dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 058 ogłoszeń

Rynek pierwotny

629 517 zł29,60 m² 21 267,47 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Brak podatku pcc (2%) - oszczędzasz kilkanaście tysięcy złotych Wsparcie doradcy kredytowego - bezpłatnie i kompleksowo Na sprzedaż kompaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł79,34 m² 10 713,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 79,34m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2014r, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł67 m² 12 761,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe jasne i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 67,5m2 na Muchoborze Wielkim. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym budynku z 2000 roku to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 979 zł31,11 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

631 375 zł50,51 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie oddane w 2025 roku, zlokalizowane na spokojnym, kameralnym osiedlu zabudowy 4-lokalowej na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł76,58 m² 16 962,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz przestrzeni, która zachwyca od pierwszego kroku? Takim miejscem z pewnością jest wyjątkowe mieszkanie w Kamienicy, w sercu prestiżowych Krzyków. Wysokie na 3,7 metra wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł69 m² 12 594,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocław - w rejonie Hub, przy ul. Prudnickiej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł77,10 m² 9 727,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Przestronne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z osobną i widną kuchnią, garderobą, łazienką i wc, o powierzchni 77.1m2, na 3 piętrze (bez windy) kamienicy z około 1940.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 625 zł65,49 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Krzykach idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: 3 funkcjonalne pokojebalkonmożliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

1 510 000 zł83,39 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy Państwu przestrzenne jednopoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 83,39 mkw znajdujące się na X p. apartamentowca przy ul. Gwiaździstej. Mieszkanie jest w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

589 900 zł62,10 m² 9 499,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details. English version below! Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł52,26 m² 14 638,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe gotowe do wprowadzenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, nowego mieszkania o powierzchni 52,56 m , zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł39,69 m² 11 312,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Monitoring klatka schodowa po remoncie wysokość mieszkania 3,74 centralne ogrzewanie piec gazowy dwufunkcyjny tylko 1300 m od rynku (12 min pieszo) idealna lokata kapitału opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł61,48 m² 17 892 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz miejsca, które łączy prestiżową lokalizację w centrum Wrocławia z kojącym widokiem na naturę? Ten apartament to propozycja dla osób ceniących wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł39,23 m² 12 872,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przedstawiam Państwu nieruchomość w centrum miasta. Mieszkanie idealnie nadaje się na długoterminową inwestycje. To 2 pokojowe mieszkanie lecz może być wykorzystane jako lokal użytkowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł24,39 m² 17 425,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokal inwestycyjny - mikrokawalerka | Wrocław, śródmieście - Promenady Wrocławskie Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony lokal inwestycyjny o charakterze mikrokawalerki,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł35 m² 14 542,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Idealne mieszkanie blisko wrocławskich uczelni - zadzwoń już dziś Otoczenie nieruchomości: ulica Nowowiejska znajduje się w sercu wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 275 000 zł120,23 m² 10 604,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

! gotowy wykończony pod klucz apartament! _ od dewelopera bez prowizji * *** Wygodne miejsce do życia dla Ciebie i Twojej rodziny *** Polecam do kupna nowy wykończony pod klucz apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 118 zł25,97 m² 17 794,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,97 m , położone na 2 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32,39 m² 18 493,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka | Drewniana podłoga | Winda | Apartamentowiec | Wyspa Słodowa | Centreville Numer oferty w biurze: 418/4186/omw budynek I osiedle - ul. Śrutowa | Centreville Piętro 2 z 5, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł46,03 m² 25 852,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Są inwestycje, które dopiero zaczynają zarabiać. I są takie, które zarabiają od pierwszego dnia. Ta oferta to działający, poukładany model biznesowy. Kupujesz system, markę, opinie, know-how.

Szczegóły ogłoszenia

882 000 zł84,30 m² 10 462,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na sprzedaż, w dzielnicy Psie Pole-Zakrzów o powierzchni 84m2, w pełni rozkładowe, na drugim piętrze 4 piętrowego budynku. Na mieszkanie składa się : - 6 pokoi! -.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł42,17 m² 11 382,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż: przytulne 2-pokojowe, rozkładowe, wyposażone i gotowe do zamieszkania lub wynajmu "od zaraz", mieszkanie w dzielnicy Śródmieście we Wrocławiu (okolice ul. Prusa). Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

2 010 000 zł83,94 m² 23 945,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż pakiet 3 apartamentów typu studio, każde z balkonem. Mieszkania zlokalizowane w prestiżowym budynku ovo przy ulicy Podwale 82. Nieruchomości wykończone i umeblowane w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 275 000 zł120,23 m² 10 604,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru bez pcc bez prowizji Szukasz miejsca z dala od centrum, ale wciąż z wygodnym dojazdem do miasta? To mieszkanie zostało stworzone właśnie dla Ciebie! Budynki typu "zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł80 m² 16 237,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu nowoczesne, przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł53,22 m² 17 098,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem przy parku! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie położone na jednym z najbardziej prestiżowych i cenionych osiedli we.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł45,70 m² 10 065,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do kapitalnego remontu, położonego w jednej z najbardziej perspektywicznych lokalizacji Wrocławia - na Szczepinie, przy ul. Środkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilczycka