dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 058 ogłoszeń

899 000 zł71 m² 12 661,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 znajdujące się na I piętrze w budynku z cegły przy ul. Ślężnej 151-153. Mieszkanie składa się z: - 3 osobnych pokoi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł93 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m zlokalizowane przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł40,33 m² 16 984,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,33 m w dzielnicy krzyki/tarnogaj. Nieruchomość znajduje się na ostatnim, 6. piętrze w bloku z 2020 roku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,29 m² 16 097,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne mieszkanie willowe. Lokalizacja, która zachwyca Przedstawiamy Państwu niezwykłe mieszkanie 3-pokojowe położone przy spokojnej Alei Kasztanowej - w jednej z najpiękniejszych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 126 000 zł61 m² 18 459,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Eleganckie mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy | ul. Podwale | centrum Wrocławia Połączenie historycznego charakteru kamienicy z nowoczesnym standardem wykończenia i wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

719 900 zł46 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Twoje pierwsze mieszkanie lub świetna inwestycja! blisko centrum- komunikacja 3 min.OD OSIEDLA! Dorota Panasiuk Licencja 22186, Serdeczne polecam! Chętnie Państwu odpowiem na dodatkowe pytania.

Szczegóły ogłoszenia

1 153 638 zł75,69 m² 15 242 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowy do wprowadzenia 3-pak w bardzo dobrej cenie! 3 osobne kawalerki z pełnym wyposażeniem! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Nr licencji pfrn 29569 tel.   Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł68,60 m² 9 606,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 68,60 m2 położone w domkach wielorodzinnych przy ul. Pierwiosnkowej we Wrocławiu. Lokal mieszkalny rozłożony jest na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 990 zł26,78 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

567 999 zł44,20 m² 12 850,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit! / lux! / 2 pok / Metalowców! mieszkanie przy ul. Metalowców. 2 pokoje, piętro 2/4 + winda+ komórka+ suszarnie. Mieszkanie świetne dla siebie, jak również pod wynajem. Super lokalizacja- blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 795 882 zł76,50 m² 23 475,58 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament premium w wyjątkowej wrocławskiej inwestycji. - powierzchnia 76,54 m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,64 m2 - 3 sypialnie: 11,26 m2 | 10,94 m2 | 8,93 m2 - przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 947 000 zł111,79 m² 17 416,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 111,79 m z tarasem, położone w kameralnym budynku przy ul. Ułańskiej we Wrocławiu. Nieruchomość stanowi część domu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34 m² 14 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 2 pokoje | blisko Parku Grabiszyńskiego szybki dojazd do centrum Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe na 1. piętrze nowego budynku na dynamicznie rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł58,07 m² 14 637,51 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament dwupoziomowy o powierzchni 58,07 m , usytuowany w nowoczesnym apartamentowcu z 2019 roku przy ul. Kleczkowskiej. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,09 m² 10 425,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

987 000 zł68,05 m² 14 504,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe do zamieszkania bez pcc! Marzysz o mieszkaniu, w którym możesz zamieszkać od razu, bez remontu i dodatkowych kosztów? To 4-pokojowe, 68 m mieszkanie na osiedlu Sady nad Zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł41,70 m² 14 268,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lux современная | 2-комнатная квартира | 41,07 м | балкон | новый дом 2025 | вроцлав, лесница lux | nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 41 M |.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł30 m² 14 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Plac Legionów 2 pok/lux Top/media miejskie Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta ul.Plac Legionów ,/Kolanowa Mieszkanie po generalnym remoncie, nowoczesne z nowym wyposażeniem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

582 000 zł31,04 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Wrocław | stare miasto | spichlerz granario Historyczne serce miasta | Inwestycja Aparthotel | Unikatowa rewitalizacja | Prestiżowy adres | Budynek-ekosystem | Gotowy biznes ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 179 zł62,77 m² 12 065 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania z ofertą dwustronnego mieszkania w inwestycji przy ul. Jeździeckiej, na południu Wrocławia, tuż przy Parku Klecińskim idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 000 zł96,29 m² 8 889,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł27,50 m² 14 509,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zielinskiego Kawalerka Centrum 27m2!- kategoria: mieszkania / Sprzedaż - Powierzchnia:27 m2 - Liczba pokoi:1 pokój - Zabudowa:Blok - Tech. budowy:Wielka Płyta - Piętro :6 piętro - Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł64 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z dużym potencjałem, idealne dla osób chcących urządzić wnętrze według własnego stylu. Cena: 628 000 zł (9 813 zł/m ) Największe atuty: dwustronne mieszkanie - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 092 zł37,98 m² 13 799,16 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

911 183 zł64,48 m² 14 131,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji i podatku pcc! Kupujesz od dewelopera! Budynek znajduje się w dzielnicy Kleczków, niedaleko rzeki Odry w sąsiedztwie ścieżek spacerowych i zielonych skwerów.

Szczegóły ogłoszenia

792 531 zł43,06 m² 18 405,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w najbardziej strategicznym punkcie Kępy Mieszczańskiej. Prowizja - 0 % Szukasz apartamentu, który nie tylko zachwyca designem , ale też zarabia na.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł43,10 m² 11 832,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Twoja prywatna enklawa czeka na odkrycie. Zapomnij o zgiełku i poczuj naturalny rytm tego miejsca. Hermanowska to lokalizacja, która łączy spokój z miejską logistyką. Tutaj każda chwila.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł57,50 m² 15 130,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne 3 pokoje | 2 balkony | Winda | Krzyki | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 52,6 m, zlokalizowane w centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł63,72 m² 10 514,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz niestandardowego mieszkania od dewelopera, zapraszam do obejrzenia dużego mieszkania w ładnej okolicy odrestaurowanego Rynku Psiego Pola. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł22,30 m² 14 349,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 22,3 m2 na Brochowie! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 032 zł54,29 m² 16 025,64 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji. Nieruchomość o powierzchni 54,29 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł49,73 m² 13 171,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie oraz pełnym wyposażeniem. Najważniejsze informację: - pow. 49,73m2; - salon z wyjściem na balkon - sypialnia; - przedpokój; -.

Szczegóły ogłoszenia

616 875 zł58,75 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m , położone w okolicy ul. Komuny Paryskiej. Lokal znajduje się na 4. piętrze (4/4), w kamienicy z 1866 roku.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł71,20 m² 10 533,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3 pokoje | 71,2 m | 2 balkony | Huby Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 71,2 m , położone na parterze budynku z początku lat 60. w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 950 zł55,81 m² 13 473,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w nowym budownictwie - idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji i rodzinnej przestrzeni. Opiekun oferty: mariusz Lesicki tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł68,60 m² 12 390,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1982

Dla inwestora, 6-pokoi. Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie wraz z wymienionymi instalacjami, wynajmowane. Dobra stopa zwrotu. Opiekun oferty: jakub Boroński tel.   Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1850

Na sprzedaż zadbane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w przepięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni * dwóch.