dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 604 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 604 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Bema

Nadodrze,Wrocław

549 000 zł25 m² 21 942,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Genialna lokalizacja uroczej kawalerki - blisko Ogrodu Botanicznego! ważne!kupujący nie płaci 2% podatku pcc, a prowizję za pośrednictwo pokrywa deweloper! Kawalerka o pow. 25.02 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

550 000 zł56 m² 9 821,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ołtaszyn/2pok/55,66m2/2 balkony Na sprzedaż 2pok/55,66m2 słoneczne i bardzo ciepłe mieszkanie w Wysokiej przy ul. Konnej. Mieszkanie posiada 2 balkony, oba od strony południowo - zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lądecka

Gaj,Wrocław

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Maximal for 2 person without children. Available from 1st of january. Maksymalnie dla 2 osób bez dzieci! Dostępne od stycznia. Obecnie najtańsze mieszkanie we Wrocławiu! opis mieszkania Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

624 110 zł56 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: op136-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 55.60 m2 Cena: 624 110zł Termin realizacji: 2023-03 Standard wykończenia- stan deweloperski (załączone wizualizacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

479 000 zł53 m² 9 037,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 53 m2 we Wrocławiu. (Osiedle Sobieskiego) Psie Pole -zakrzów Nowe budownictwo, cicha i spokojna okolica. - duży salon z aneksem kuchennym (zmywarka, płyta indukcyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 999 zł71 m² 8 028,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Muchobór Premium 3 pokoje 70m2 garaż/piwnica! polecamy sprzedania bardzo ładne i ustawne mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w otoczeniu niskiej zabudowy. Osiedle jest strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stoczniowa

Zakrzów,Wrocław

555 440 zł64 m² 8 696 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Ciekawe mieszkanie o powierzchni 63,87 m2 składające się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzowska

Wojszyce,Wrocław

550 000 zł64 m² 8 566,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem oferty sprzedaży jest bardzo ładne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie (64 m2) zlokalizowane w okolicach ul. Smardzowskiej na Krzykach (wojszyce) w willowej dzielnicy. Kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

452 000 zł40 m² 11 382,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na Wrocławskim Gaju przy ul. Żegiestowskiej 5. Mieszkanie ma metraż 39,71m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

769 000 zł79 m² 9 685,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne, w pełni wyposażone blisko 80 metrowe, trzypokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku, w dzielnicy Sołtysowice, przy ulicy Rafała Wojaczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 600 zł39 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Home Brand tel: dostępne od zaraz- 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji. (Kępa Mieszczańska). Nieruchomość jest nowa i jest to pierwszy najem tego lokalu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! nowy dwór, ul. Rogowska z ogródkiem (drugi wynajem, w niedalekiej odległości od Factory Fashion Outlet). Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie 2 pok. (35m2 + ogródek 25m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Sępolno,Wrocław

685 000 zł63 m² 10 836,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko u nas! Loggia z widokiem na pięknie zagospodarowane ogrody! Możliwość stworzenia salonu z aneksem kuchennym i kominkiem! Niepowtarzalna lokalizacja! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

649 999 zł65 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lux/gaj/centrum/65m2 Przedstawiamy Państwu, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65m położonym na 10 piętrze w budynku z windą przy ul. Orzechowej na Gaju. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczepińska

Szczepin,Wrocław

458 500 zł44 m² 10 444,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Starym Mieście. W okolicy znajduje się Wrocławski Rynek oraz Narodowe Forum Muzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Powstańców Śląskich,Wrocław

580 000 zł42 m² 13 750,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: przedmieście Oławskie ulica. Walońska Ilość pokoi: 2 Metraż: 42,18 m2 Kuchnia: oddzielna (możliwość połączenia z salonem) Piętro: 4/9 Informacje dodatkowe: miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Krzyki,Wrocław

452 000 zł40 m² 11 382,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe nowe mieszkanie do własnego wykończenia i aranżacji na wrocławskich Krzykach. Na powierzchnię użytkową składają się: duży pokoj z aneksem kuchennym ( 19,79m2) sypialnia (10,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

469 000 zł43 m² 10 907 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie na Wrocławskim Nadodrzu. W pobliżu liczne sklepy oraz przystanek tramwajowy i autobusowy, 600 m od Wyspy Słodowej, 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nyska

Huby,Wrocław

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Premium/2pok/lux/40m2 Przedstawiamy Państwu nowocześnie wykończony apartament 2-pokojowy przy ulicy Nyskiej. Mieszkanie w nowo wybudowanym apartamentowcu z siłownią licznymi punktami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Muchobór Wielki,Wrocław

339 000 zł34 m² 9 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 34 m2 na Wrocławskim Muchoborze Wielkim na ulicy Leopolda Tyrmanda. Pierwsze piętro w niskim trzypiętrowym bloku bez windy z 2001 roku. Ogrzewanie miejskie czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

384 000 zł37 m² 10 362 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Oddanie IV Q 2022! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,06mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna architektura budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

819 000 zł63 m² 13 087,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania apartament w prestiżowej lokalizacji Odra House we Wrocławiu. Apartament na 7 piętrze, przestronny (62,58 m2), z pięknym widokiem: - duży salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łęczycka

Szczepin,Wrocław

1 850 zł21 m² 87,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kameralne mieszkanie, wyposażone, odnowione, w świetnej lokalizacji- blisko park, uczelnie, galerie handlowe, supermarket, centra biznesowe. Doskonale skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świstackiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego przy ul. Prądzyńskiego 48 we Wrocławiu. Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku. Świetna lokalizacja, piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: krzyki, jagodno * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 48 m2 * Piętro: 1/5 * Informacje dodatkowe: wolne od 01.02.2023. Osiedle monitorowane. Budynek z recepcją. System Smart House by Keemple.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smardzowska

Krzyki,Wrocław

2 497 zł40 m² 62,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: krzyki, wojszyce, ul. Smardzowska * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 40 m2 * Kuchnia: aneks * Piętro: 1 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. garaż + duży balkon(7,7 m2) opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

588 000 zł47 m² 12 478,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Park przy ul. Krzycka tramwaj 47m2 garaz! Nowe budownictwo / Miejsce postojowe / Balkon / Wykończone Mieszkanie położone na 1 piętrze w budynku z 2021 r. Salon , sypialnia , kuchnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Jagodno,Wrocław

559 992 zł54 m² 10 389,50 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Krzyki lux premium 53m2 komunikacja lux /2 pokoje! polecam sprzedaż przestronne słoneczne mieszkanie 2-pokojowe na spokojnym zamkniętym osiedlu Mała Toskania I na wrocławskim Jagodnie, bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

419 000 zł58 m² 7 224,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Krzyki książe/tramwaj/3 pokoj/ Blisko centrum -! Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu, osiedle Księże Małe. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

3 800 zł64 m² 59,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe (64,44 m2) na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym (z windą i domofonem) składające się z: salonu (23,32 m2) umeblowane w: narożnik z możliwością spania, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Głowackiego

Sępolno,Wrocław

1 050 000 zł89 m² 11 798 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty: tel. Dwustronne jasne mieszkanie z poddaszem o łącznej powierzchni 89m2 położone jest w kamienicy na Sępolnie. Powierzchnia mieszkania w księdze wieczystej to 55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

520 000 zł47 m² 11 063,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

47 m2 / po remoncie 2 pokoje / świetna lokalizacja Na sprzedaż pięknie wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2. Mieszkanie usytuowane na 3 pietrze, w 4 piętrowej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

2 301 zł31 m² 74,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Hit-okazja/centrum/31m2/ul. Kniaziewicza/top! Oferuję do wynajęcia mieszkanie 31m2 znajdujące się w Centrum miasta przy ul. Kniaziewicza, bardzo blisko 5 min piechotą do Dworca Głównego pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

5 775 zł82 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia nowe mieszkanie na Swojczycach z widokiem na rzekę! Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Składa się z 3 oddzielnych pokoi, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

449 001 zł38 m² 11 692,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

.Piekne luxysowy 40mke- aparatment 2 pokoje Silownia -słoneczne! top premium Komfortowe, całkowicie umeblowane i wyposażone w agd, mieszkanie położone na terenie osiedla Słoneczne Stabłowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

444 000 zł48 m² 9 248,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn - premium 46,9m2 z ogródkiem M.postojowe w cenie, KOMORKA! W cenie mieszkania: miejsce postojowe przed budynkiem, duża komórka lokatorska o powierzchni 5,11 m2 oraz ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

479 000 zł53 m² 9 037,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Oddanie IV Q 2022! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,96mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna architektura budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

469 000 zł49 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m2, usytuowane na w budynku mieszkalnym z 2009 roku, zlokalizowanego w okolicach przy ulicy Gorlickiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

420 000 zł40 m² 10 576,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania piękny apartament w znakomitej lokalizacji! (krzyki-gaj) 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,71 m2, znajdujące się w pobliżu ul. Orzechowej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

789 000 zł80 m² 9 924,53 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż świeżo wykończone, czteropokojowe mieszkanie po prawdziwym generalnym remoncie, z użyciem nowoczesnych rozwiązań i dobrych materiałów. Podczas prac.