dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 610 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

624 000 zł67 m² 9 341,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Muchobór lux 3 pokoje 67m2 garaz winda! Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,78 m 3 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2016 rokuwrocław, muchobór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

769 500 zł60 m² 12 825 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W realizacji/ Mieszkanie 3 pokojowe/60 m2/balkon/browary wrocławskie/ Wrocław, śródmieście Wyjątkowa lokalizacja, duże, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w budynku w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

513 386 zł48 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie 47,98m2 z dużym balkonem o powierzchni 5,3 m2 blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Iwaszkiewicza

Krzyki,Wrocław

496 000 zł45 m² 10 973,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lux / 2 pokoje z ogródkiem / + garaż Polecamy na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu zlokalizowane na nowym osiedlu na Krzykach przy ul. Iwaszkiewicza. Poziom: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Nowy Dwór,Wrocław

343 000 zł27 m² 12 675,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 27,06m2 z balkonem o powierzchni 3,5m2 blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

544 000 zł63 m² 8 635 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Psie Pole,Wrocław

493 806 zł58 m² 8 549,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,76m2 wraz z tarasem o powierzchni 69 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

488 001 zł48 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piekne 3 pokoje Stabłowce nowy blok 2015 Winda! Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 47,9m2 z balkonem i przynależącą komórką lokatorską znajdujące się na osiedlu Owocowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

7 000 zł131 m² 53,44 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia - bez prowizji! Więcej informacji udzieli: tel. We speak englisch, wir sprechen Deutsch, розмовляємо українською, говорим по-русски. Cicha uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

526 703 zł46 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie 45,90m2 z dużym balkonem o powierzchni 5,3 m2 blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

550 000 zł64 m² 8 527,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,5 m2. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w bloku z 2005 z windą. Na osiedlu sklepy, przychodnie, salony urody, blisko szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Biskupin,Wrocław

585 000 zł56 m² 10 446,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie położone w samym sercu Biskupina! Możliwość wydzielenia trzeciego pokoju! Druga linia zabudowy, z daleka od ruchliwych ulic! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, polecam na wynajem mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane przy ul. Adama Kopycińskiego, na Jagodnie. Mieszkanie o powierzchni 43 m kw. Stan techniczny: idealny Miezkanie wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz- nowa kawalerka z antresolą usytuowana w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Do nieruchomości przynależy ogródek. Najważniejsze informacje: - ogródek - umeblowane - domofon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

520 000 zł37 m² 13 948,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjny apartament Angel Wings Polecamy 2-pokojowy apartament z ogródkiem położony na prestiżowym osiedlu w budynku Angel Wings przy ul Walońskiej, w bliskiej ok 1km odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

588 994 zł47 m² 12 585,30 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Promenady Wrocławskie lux nowy apartament garaz/taras!top 2 -pokojowe mieszkanie Z tarasem! Na sprzedaż słoneczny, 2 pokojowy apartament o pow. 44,09 m2, z tarasem w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

674 926 zł69 m² 9 822,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. Inwestycja jest otoczona licznymi drzewami przez co nabierze charakteru prywatnego osiedla. Lokalizację cechuje niska zabudowa i bliskie sąsiedztwo Parku Wschodniego. * oferta bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

458 900 zł48 m² 9 580,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ok.SKY Tower 3 pokoje / BAlkon 1 pie Media miejskiE! Piękne mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze (drugiej kondygnacji) w kamienicy przedwojennej, wyremontowane gruntownie w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagodno

Jagodno,Wrocław

524 576 zł54 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości - bez podatku pcc Opiekun oferty tel. Gotowe do odbioru Październik 2022! 3 -pokojowe mieszkanie z balkonem, o projektowanej powierzchni 54,08 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

380 604 zł41 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 41,37m2 wraz z ogródkiem o powierzchni 14m2 blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł44 m² 16 906,60 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Budynek I okolica: wrocław, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł62 m² 10 484,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn 60m2 z ogródkiem M.postojowe w cenie, KOMORKA!-! Mieszkanie 3 pokojowe: W cenie mieszkania: miejsce postojowe przed budynkiem, komórka lokatorska ok 4,5 m2 oraz ogródek przydomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

399 000 zł37 m² 10 694 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty: tel. Klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie po remoncie na 1 pietrze W kamienicy - cena do negocjacji znakomite jako: * pierwsze mieszkanie * inwestycja pod wynajem (możliwość wydzielenia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł25 m² 112 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brochów,Wrocław

447 385 zł53 m² 8 620 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,51m2 wraz z balkonem o powierzchni 3,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oporów

Oporów,Wrocław

537 991 zł50 m² 10 759,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oporów Park 2 pokoje 48m2 - Giardini Verona 2015r! luxusowy apartament Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na nowym, pięknym, cichym i zielonym osiedlu Giardini Verona na Oporowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

3 300 zł39 m² 84,42 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z 20 m2 tarasem unikalny widok na rzekę w Centrum Wrocławia! Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł38 m² 15 846,60 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tarasy krakowskie Premium widok rzeka! polecam na sprzedaż moje prywatne mieszkanie, które jest idealną inwestycją pod wynajem. Mieszkanie 2 pokojowe o wymiarze 37m2 z tarasem 8m w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

469 000 zł41 m² 11 439 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Krzyki Premium 2 pokoje lux Premium 2012r polecam mieszkanie 2 pokojowe na zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu Cztery Pory Roku, ul. Wagnera. Mieszkanie w nowoczesnym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł67 m² 10 417,90 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Manhattan / 15 piętro - grunwald tramwaj / 3 pokoje! polecam topowej Lokalizacji Wrocławia 3 pokojowe mieszkanie przy pl. Grunwaldzkim. 15 piętro w 15 piętrowym budynku z niesamowitym, jedynym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 427 771 zł83 m² 17 157 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Loft/mieszkanie gotowe Pokazowe, wykończone 4 pok/83,22M2/ browary wrocławskie ul. Jedności Narodowej, wrocław Wyjątkowa lokalizacja i wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie w całości wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

655 400 zł58 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości - brak podatku pcc! opiekun oferty: tel: nr Licencji pfrn 28679 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 w stanie deweloperskim Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

5 750 zł70 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam na wynajem komfortowe, 4 - pokojowe mieszkanie znajdujące się w Centrum Wrocławia w inwestycji Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Psie Pole,Wrocław

583 789 zł49 m² 11 982,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lux wykończone z dużym balkonem/cisza/zieleń/2019- sołtysowice/karłowice Opiekun oferty: na sprzedaż bardzo fajne duże mieszkanie 2 pokojowe o łącznej powierzchni 48,7 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

353 088 zł37 m² 9 602,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 36,77m2 wraz z balkonem o powierzchni 4,5 m2 blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

439 901 zł50 m² 8 780,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazja Cenowa 3 pokoje 50m2 Lipa Piotrowska! Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Cynamonowej. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

538 706 zł55 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 54,97 m2 wraz z ogrodem o powierzchni 19,34 m2 blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

871 000 zł72 m² 12 077 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie gotowe! 3 pokojowe/72,12M2/ browary wrocławskie ul. Jedności Narodowej, wrocław Wyjątkowa lokalizacja, jedne z ostatnich gotowych mieszkań 3 pokojowych w Butelkowni budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogatyńska

Maślice,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w zadbanym trzypiętrowym bloku z 2019 roku, na 2 piętrze. Jest świetnie skomunikowane z centrum miasta - do najbliższego przystanku autobusowego ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

492 690 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun Oferty: tel. Dział deweloperski biura sdp nieruchomości. Brak podatku pccp i prowizji przy zakupie tej nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Swojczyce,Wrocław

478 731 zł49 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie 48,90 m2 z dużym dużym tarasem o powierzchni 73 m2. Osiedle.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij