dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 058 ogłoszeń

Rynek pierwotny

606 186 zł59,43 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,43 m2 , usytułowane na 1 piętrze budynku. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym-21,68 m2, sypialni- 9,38 m2,Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł45,96 m² 11 945,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek   ##### poszukiwana lokalizacja Z bardzo dobrą infrastrukturą I komunikacją W każdą stronę miasta, 2 min. OD dworca pkp, idealna inwestycja. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł40,50 m² 14 790,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy na drzwi otwarte - w czwartek 29.04.2026 od godziny 10:00-18:00 Opiekun oferty: Sebastian Matczak Licencja PFRN nr 31726 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Olimpia Port. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł80 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Segra Nierchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, położne na Krzykach - Tarnogaju przy ulicy Pięknej w budynku z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

698 000 zł54,10 m² 12 902,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 mkw , 2pok. znajdujące się na 1/4 piętrze w budynku z windą, po termoizolacji przy ul. Buska na pograniczu wrocławskiego Borku i Grabiszynu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia Żerniki. Lokal gotowy do wprowadzenia, idealny dla pary lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł62,50 m² 12 720 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

pl. św. Macieja Nowoczesne, przestronne, po gruntownym remoncie, w pełnym rozkładzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,50 m w zadbanej kamienicy z 1915 roku tuż przy Rynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33 m² 18 151,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu Wrocławia | ul. Lelewela Powierzchnia: 33 m Układ: salon z aneksem + pokój + łazienka Stan: deweloperski do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł181,37 m² 60,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:10

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1920 roku - 181 m we Wrocławiu Na wynajem przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 181 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł43,06 m² 8 337,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tomasz Leiman tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 43,06 m2, usytuowanego na Brochowie w kamienicy. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł34 m² 18 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 34 mkw z dużym balkonem, w budynku z windą z 2010r., na 2 piętrze/6, w świetnej lokalizacji - zaledwie 2 km do Rynku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł37,32 m² 15 273,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie inwestycyjne przy Rynku | ul. Kazimierza Wielkiego 51 Funkcjonalne mieszkanie położone w świetnej lokalizacji tuż przy Rynku, przy ul. Kazimierza Wielkiego 51.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 857 zł52,34 m² 19 084 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% podatku pcc, 0% prowizji O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 988 724 zł99,26 m² 20 035,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń już dziś - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy! O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna - maksimum naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

676 000 zł54 m² 12 518,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż Trzypokojowe mieszkanie 54 m | Wrocław Wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m . Położone w doskonałej lokalizacji z dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 510 zł57,06 m² 24 194 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zadzwoń kiedy masz czas - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 400 zł35,42 m² 19 181,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Również pracuję wieczorami i w weekendy - zapraszam O inwestycji Ogromny potencjał inwestycyjny Ponadstandardowa wysokość do 3,91 m Zadbane tereny zielone na terenie inwestycji Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł33,83 m² 13 863,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek   ##### świetna inwestycja, zawsze wynajęte, idealne również na start, 2 pokoje W tym jeden Z aneksem kuchennym, budynek Z 2000r., ZAMKNIĘTE OSIEDLE,.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł57 m² 13 403,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe mieszkanie o metrażu 57,10 m2, w bloku na osiedlu Różanka! Funkcjonalny i wygodny układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie idealnie nadaje się dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł70,79 m² 10 156,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

3 pokoje w centrum Wrocławia | ul. Kluczborska | 70,79 m | Kamienica po rewitalizacji Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,79 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 339 472 zł116,79 m² 20 031,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Pracuję również w weekendy i wieczorami - zadzwoń już dziś O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna - maksimum naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57 m² 14 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję bardzo atrakcyjne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57,24 m położone na 3. piętrze w odnowionej, zabytkowej kamienicy z prawdziwą.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł68,74 m² 12 074,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Serdecznie polecam funkcjonalne, dwustronne i bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,28 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia Krzyki, ul.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł46,68 m² 15 831,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek   ##### piękne mieszkanie, salon Z dużym aneksem kuchennym, sypialnia, balkon, miejsce postojowe, komórka, umeblowane I wyposażone! nowiutkie, nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 617 zł39,95 m² 17 442,65 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 429 000 zł84,22 m² 16 967,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 84,22 m2, położone jest na 2 piętrze, na Szczepinie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-stronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 50 m2, położone na 3 piętrze w klimatycznej kamienicy na Grabiszynie. Dzięki ekspozycji na trzy strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 334 zł42,08 m² 13 268,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i umów się na prezentacje. 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 42,08 m z balkonem 9,08 m 0% prowizji! 0% pcc Przemyślany układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

694 900 zł62,50 m² 11 118,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w zadbanym bloku z windą. Lokal dwustronny (południowy-wschód / południowy-zachód), jasny i dobrze doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł46,60 m² 9 849,79 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż nieruchomość na Gądowie o powierzchni użytkowej 46,6m2 przy ul. Szybowcowa 18 Atuty mieszkania: - lokalizacja - duży balkon od strony podwórka - piękny widok na park Zachodni -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 381 zł66,26 m² 13 000,02 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bardzo jasne, 3-pokojowe, mieszkanie z dużym balkonem idealne dla rodziny lub pary. Komfort, spokój i bujna zieleń otaczająca osiedle w połączeniu ze świetną komunikacją z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Zlokalizowane na zamkniętym, monitorowanym osiedlu na Jagodnie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł28,20 m² 17 021,28 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,2 m , położona przy ul. Kamiennej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

609 999 zł48 m² 12 708,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cena: 609 999 zł Metraż: 48 m Piętro: 1/3 Lokalizacja: ul. Wróbla, grabiszyn Wrocław Stan prawny: pełna własność mieszkanie do remontu Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł85,51 m² 22 792,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości, zlokalizowanej w samym sercu Wrocławia, miejscu, w którym puls miasta jest wyczuwalny 365 dni w roku. Mieszkanie mieści się na płycie Rynku, na.