dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 610 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

2 700 zł53 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dostepny od 28 kwietnia tv I internet W cenie Apartament po generalnym remoncie do wynajecia, usytuowany na 4 pietrze 5kondygnacyjnego budyku z windą. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybka

Rakowiec,Wrocław

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia dużą kawalerkę (39 m) przy ulicy Szybkiej 3 (boczna Traugutta). Mieszkanie składa się z dużego pokoju z kuchnią, łazienki oraz przestronnego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

344 000 zł56 m² 6 131,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Gratka dla konesera! Do kupienia luksusowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m2 z pełnym wyposażeniem, usytuowane na wysokim parterze w 2.piętrowym budynku z 2006 roku, na Krzykach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

:dodatkowe informacje Rodzaj budynku: apartamentowiec Głośność: ciche Widok: na inne budynki Dojazd: asfalt Otoczenie: działki zabudowane Ogrzewanie: co miejskie Linie telefoniczne: tak Internet: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

153 000 zł25 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie : kawalerka - 25 mkw! Własnościowe we Wrocławiu, blisko centrum miasta w spokojnej okolicy. Zlokalizowane przy cichej uliczce w pobliżu ul. Grabiszyńskiej, ok 7 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament w Odra House! Pokój dzienny gustownie umeblowany, wyposażony w telewizor plazmowy. Na podłodze deska barlinecka. Z pokoju wyjście na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

220 000 zł32 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe na ładnym, zadbanym osiedlu Pod Skrzydłami, ul. Bajana. Budynek z 2006 roku. Piętro 3/3. Mieszkanie ma 32m2: sypialnia, pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łąkowa

Stare Miasto,Wrocław

115 000 zł18 m² 6 343,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

| kawalerka w świetnej lokalizacji 5 minut spacerem od wrocławskiego Rynku. Dzięki położeniu jest bardzo dobrze skomunikowana, co ułatwia szybki dojazd w każdy ważny punkt miasta. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marchewkowa

Krzyki,Wrocław

280 000 zł48 m² 5 773,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 44,5 m2 z balkonem 4 m2. Pełna własność, księga wieczysta. Gotowe do zamieszkania od zaraz, nie wymaga remontu. Nowe budownictwo, krzyki, klecina, marchewkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Partynice,Wrocław

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jednopokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie na Partynicach! Kawalerka znajduje się w nowym, 3-piętrowym budynku z 2007 roku na parterze. Powierzchnia mieszkania wynosi 34 m/kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł48 m² 32,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie na ul Nyskiej! Do wynajęcia od zaraz : nowe, komfortowe, 48 metrowe , dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Corte Verona. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą. Pełne wyposażenie agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wrocław - Jagodno - Wagnera. Komfortowe mieszkanie 55m2, 2 sypialnie + pokój z aneksem kuchennym, łazienka, piwnica. Na podłodze deski drewniane. Mieszkanie w pełni wyposażone, szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* idealne dwupokojowe mieszkanie przy placu strzegomskim Nieruchomość: do wynajęcia dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47 mkw. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łąkowa

Stare Miasto,Wrocław

128 000 zł18 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: atrakcyjna lokalizacja - okolice ul. Świdnickiej (stare Miasto), w bocznej spokojnej ulicy. Pieszo 2min od Rynku, 10min do terenów zielonych. W sąsiedztwie liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ostrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulna i bardzo widną kawalerkę w centrum miasta. Mieszkanie jest umeblowane, doskonałe dla dwóch osób. Składa się z pokoju, aneksu kuchennego, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji!* przestronne mieszkanie na krzykach Opis nieruchomości: duże, przestronne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane wśród niskiej zabudowy w kameralnym budynku z 2003 r. Ogrodzona posesja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

333 000 zł62 m² 5 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe, atrakcyjne mieszkanie Z dużym tarasem Z aktem własności! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras ok.20m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciepła

Krzyki,Wrocław

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe 65 m. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Jeden z pokoi to salon otwarty na kuchnię- około 35 m. Drugi pokój około 14 m z antresolą do spania oraz miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W centrum Miasta ale bardzo cicho, do wynajecia kawalerka z pelnym komfortem w idealnym punkcie. 2 minuty spacerem do przystanku (autobus, tramwaj) a 10 do Rynku. Aneks kuchenny w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

