dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 062 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 062 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałucka

Kozanów,Wrocław

2 310 000 zł231 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowa nieruchomość o pow. 231 m2 z tarasem wprost na Park Zachodni. - niesamowite usytuowanie, - dobra komunikacja z Centrum, - nieruchomość bez obciążeń. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kokosowa

Stabłowice,Wrocław

750 000 zł62 m² 12 175,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,5 metra kwadratowego wg księgi wieczystej, składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni, dodatkowo posiada antresolę o powierzchni 16,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 490 000 zł76 m² 19 569 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Opiekun oferty: tel. Przepiękne mieszkanie w zabytkowej kamienicy. Starannie urządzone, z zachowaniem oryginalnego sufitu oraz podłogi. Do mieszkania przynależy duża piwnica, około 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 119 000 zł78 m² 14 282,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wrocław | apartament | nowa papiernia | 4 pokoje | Lokalizacja: nowa Papiernia Rok budowy 2018 r. Ilość pokoi: 4 Powierzchnia użytkowa: 78,35 m Piętro: 7/7 Cena lokalu 1 119 000 zł budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

829 000 zł73 m² 11 367,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Promocja Lokalizacja, w której będziesz swobodnie mieszkać, pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

750 001 zł59 m² 12 707,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Krzyki- jagodno 3 Pok -59,20m2 Garaż Balkon` Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz inwestycyjnym przy ul. Kajdasza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

780 000 zł64 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m Lokal mieszkalny jest świetnie skomunikowany Rynek - 3km; bielany Wrocławskie, a4 - 7km; port Lotniczy - 9km; przystanki tramwajowe, autobusowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

799 008 zł59 m² 13 565,50 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piekny 3 pok/ ux Premium krzyki jagodno 60m2/garaz/top! Polecamy mieszkanie, które znajduje się na wrocławskim Jagodnie, przy ul. E. Kajdasza. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

679 000 zł57 m² 11 996 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne, w pełni rozkładowe i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą, usytuowane w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia. Lokalizacja: wrocław / Śródmieście /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Zagłębiowska

Księże Wielkie,Wrocław

379 900 zł26 m² 14 839,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 25,60m2 we Wrocławiu. W skład mieszkania wchodzi: *przestronny pokój z wydzielonym aneksem kuchennym *łazienka z wc *duży balkon Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

969 000 zł74 m² 13 094,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam mieszkanie 4-pokojowe na Starym Mieście. Mieszkanie 4-pokojowe, w pełni rozkładowe, z przestronną strefą dzienną oraz dwoma balkonami. Metraż: 74,01 m2 4 pokoje Piętro: 0 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

965 000 zł75 m² 12 866,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Centrum duże/grunwald/dla rodziny/balkon / Sienkiewicza Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Sienkiewicza, znajdujące się na 6 pietrze w budynku z nową windą. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

589 000 zł34 m² 17 323,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / duży balkon doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

515 075 zł43 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuję Państwu mieszkanie w kameralnej, 2 piętrowej inwestycji, na wrocławskim Ołtaszynie. - inwestycja ulokowana została w otoczeniu niskiej zabudowy, - balkony i loggie zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

589 901 zł40 m² 14 637,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lux/lipa piotrowska/waniliowa/2 pok./TARAS/OGRÓD/GARAŻ! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 40,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

741 742 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie z osobną kuchnią W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

429 000 zł40 m² 10 778,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szczepin 2 pok/rozklad/tramwaj! 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia (39 m2) na spokojnym osiedlu Szczepin. Pełen rozkład, blok z windą. Łazienka i kuchnia były remontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

474 999 zł43 m² 11 150,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Krzyki/fabryczna/nowydwór/nowodworska/3pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 1. piętrze w wyremontowanym kameralnym budynku z 1930r. składającym się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Borek,Wrocław

819 300 zł55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow.54.62m2, zlokalizowanego przy ulicy Grójeckiej, łączącego w sobie atrakcyjną bliskość centrum miasta, spokoju terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Zakrzów,Wrocław

529 001 zł37 m² 14 182,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zakrzów/wilanowska/nowyblok/2pok./TARAS/PARTER Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulny apartament z dużym tarasem - 18m2, mieszczący się na parterze 4-piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 389 000 zł87 m² 15 903,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Polecam mieszkanie 4-pokojowe, z trzema balkonami o łącznej powierzchni 50 m2 na Starym Mieście. Promocja- podstawowy pakiet wykończenia pod klucz w cenie! Nieopodal Odry, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

1 391 131 zł62 m² 22 437,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 62m2, znajdującą się zaledwie 2km od Wrocławskiego rynku, w apartamentowcu z 2020 roku. Inwestycja znajduję się niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 999 zł55 m² 11 211,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Łęczycka/centrum/staremiasto/rozkład/2pok./OKAZJA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na wrocławskim Szczepinie - blisko mostu Sikorskiego, 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ulanowskiego

Krzyki,Wrocław

484 998 zł40 m² 11 975,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Krzyki/borek/ulanowskiego/2pokogród/toplokalizac Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwustronne, słoneczne ( wschód, zachód ) 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,43 m2 ( przy podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł118 m² 8 237,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru w październiku 2024 Przestronne mieszkanie z tarasem na Ołtaszynie W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

599 001 zł62 m² 9 599,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Toplokalizacja/pilczycka/2 pok./BALKON/PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie mieszczące się na 4-tym piętrze 4-piętrowego budynku z 1980 r. bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

549 006 zł50 m² 11 002,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Gadow Maly/2 pokoje/ Hynka/50m2 /rozkład! Polecamy na sprzedaz dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Gądowie we Wrocławiu. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwidzyńska

Kowale,Wrocław

662 112 zł58 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzy pokoje | Balkon | 10 minut Pl. Grunwaldzki Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie z balkonem do odbioru w 2023 r. Dwupokojowe mieszkanie w kameralnym budynku o powierzchni 58,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

819 999 zł76 m² 10 788 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Muchobór wielki/2/3pok./parter/taras/ogród/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie (można powiększyć o jeden pokój robiąc bezpośrednie przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż ciche, klimatyczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54 m2, usytuowane na piątym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 397 964 zł72 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lauterbacha

Żerniki,Wrocław

890 000 zł54 m² 16 543 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28424 Mieszkanie 3-pokojowe z pięknym tarasem(50m2), o powierzchni 53,80 m2, znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buraczana

Klecina,Wrocław

699 000 zł57 m² 12 295,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wrocław | klecina | 2 pokoje | balkon | wysoki standard | winda | nowe budownitwo Cena: 699 000zł + 50 000zł *miejsce w garażu podziemnym* 2-pokojowe, jasne mieszkanie czeka na nowych mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłoszycka

Swojczyce,Wrocław

890 000 zł80 m² 11 133,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Agencja digitalbroker prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 79,94m2 zlokalizowanego przy ul. Miłoszyckiej na Wrocławskich Swojczycach. Będzie to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

632 418 zł39 m² 16 274,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa lokalizacja, kępa Mieszczańska, centrum Wrocławia! Realizacja I kwartał 2024 - prawie Gotowe! opis nieruchomości Mieszkanie położone jest na parterze w budynku 6-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

1 199 000 zł76 m² 15 822,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

English version below Witam, mam do sprzedania 4 pokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 75.78 m2 + podwójne miejsce postojowe w garażu podziemnym, które przynależy do mieszkania (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

660 000 zł28 m² 23 852,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż funkcjonalne studio z balkonem w Centrum Wrocławia! budynek I okolica : Wrocław, ul. Traugutta 74 Apartamentowiec Angel City z 2022 r. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

841 000 zł66 m² 15 290,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum przestronne apartamenty dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalne rozkłady Nowoczesne i zielone osiedle położone blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Popowice,Wrocław

650 000 zł58 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Popowiece/park/3pok/7pietro/media Miejskie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,80 m 7 piętro w blokuwrocław, popowicebalkon mieszkanie 3 pokojowe 57,8 m2 plus balkon naprzeciw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

742 469 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022