dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 610 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

520 769 zł40 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

609 339 zł39 m² 15 600,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

827 779 zł49 m² 16 756,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Duże, wygodne mieszkanie 1 pokojowe z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnie o pow. 49,40m2 z dużą loggią o pow. 11,22m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

638 400 zł38 m² 17 010,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 37,53m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Układ powierzchni składa się z salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

963 746 zł82 m² 11 704,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie Mieszkanie atrialne z dodatkową komórką lokatorską. Mieszkanie dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,34m2 + ogród 23,56m2 +taras 22,09m2 + strefa wejściowa o pow. 63,69m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

773 464 zł71 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

382 000 zł26 m² 14 692,30 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m , położona w ścisłym centrum Wrocławia przy Placu Legionów. Idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Wrocław

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

***apartment in the center avaliable now*** We also speak English, french, spanish and Ukrainian :) Elegant apartment for rent in a new investment at Jana Prusa Street. A new apartment for rent with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

909 823 zł53 m² 17 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Sołtysowice,Wrocław

759 000 zł65 m² 11 756,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Najważniejsze atuty: przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

542 296 zł47 m² 11 467,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jagodno,Wrocław

750 000 zł59 m² 12 651,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zamieszkaj na Jagodnie, przy ul. Buforowej, gdzie czeka na Ciebie funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie. Nie martw się korkami, ponieważ to osiedle jest blisko ul. Bardzkiej - tu dojedziesz szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe, ekskluzywne i bardzo nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, zlokalizowane na VI piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komorowska

Fabryczna,Wrocław

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Home Brand prezentuje na wynajem komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane przy ul. Komorowskiej we Wrocławiu. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

1 157 333 zł109 m² 10 647 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Grabiszyn,Wrocław

698 000 zł54 m² 12 807,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,1 mkw , 2pok. znajdujące się na 1/4 piętrze w budynku z windą, po termoizolacji przy ul. Buska na pograniczu wrocławskiego Borku i Grabiszynu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

495 674 zł36 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja deweloperska oferuje 31 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu: od 29,58 m do 94,23 m . Wśród nich znajdują się funkcjonalne mieszkania jedno, dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

462 098 zł25 m² 18 483,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie & Nowa Stawowa Twój zielony azyl w ścisłym centrum Wrocławia! Oferowany apartament o powierzchni 25,71 m idealna jako pierwsze M. Najważniejsze cechy apartamentu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice tu powstała nowa inwestycja w otoczeniu pięknych, zielonych terenów. Proponuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i z dwoma balkonami! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

2 420 zł50 m² 48,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, pow. 50 m2. Niski budynek na gaju blisko tramwaj, autobusy, spokojna zielona okolica Charakterystyka mieszkania: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

699 000 zł36 m² 19 438,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszarowa

Sołtysowice,Wrocław

919 000 zł80 m² 11 546,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu, aby zapoznać się z opisem? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Najważniejsze atuty: 4 pokoje: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

979 000 zł67 m² 14 611,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam lux nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Z 3 balkonami na jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lux przestronnego mieszkania o powierzchni 65,24 m2, piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Szczepin,Wrocław

661 000 zł48 m² 13 705,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,23 m , położone na wysokim parterze w budynku z lat 70. przy ul. Zielonogórskiej. Lokal dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Ołbin,Wrocław

4 900 zł71 m² 69,01 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Możliwość umeblowania na potrzeby najemcy - osiedle browary wrocławskie centrum jedności narodowej śródmieście 4 pokoje wysoki standard balkon miejsce postojowe W garażu klimatyzacja nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

550 252 zł33 m² 16 499,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z otwartą sypialnią o pow. 33,35m2 i loggią 4,32m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą lokalizacja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 150 000 zł131 m² 8 800,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało piękne kameralne osiedle domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

807 297 zł43 m² 18 774,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie & Nowa Stawowa Twój zielony azyl w ścisłym centrum Wrocławia! Oferowany apartament o powierzchni 43,98 m + Balkon 3,93 m2 Najważniejsze cechy apartamentu - Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

480 000 zł26 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Home&invest Oddział Wrocław Wrocław | Stare Miasto | ul. Kościuszki | 25,4 m | mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym w centrum Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Krakowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 434 671 zł111 m² 12 904 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 111,18m2(identyfikator mieszkania kr6/c/2/1) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

803 980 zł66 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 65,90m2 z ogrodem i tarasem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

462 118 zł26 m² 17 794,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kawalerka, która działa jak mini 2-pokojowe: oddzielna garderoba + duży salon + balkon.Zadzwoń: (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m happy to assist you in English. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

809 336 zł60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

594 022 zł41 m² 14 484,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

744 090 zł41 m² 17 999,30 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Brak podatku pcc Zakończenie budowy: 1q2026 Wyobraź sobie poranki z kawą na loggii i nieograniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

998 856 zł52 m² 19 084 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

615 000 zł49 m² 12 431,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

52 M , 2 pokoje, komórka lokatorska, miejsce postojowe W garażu podziemnym, przy parku brochowskim Wolne od zaraz. Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chińska

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł23 m² 9 188,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Szukasz mieszkania, które jest kompaktowe, dobrze skomunikowane i ma potencjał wzrostu wartości? Ta kawalerka to bezpieczna inwestycja z dodatkowym plusem na przyszłość" Zadzwoń chętnie.