dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 607 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

5 775 zł82 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia nowe mieszkanie na Swojczycach z widokiem na rzekę! Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Składa się z 3 oddzielnych pokoi, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

449 001 zł38 m² 11 692,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

.Piekne luxysowy 40mke- aparatment 2 pokoje Silownia -słoneczne! top premium Komfortowe, całkowicie umeblowane i wyposażone w agd, mieszkanie położone na terenie osiedla Słoneczne Stabłowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

444 000 zł48 m² 9 248,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn - premium 46,9m2 z ogródkiem M.postojowe w cenie, KOMORKA! W cenie mieszkania: miejsce postojowe przed budynkiem, duża komórka lokatorska o powierzchni 5,11 m2 oraz ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

479 000 zł53 m² 9 037,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Oddanie IV Q 2022! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,96mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna architektura budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

469 000 zł49 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m2, usytuowane na w budynku mieszkalnym z 2009 roku, zlokalizowanego w okolicach przy ulicy Gorlickiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

420 000 zł40 m² 10 576,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania piękny apartament w znakomitej lokalizacji! (krzyki-gaj) 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,71 m2, znajdujące się w pobliżu ul. Orzechowej. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

789 000 zł80 m² 9 924,53 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż świeżo wykończone, czteropokojowe mieszkanie po prawdziwym generalnym remoncie, z użyciem nowoczesnych rozwiązań i dobrych materiałów. Podczas prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

430 000 zł36 m² 11 856 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun nieruchomości: telefon Polecam 2-pokojowe, nowoczesne mieszkanie znajdujące się w bloku z 2017 r. przy ul. Jodłowickiej na osiedlu Słoneczne Stabłowice. Otoczenie: osiedle otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

514 664 zł61 m² 8 490 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, o projektowanej powierzchni 60,62 m2, znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł36 m² 18 281,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne studio z balkonem w Centrum Wrocławia! budynek I okolica: wrocław, ul. Walońska 18 Apartamentowiec Angel City z 2022 r. Nieruchomość położona jest na VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

497 840 zł49 m² 10 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: pd104-rz oraz podatku pcc. Polecam szczególnie osobom, które nie chcą mieszkań w typowym blokowisku o dużym zagęszczeniu mieszkańców. Interesująca propozycja pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

419 000 zł31 m² 13 516 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: telefon mieszkanie Z balkonem. DO odbioru w III kwartale 2022 r. Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 31 m, położone jest na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Jagodno

Jagodno,Wrocław

544 893 zł55 m² 9 903,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Hit/jagodno/3pok./spokojne osiedle!. Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w spokojnym sąsiedztwie. W bliskiej okolicy znajduje się niezbędna infrastruktura ( przystanek pkp, linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

428 000 zł45 m² 9 532,29 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ołtaszyn 2 pokoje Premium 42,7m2 balkon/top! Przestronne i klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,1 mkw! położone na 2 piętrze w budynku oddanym do użytku w 2014 roku.! okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Psie Pole,Wrocław

617 663 zł54 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: op059-rz oraz podatku pcc. Opis Inwestycji: powierzchnia mieszkania: 54.30 m2 Cena: 617 663 zł Termin realizacji: 2023-07 Standard Wykończenia- standard deweloperski Lokalizacja: Wrocław ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

423 065 zł38 m² 11 075 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 38,20 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji w dzielnicy Krzyki, 4,5 km do centrum. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biskupin

Biskupin,Wrocław

378 999 zł37 m² 10 271 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Blisko grunwald/zoo/biskupin/2m/inwestycja!top Idealna lokata kapitału. Oferujemy mieszkanie 2 pokojowe na Biskupinie 3 minuty od pętli tramwajowej - blisko Plac Grunwaldzki, uczelnie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, al. Jarzębinowa

Borek,Wrocław

309 000 zł19 m² 16 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Okazja! Małe mieszkanko z balkonem w pięknej dzielnicy Krzyki Borek. Zapraszam na prezentację 1 pokojowego mieszkania, położonego na 2 piętrze w bloku z mediami miejskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stoczniowa

Zakrzów,Wrocław

703 840 zł77 m² 9 115 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Ciekawe mieszkanie o powierzchni 77,22 m2 składające się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

604 508 zł60 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z ogrodem oraz tarasem o powierzchni 60,20 m2 na Krzykach *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partynicka

