dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 610 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 099 900 zł63 m² 17 458,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 63 m2 w samym centrum miasta! Atuty mieszkania: - ostatnie piętro - dwustronne - lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

831 000 zł63 m² 13 222 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atmo- na styku sfer Odkryj własną wyspę wygody w samym centrum Wrocławia. Odnajdziesz ją w kojącej bliskości rzeki, wśród zieleni drzew, z dala od zgiełku ulic. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

645 237 zł52 m² 12 358,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Chcesz być blisko miasta, mieć usługi w zasięgu ręki, a dodatkowo w sąsiedztwie tereny zielone? Ta inwestycja to to, czego szukasz. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buraczana

Klecina,Wrocław

409 900 zł37 m² 11 227,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wykończone pod klucz - z dbałością o najmniejszy szczegół. Nikt w nim jeszcze nie mieszkał i zaraz po wejściu można poczuć zapach świeżości. Wszystkie meble i akcesoria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

1 390 000 zł78 m² 17 820,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Tylko U nas * Luksusowy Penthouse/ 78m2 / 3 pokoje / kuchnia / łazienka / okazały taras / miejsce w garażu podziemnym Mam przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy Penthouse, skąpany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

513 386 zł48 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: op143-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 47.98m2 Cena: 513 386zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

302 211 zł23 m² 13 284 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: telefon Lokal użytkowy w prestiżowym nowym budownictwie na Grabiszynie, o powierzchni ok. 22,75m2. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Grabiszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

659 000 zł56 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg074-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - realizacja już IV Q 2023 - mieszkanie dwustronne - sypialnie od strony wschodniej - salon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 900 zł41 m² 70,99 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, piękne, klimatyzowane mieszkanie z balkonem w prestiżowej inwestycji w centrum miasta przy ul. Legnickiej. Gotowe do zamieszkania od zaraz Jesteś pierwszym najemcą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 999 zł56 m² 71,41 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ołtaszyn premium top 55m2 M.PArkingowe TARAS LUX PREMIUM pierwszy najem Taras 2 pokoje 50m2 apartament na pierwszym piętrze Mieszkanie dwustronne z tarasem Ul.Agrestowa Oltaszyn Wolne od zaraz NAJEM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

485 000 zł51 m² 9 430,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie w centrum Wrocławia Dostępne od grudnia - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą, znajdujące się w centrum miasta. Dojazd do rynku zajmuje zaledwie 5 minut. Mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

3 100 zł47 m² 66 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 47m2. Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze budynku z windą. Zamknięte osiedle. Mieszkanie w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

399 875 zł27 m² 14 551 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ciekawy projekt, niesamowity, hotelowy styl i ogromne przeszklenia - takie połączenie znajdziesz na tej wyjątkowej inwestycji. 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Holenderska

Fabryczna,Wrocław

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Piękne 3 pok. m. z ogródkiem, fabryczna! Opis Na sprzedaż piękne, trzypokojowe mieszkanie we Wrocławiu, świeżo po generalnym remoncie, całkowicie wyposażone, w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

449 718 zł27 m² 16 419,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ciekawy projekt, niesamowity, hotelowy styl i ogromne przeszklenia - takie połączenie znajdziesz na tej wyjątkowej inwestycji. 0% prowizji! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

557 685 zł66 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa Jutrzenka Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Nowa Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest wygodne, trzypokojowe mieszkanie składające się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

1 129 000 zł91 m² 12 406,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta w pełni wyposażonego apartamentu położonego na pierwszym piętrze w czteropiętrowej, odrestaurowanej i zadbanej kamienicy w samym sercu Wrocławia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

5 300 zł90 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe 4-pokojowe mieszkanie w zabudowie jednorodzinnej na Jagodno. Jest to połowa narożnego domu w zabudowie szeregowej, składająca się z 4 pokoi w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

489 998 zł53 m² 9 236,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w szeregu/balkon/-ok. Psiego Pola!_!.,. Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,09m2 + 10m2 strych. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Nadodrze,Wrocław

649 000 zł50 m² 13 100,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gorąco polecam gotowe do wprowadzenia/wynajmu, nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta, w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie profesjonalnie zaprojektowane przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

340 001 zł30 m² 11 333,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 30m2- ul. Hłaski Na sprzedaż przytulna, rozkładowa, komfortowo usytuowana, kawalerka, 30.1m2, na ul. Hłaski. Mieszkanie położone na czwartym piętrze w cichej, spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

618 000 zł58 m² 10 655,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe / piękne /zadbane / dwustronne /budynek Z windą / balkon komórka lokatorska interesująca oferta / przestronne / wykończone I funkcjonalne zaaranżowane o pow. łącznej 58,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

551 000 zł49 m² 11 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji! Fitness, klub Mieszkańca, place zabaw i zielone dziedzińce! Ochrona i monitoring 24h! Stacja ładowania aut elektrycznych! Możliwość wydzielenia osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skrzydlata

Wrocław,dolnośląskie

612 900 zł63 m² 9 728,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Okazja 4 pok 63m2 duży balkon Skrzydlata cena do negocjacji Na sprzedaż w pełni umeblowane, słoneczne 4 pokojowe spółdzielcze własnościowe prawo z księgą wieczystą znajdujące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

648 000 zł46 m² 14 241,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela dwupokojowe mieszkanieo pow. 45,5m2 na osiedlu Olimpia Port na pograniczu Sępolna i Swojczyc. Doskonała lokalizacja dla osób ceniących ciszę, spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 914 000 zł116 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Luksusowa nieruchomość w prestiżowej lokalizacji. Opiekun oferty: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 116m2 w prestiżowej inwestycji w centrum Wrocławia. Przestronne pomieszczenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kozia

Maślice,Wrocław

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękne, bardzo słoneczne i jasne mieszkanie 3-pokojowe z dużym tarasem w okolicy ulicy Koziej na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie: * Mieszkanie 51,95m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Krzyki,Wrocław

2 350 zł46 m² 51,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Lokalizacja: krzyki/ ul. Iwaszkiewicza *ilość pokoi: 2 *metraż: 46 m2 *kuchnia: aneks *piętro: 3/3 (winda) wolne od 1 kwietnia opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

452 000 zł36 m² 12 383,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji! Fitness, klub Mieszkańca, place zabaw i zielone dziedzińce! Ochrona i monitoring 24h! Stacja ładowania aut elektrycznych! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

247 000 zł17 m² 14 529,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka Sky tower loft apartament! Zappraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznej kawalerki na ul. Szczęśliwej we Wrocławiu. Mieszkanie idealne na start dla pary czy też singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

478 000 zł55 m² 8 690,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska 0 % prowizji Oferuję na sprzedaż gotowe mieszkanie 3 pokojowe 55,mkw. Komórka lokatorska o powierzchni 3,40mkw Gratis w cenie mieszkania! Komfortowy i funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

4 700 zł84 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: nr Licencji pfrn 28679 Przedstawiamy dwupoziomowe, bardzo przestronne mieszkanie na wynajem na ul. Zwycięskiej Otoczenie nieruchomości: w okolicy znajduje się pełna.