dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 060 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 060 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

330 000 zł27 m² 12 177,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni metrów kwadratowych, zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

1 199 000 zł102 m² 11 760 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy na prezentacje 7 dni W tygodniu! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania podzielonego na 4 niezależne kawalerki. Mieszkanie z balkonem, bardzo dobra lokalizacja - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

852 366 zł71 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! cena przed promocją 897 227 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Buczacka

Muchobór Wielki,Wrocław

340 000 zł30 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Oferta tylko u Nas! umów się na prezentację! Polecam do sprzedaży mieszkanie w budynku z 1999r przy ul. Buczackiej. Nieruchomość w niskiej zabudowie , na ostatnim piętrze składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Wrocław

787 268 zł54 m² 14 671,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w atrakcyjnej części Wrocławia, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej, infrastruktury handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

617 180 zł45 m² 13 603,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sołtysowicka

Karłowice,Wrocław

275 000 zł18 m² 16 930 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 mikrokawalerki inwestycyjne z najemcami Powierzchnia: 17,72 m każdej w cenie 275.000,00 + VAT za każdą. Standard: umeblowana i w pełni wyposażona aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

578 015 zł38 m² 15 029 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,46m2 + wyjątkowym ogródkiem o pow. 21,19m2, jeżeli mieszkanie z ogrodem to konieczność to to mieszkanie jest dla Ciebie. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

1 399 000 zł63 m² 22 206,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum | Atal Towers Wyjątkowe, stylowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3. piętrze (winda) w prestiżowym kompleksie Atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

862 966 zł57 m² 15 076,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Piękne mieszkanie o pow. 57,34m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sikorskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

910 000 zł49 m² 18 678,20 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowym budynku Atal Tower na Kępie Mieszańskiej. Nieruchomość sprawdzi się idealnie jako inwestycja pod najem krótkoterminowy, lub dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybka

Przedmieście Oławskie,Wrocław

899 000 zł59 m² 15 237,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje/ 59 m / blisko Odry / ul. Szybka Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,01 m , położone w zielonej, spokojnej części Wrocławia - na Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

824 071 zł51 m² 16 007,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 51,48m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

550 000 zł28 m² 19 848,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,71 m , położona na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cesarzowicka

Oporów,Wrocław

1 150 000 zł91 m² 12 697,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta tylko W naszym biurze! koszty wynagrodzenia biura ponosi sprzedający Polecam apartament o pow. 91. kw., 4-pokoje, położony w nowoczesnym budynku na zamkniętym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

1 350 000 zł121 m² 11 181 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, nowoczesne mieszkanie z trzema balkonami Wrocław, ul. Kawalerzystów (partynice) Na sprzedaż przestronne i eleganckie mieszkanie w inwestycji Złota Podkowa, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

879 999 zł81 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,49m2 + ogród 16,38m2 +taras 20,71m2. Wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

890 000 zł62 m² 14 471,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m , zlokalizowane w budynku z 2008 roku - Rezydencji Tumskiej. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 5,83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

800 250 zł53 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 53,35 m, umieszczone na 4 piętrze w budynku z windą z 2021 roku. Opiekun oferty Numer licencji pfrn 31446 tel. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

655 000 zł35 m² 18 487,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie - 35,43 m , przy ul. Lelewela we Wrocławiu. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,43m , znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

660 000 zł47 m² 13 971,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w sercu wrocławskiej Starówki okolice ul. Kotlarskiej. Wyjątkowa oferta mieszkanie o powierzchni ok. 47 m , położone zaledwie 26 metrów od Rynku Głównego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

865 000 zł83 m² 10 467,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,64m2 + ogród 16,91m2 +taras 22,19m2 + strefa wejściowa o pow. 53,96m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Zaskakująco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

538 770 zł26 m² 21 037,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

619 000 zł42 m² 14 915,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Wrocław, ul. Oleśnicka Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 3. piętrze przy ul. Oleśnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

749 500 zł51 m² 14 696,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, garażem i schowkiem. Wrocław - Ołtaszyn Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

1 299 000 zł68 m² 19 102,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław | ul. Legnicka | 68 m | Balkon | Klimatyzacja | Miejsce postojowe | Siłownia Szukasz mieszkania, które łączy wysoki standard, funkcjonalny układ i świetną lokalizację? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Swojczyce,Wrocław

1 249 000 zł70 m² 17 853,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż niezwykle funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,96 m , położone przy ul. Chałupniczej na wrocławskich Swojszycach, na prestiżowym osiedlu Nowa Port, zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rękodzielnicza

Pilczyce,Wrocław

920 000 zł78 m² 11 752,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne, dwustronne, zadbane i ciche 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,28 m , położone na II piętrze w zadbanym bloku na wrocławskich Pilczycach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rychtalska

Śródmieście,Wrocław

535 000 zł28 m² 18 838 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28.4 m , położone blisko wałów nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnogaj,Wrocław

713 000 zł50 m² 14 404 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m , położone na parterze w 4-piętrowym budynku z windą z 2019 roku, na zamkniętym osiedlu Di Trevi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Wrocław

751 464 zł52 m² 14 316,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w atrakcyjnej części Wrocławia, z dogodnym dostępem do komunikacji miejskiej, infrastruktury handlowo-usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

784 900 zł43 m² 18 249,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Apartament 43 m / ul. Walońska / centrum Wrocławia Na sprzedaż komfortowy, jasny apartament położony przy ul. Walońskiej, na pograniczu Przedmieścia Oławskiego i Krzyków, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

894 895 zł61 m² 14 670,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 znajdujące się przy ul. Klimasa na dobrze ocenianym osiedlu Lokum "Di Trevi" Mieszkanie zostało odświeżone i jest gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

598 000 zł33 m² 18 044,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje / 33 m2 / 598 000 zł Wrocław, jagodno ul. Drabika 89a W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - oddzielna sypialnia, - łazienka z prysznicem oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

521 873 zł44 m² 11 825,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na 2 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

989 000 zł53 m² 18 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Marzysz o nowoczesnym, komfortowym mieszkaniu w samym centrum miasta? czysta4 to inwestycja, która redefiniuje miejskie życie, łącząc funkcjonalność, elegancję i dogodną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwarna

Stare Miasto,Wrocław

818 855 zł43 m² 19 141,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie z balkonem - 42,78 m | Smart Home | blisko centrum Na sprzedaż kompaktowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,78 m z balkonem 6,87 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

559 000 zł42 m² 13 284,20 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

42 M, 2 pokoje, osobna kuchnia, klimatyzacja,balkon, piwnica, ok. Sky tower Do sprzedaży ładne , 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na pierwszym piętrze 11-piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Widok na zieleń i panoramę miasta | Cztery okna w salonie i kuchni z południowo-zachodnią ekspozycją - bardzo jasno | Miejsce parkingowe w garażu Na sprzedaż mieszkanie.