319 000 zł59 m² 5 406,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mam do zaprezentowania Państwu piękne dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Gaj we Wrocławiu. Mieszkanie 59m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią z wyjściem na duży 12m2 balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

375 000 zł61 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie położone w cichej, spokojnej okolicy na wrocławskim Ołtaszynie! Poziom pierwszy mieszkania składa się z przestronnego salonu i częściowo otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny, dwupoziomowy apartament w spokojnej okolicy. Mieszkanie zlokalizowane jest w okolicy ul. Ołtaszyńskiej i ul. Zwycięskiej. Na pierwszym poziomie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Prusa

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł73 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy apartament z widokiem na panoramę miasta w prestiżowym budynku w centrum Wrocławia. Polecamy do wynajęcia wygodny apartament z pięknym tarasem i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

289 000 zł56 m² 5 160,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Grabiszyńska. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, blisko centrum, liczne autobusy i tramwaje, pieszo tylko 15min do Rynku. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, galerie handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

2 300 zł84 m² 27,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji!* designerskie 3-pokojowe mieszkanie na sępolnie Opis nieruchomości: dwupoziomowe mieszkanie o niepowtarzalnym charakterze i ciekawej aranżacji. Oryginalne wnętrza zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyspiańskiego

Śródmieście,Wrocław

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście - okolice placu grunwaldzkiego; ul. Wybrzeże Wyspiańskiego; atrakcyjne i klimatyczne 65 m2, 3 pokojowe, nowe mieszkanie w starej kamienicy; uroczy taras z widokiem na Odrę;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł71 m² 35,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stare Miasto - Nowy dwupokojowy apartament w samym centrum miasta. Mieszkanie składa się z dużej sypialni z zabudowanymi szafami typu komandor, salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji!* piękny apartament W angel wings Nieruchomość: niezwykle atrakcyjna nieruchomość w centrum miasta usytuowana w prestiżowym kompleksie apartamentów Angel Wings. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł49 m² 5 595,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam do sprzedaży mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie 275.000 zł o powierzchni 49,15 m2 położone przy południowej granicy Wrocławia, w cichej i zielonej okolicy Torów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Estońska

Fabryczna,Wrocław

1 450 zł40 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Całość wynagrodzenia biura pokrywa Wynajmujący! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie!ul. Estońska! Nieruchomość o powierzchni 40 m2. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

520 000 zł54 m² 9 579,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Cena do negocjacji! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku na osiedlu Złota Podkowa. Osiedle jest zamknięte i monitorowane. Klatka schodowa czysta, z domofonem. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

177 000 zł30 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Lokalizacja: ul. Budziszyńska. Bardzo dobre połączenie z różnymi częściami Wrocławia. Okolica bogata w wszelakie sklepy. Niedaleko Factory, hala Targowa, castorama, apteka, bank, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

333 000 zł62 m² 5 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

1 250 zł37 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka na osiedlu Gaj, zlokalizowana w okolicy ul. Uznańskiego. Mieszkanie jest bardzo przestronne (37m2), składa się ze sporego przedpokoju, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: okolice ul. Powstańców Ślaskich (krzyki), w bocznej spokojnej ulicy. Pieszo 5min do Pętli Krzyki, 15min do Rynku. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

308 000 zł65 m² 4 738,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Lokalizacja: okolice ul. Daszyńskiego (śródmieście), w bocznej spokojnej ulicy. Pieszo 10min do Ogrodu Botanicznego i Ostrowa Tumskiego, 15min do Rynku. W okolicy liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rakietowa

Fabryczna,Wrocław

399 000 zł103 m² 3 873,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

:dodatkowy opis | 4 pokoje! 103 mkw! jeden poziom! rozkład! bez 2% podatku od czynności cywilnoprawnych! Na sprzedaż mieszkanie składające się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, wc lub spiżarki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotsisa

Biskupin,Wrocław

500 zł52 m² 9,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia samodzielne mieszkanie 52m2 - dwupokojowe rozdzielcze,oraz trzeci pokój służy jako jadalnia i jest z aneksem kuchennym (lodówka, mikrofalówka, kuchenka gazowa), łazienka (kabina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

333 000 zł62 m² 5 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe, atrakcyjne mieszkanie Z dużym tarasem Z aktem własności! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja biura do negocjacji! Do wynajęcia 2pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na ul. Prądzyńskiego! Nieruchomość o powierzchni 40 m2 znajduje się na 1 piętrze w 6.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij