 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Krzyki,Wrocław

637 000 zł53 m² 11 973,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja Nowe mieszkanie od dewelopera | 0% prowizji od kupującego | 0% pcc Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53.2m2 z tarasem 25.6m2, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

685 000 zł49 m² 13 979,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Posiadam kilka mieszkań dostępnych od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyk,Wrocław

1 800 000 zł56 m² 31 914,90 zł/m²

 

Piętro:31/49

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jesteś w trakcie poszukiwania inwestycji, która pozwoli Ci cieszyć się zyskiem i komfortem jednocześnie? Ten apartament w kompleksie skytower jest dla Ciebie! Na sprzedaż Apartament na 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

547 885 zł37 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Idealna lokalizacja - Stare Miasto. Inwestycja powstaje w jednym z najlepszych punktów Wrocławia Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,55 m , położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Nadodrze,Wrocław

880 000 zł105 m² 8 390,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: wrocław, nadodrze - kamienica w świetnie skomunikowanym punkcie, blisko Rynku i uczelni. Przestrzeń: imponujące 104,88 m powierzchni, które dzięki wysokości 3,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej! Prowizja 0% Na sprzedaż nieruchomość 2-pokojowa o powierzchni 48m , położona na parterze nowoczesnej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej. Lokalizacja - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 177 368 zł89 m² 13 243,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

782 218 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

-Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 66,01 m2 i znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku a jego główne cechy to- przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

609 129 zł39 m² 15 618,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,31 m , położone na 1. piętrze nowej inwestycji - w sercu zielonego i świetnie skomunikowanego Grabiszyna. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

749 000 zł65 m² 11 578,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedmiotem oferty jest w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 64,7 m , położone na 1 piętrze 5-piętrowego budynku z windą z 1993 roku, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

699 999 zł65 m² 10 714,80 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,33m2, zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic pułaskiego/kościuszki, 5 min spacerem od Dworca Głównego. Zakup tej nieruchomości to dobra inwestycja, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

724 600 zł37 m² 19 727,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję 0% prowizji | Gotowe od ręki | W pełni wyposażone Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 36.73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Nowy Dwór,Wrocław

599 000 zł62 m² 9 645,73 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie własnościowe usytuowane we Wrocławiu, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Nowy Dwór, przy ul. Zemskiej. To przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stabłowice,Wrocław

460 000 zł36 m² 12 856,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, stabłowice / ul. Jodłowicka Szukamy klienta gotówkowego Informacje podstawowe: > Powierzchnia: 35,78 m > Liczba pokoi: 2 > Piętro: 3 z 3 > Balkon >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

499 000 zł31 m² 16 045 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta Apartament położony jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

689 322 zł53 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Wrocław, poświętne Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,62 m , zlokalizowane na II piętrze.