Partynice,Wrocław

3 499 zł44 m² 79,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium/partynice/44m2/1p/balkon/garaż! Oferujemy Państwu piękny 2 pokojowy apartament znajdujący się przy ul. Partynickiej. Apartament składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz trzypokojowego apartamentu przy ul. Obornickiej 107 we Wrocławiu w bliskim sąsiedztwie Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego i Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

529 800 zł61 m² 8 749,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 529 800 zł Prestiżowa inwestycja składa się z 9 budynków mieszkalnych, wielorodzinnych, IV-piętrowych z windami (od poziomu -1 do IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Meliorancka

Widawa,Wrocław

795 000 zł111 m² 7 162 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam na sprzedaż 4 domki w zabudowie szeregowej. Prezentowany w tej ofercie domek środkowy z poddaszem użytkowym 4 pokoje 111m2 (+ dodatkowe 30m2). Tylko 8 km do Rynku. Kontakt: dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

3 950 zł62 m² 63,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz - 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji w centrum Wrocławia. Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Księże Małe

Księże Małe,Wrocław

456 000 zł49 m² 9 382,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z ogrodem oraz tarasem o powierzchni 48,60 m2 na Krzykach *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Ołtaszyn,Wrocław

3 501 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium/ul. Przyjaźni/45m2/2pok/balkon/garaż Polecam Państwu nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45m2, wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie zlokalizowane na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ołtaszyńska

Partynice,Wrocław

608 990 zł58 m² 10 499,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58 m2 z balkonem, miejscem postojowym i komórką lokatorską. - budynek oddany do użytku w 2013r. - mieszkanie usytuowane jest na 4tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

739 000 zł56 m² 13 196,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam piękne mieszkanie w samym sercu Wrocławia nowa papiernia 3 pokoje! Lokalizacja: przedmieście oławskie Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Grabiszyn,Wrocław

434 000 zł48 m² 9 041,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, przy ul. Skwierzyńskiej. Lokal znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kozia

Maślice,Wrocław

560 000 zł45 m² 12 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy na sprzedaż 2-poziomowe, komfortowe mieszkanie urządzone w wysokim standardzie. Klimatyzacja, garaż podziemny, miejsce postojowe naziemne, taras 25m2 z widokiem na jeziorko, zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

3 201 zł52 m² 61,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja/2poziomy-52m2/ul. Życzliwa/balkon Do Wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 58m.kw lokalizacji Krzyki ul. Życzliwa. Mieszkanie składa się na dole: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

540 000 zł55 m² 9 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Gagarina na zamkniętym, rodzinnym osiedlu. Mieszkanie idealne dla rodziny lub pary. Dużo miejsca do przechowywania, garaż na samochód i ogródek do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 005 zł69 m² 9 129,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Centrum Plac bema 69m2/blok 2007r lux ogród botaniczny winda! top! Polecam na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie w centrum Wrocławia przy Ogrodzie botanicznym Apartament znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

261 000 zł26 m² 10 038,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0 % prowizji! Oddanie 1 Q 2023! Na zielonych wrocławskich Sołtysowicach, w sąsiedztwie pięknego parku powstaje kolejny, trzeci już etap kameralnego osiedla. Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Działkowa

Krzyki,Wrocław

700 000 zł44 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m (salon a z aneksem/sypialnia/łazienka) zaprojektowane przez architekta z dbałością o najmniejsze szczegóły, drewnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

1 149 777 zł86 m² 13 331 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Piękne i nietuzinkowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w malowniczej dzielnicy Krzyki. Ogromnym atutem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja/gaj/50m2/2pok Przedstawiamy Państwu 2 pok mieszkanie, dwupoziomowe na osiedlu Gaj. - na dole salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój z szafą, wyjście na balkon. - w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jagodno

Jagodno,Wrocław

342 282 zł34 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wygoda? Komfort? Usługi na wyciągnięcie ręki? Dodatkowo w przystępnej cenie? Ta oferta jest dla Ciebie! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,59 m2, z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania piękne, dwupokojowe mieszkanie (50 m2) w świetnej lokalizacji, które jest świeżo po generalnym remoncie. - pokój dzienny z aneksem 21 m2 - Sypialnia 11.5 m2 - Garderoba 6m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

499 999 zł37 m² 135 135 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spacer 3D: /p/ynjigt lokalizacja: nadodrze okolice ul. Na Szańcach Ilość pokoi: 2 Metraż: 37 m2 Piętro: 6/6 Winda: tak Dostępne: od zaraz opis nieruchomości: na sprzedaż lokal mieszkalny.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij