dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 058 ogłoszeń

831 740 zł65,57 m² 12 684,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,57m2(identyfikator mieszkania kr6/b/1/5) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34 m² 15 852,94 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,9 m , położone na nadodrzu/śródmieście. Lokal znajduje się w estetycznej, ocieplonej plombie z lat 90. (to nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł70 m² 12 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ciche mieszkanie spółdzielcze własnościowe w centrum miasta. Mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji pomiędzy centrum przesiadkowym Placem Wielkopolskim i Dworcem Nadodrze, ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 364 001 zł100,87 m² 13 522 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie idealne dla rodziny Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,87 m2 znajdujące się na 1 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 900 zł74 m² 12 160,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3-pokojowe mieszkanie, 74 m na zielonych Wojszycach we Wrocławiu Mieszkanie położone jest na kameralnym, zamkniętym osiedlu z własnym, zadbanym terenem zielonym i parkingiem dostępnym.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł51,64 m² 9 168,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,64 m , położone przy ul. Rydygiera 44 (nadodrze) Lokal znajduje się na 5. piętrze w zadbanej kamienicy. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 238 zł59,51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53,10 m² 9 397,36 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie na Szpitalnej przestrzeń i potencjał w sercu miasta Na sprzedaż mieszkanie oraz piwnice o powierzchni 53,10 m zlokalizowane przy ul. Szpitalnej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł57,10 m² 11 015,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i loggią na Psim Polu! Opiekun nieruchomości: maria Woźniczka tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 127 zł66,57 m² 12 064,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł110 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim (ul. Drohobycka) - dostępne od zaraz, z miejscem postojowym na terenie zamkniętego, bezpiecznego osiedla. - english version below.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł95,14 m² 10 615,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich numer licencji pfrn 28425 tel.   Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,14 m2 z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł27,10 m² 11 992,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni metrów kwadratowych, zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł82 m² 9 987,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże 3- pokojowe mieszkanie w miłej okolicy blisko centrum. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - Dwie sypialnie - Łazienka z wanną i wc - Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł63,03 m² 14 263,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Marzy Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

1 285 000 zł80,60 m² 15 942,93 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 80,6 m , położone na 12. piętrze nowoczesnego apartamentowca Innova III z 2019 roku przy ul. Jesionowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł69,24 m² 11 106,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj komfortowo 4 pokoje na zielonym, rodzinnym osiedlu w Zakrzowie! Wrocław Zakrzów | 69,24 m + loggia | Nowe, gotowe do odbioru | stan deweloperski nie płacisz prowizji 0% pcc! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł90,66 m² 9 695,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Wyłączny Opiekun Oferty: robert Kordowski   Tylko w sdp Nieruchomości! Trzypokojowe mieszkanie o metrażu 90,66 m2 w kamienicy, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł68,96 m² 12 035,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: katarzyna Kuśmierz tel.   lokalizacja: lipa Piotrowska to jedno z najbardziej urokliwych i spokojnych miejsc we Wrocławiu, które idealnie nadaje się dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł50,64 m² 14 395,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, umeblowane i wyposażone 3 pokoje z balkonem | Garaż | Bez pcc Prezentujemy na sprzedaż zupełnie nowe, kompleksowo wyposażone 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł37,25 m² 14 899,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jednopoziomowe dwupokojowe mieszkanie 37,25m2 Mieszkanie po remoncie z kominkiem, usytuowane na parterze, może służyć również jako kancelaria, biuro, gabinet. * wysoki parter kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł24,60 m² 24 349,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu studio o powierzchni 24,6 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych inwestycji we Wrocławiu ovo przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł58,87 m² 16 970 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny, szczepin Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,87 m2 znajdujące się na parterze inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł67 m² 11 179,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam 3 -pokojowe mieszkanie (możliwe 4) o powierzchni użytkowej 67 m. kw, usytuowane na czwartym piętrze w budynku z 1978r. (bez windy), w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław/.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł95,50 m² 9 947,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1888

3-pokojowe mieszkanie, 95 m w Centrum Wrocławia Prezentujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy w ścisłym Centrum Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł52,11 m² 14 008,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Ul. Piwna | 2 pokoje | 52 m | 1 piętro | prywatny parking za szlabanem Układ, który robi robotę 48.81 m zaprojektowane w sposób, który daje realny komfort + piwnica 3,30 m dwa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje | nowe budownictwo | garaż | balkon | monitoring | ochrona | klimatyzacja | wysoki standard Na sprzedaż nowoczesne, bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł28,65 m² 23 036,65 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Klimatyczne studio z wydzieloną sypialnią w samym sercu Wrocławia, przy Jodłowej - adres, który łączy ciszę kameralnej uliczki z bliskością najważniejszych punktów Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2 pok apartament W prestiżowej lokalizacji - centrum wrocław Sprzedam nowoczesny, luksusowy apartament 2-pokojowy w sercu Wrocław - przy ul. Michalczyka. TO propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w cichej i zielonej części Psiego Pola, przy ul. Piwnika-Ponurego. Nieruchomość znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,70 m² 12 557,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Julia Kowalska   Dwupokojowe mieszkanie 47,7m2 w dzielnicy Krzyki przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: ulica Powstańców Śląskich to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł26,64 m² 19 857 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka, szczepin ul. Gnieźnieńska Bez prowizji i podatku pcc Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,64 m2 znajdujące się na 9 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł73 m² 27 383,56 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 4-pokojowy apartament w centrum Wrocławia | Quorum | Bez pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, gotowego do zamieszkania apartamentu o powierzchni 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 442 520 zł80,14 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne wysokie mieszkanie na I piętrze kamienicy w centrum miasta. 80,14m świeżo po remoncie! Wszystko nowe. Najwyższy standard. Media miejskie. Do wprowadzenia od zaraz! W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 304 zł38,91 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł81,18 m² 9 485,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wrocław Nadodrze ul. Łokietka Szukasz dużego mieszkania z balkonem? Zależy Ci na dobrej lokalizacji w centrum Wrocławia? Nie szukaj dalej! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł27 m² 15 518,52 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Cicha kawalerka w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim obok Placu Legionów. Mieszkanie o powierzchni 27m2. Składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - łazienki z prysznicem -.

Szczegóły ogłoszenia

689 999 zł37,56 m² 18 370,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Apartament typu studio o powierzchni użytkowej 37.56m2, na 4 piętrze kameralnego apartamentowca z 2013 roku przy ul. Krawieckiej 8 (stare miasto/rynek) - inwestycja silence house. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Gajowicka

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

730 000 zł38 m² 19 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż prywatne nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu o łącznej powierzchni użytkowej 37,6 m kw, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku mieszkalnym, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł76,80 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,80 m . Mieszkanie posiada oddzielną kuchnię, jest umeblowane i gotowe do zamieszkania lub pod wynajem. Gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł41,45 m² 12 303,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,45m2 w kamienicy w dzielnicy Przedmieście Oławskie. Dobrze skomunikowane z całym miastem - 20 minut pieszo do Galerii Dominikańskiej (2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij