dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 611 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

674 000 zł68 m² 9 930,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nie pobieram prowizji od kupującego! Na starcie oszczędzasz ok. 15000 zł. Piękne, gustownie urządzone mieszkanie na ogrodzonym Osiedlu Grafitowym przy ul. Semaforowej na wrocławskim Brochowie to wręcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

509 170 zł43 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości: opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. 2 pokojowy apartament w atrakcyjnej lokalizacji Mieszkanie o projektowanej powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wańkowicza

Muchobór Wielki,Wrocław

739 000 zł78 m² 9 474,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : Ewa Malicka T: wejdź i zamieszkaj! kupujący nie płaci prowizj! Komfortowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

439 977 zł46 m² 9 564,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn 45,5m2 z ogródkiem M.postojowe w cenie, KOMORKA! W cenie mieszkania: miejsce postojowe przed budynkiem, duża komórka lokatorska o powierzchni 5,11 m2 oraz ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

6 900 zł85 m² 81,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Home Brand tel: dostępne od zaraz - dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o łącznej powierzchni 85m2. W pokojach zamontowana jest klimatyzacja. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

880 000 zł70 m² 12 482,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Niezwykłe mieszkanie blisko rynku. Oferta polecana osobom chcącym mieszkać w centrum miasta, jednocześnie ciesząc się ciszą i prywatnością. Zapraszam na bezpłatną prezentację, jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

407 550 zł43 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun Oferty telefon 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 42,9 m2, położone na 1 piętrze, 3-piętrowego bloku na Oporowie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

659 999 zł65 m² 10 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Apartament 65m2 3 pok balkon garaż Główna wysoki standard Na sprzedaż narożne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze (1 kondygnacji) budynku wybudowanym 2 2016 roku, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kabaczkowa

Klecina,Wrocław

450 000 zł39 m² 11 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku, na Klecinie. Otoczenie nieruchomości: klecina to dzielnic zlokalizowana blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszczyńska

Krzyki,Wrocław

484 900 zł51 m² 9 507,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Piękne mieszkanie, czekające na nowego właściciela! Dwa poziomy: na dole salon z aneksem kuchennym i łazienka, na górze - obszerna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

429 004 zł60 m² 7 150,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Krzyki książe/tramwaj/3 pokoj/ Blisko centrum -59m2/piwnica!top Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu, osiedle Księże Małe. Mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bieńkowice

Bieńkowice,Wrocław

499 450 zł60 m² 8 320 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Dodatkowa opcja wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

5 000 zł84 m² 59,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Preferowany wynajem na firmę Do wynajecia komfortowe, słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie na Wrocławskim Ołtaszynie. We speak English, call for more details! cena: 5000 pln metraż: 84,32 m2 opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vivaldiego

Krzyk,Wrocław

2 351 zł57 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem Krzyki Jagodno 56m2/2 pokoje lux spokojna. Okolica! od 1 stycznia Mieszkanie przy ul vivaldiego (cztery pory roku) - Jagodno. Osiedle jest monitorowane i strzeżone, szlabany, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

535 317 zł58 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. Dział deweloperski biura sdp Nieruchomości bez podatku pcc i prowizji dla biura! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o łącznej powierzchni 58,25 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Wrocław,dolnośląskie

329 500 zł37 m² 8 905,41 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetne inwestycyjne mieszkanie obok Stawu Kozanowskiego! Piękne, zielone tereny z bujną fauną i florą wokół budynku na pewno sprawią, że poczujesz spokój wracając do domu. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

437 045 zł47 m² 9 310,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Funkcjonalne Mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławskiego

Biskupin,Wrocław

367 000 zł34 m² 10 794,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zapraszam na prezentację przestronnego, dwupokojowego mieszkania, położonego na wysokim parterze w przedwojennej kamienicy w cichej, zielonej uliczce na wrocławskim Biskupinie. Tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

594 902 zł57 m² 10 355,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament Marino/ Luxusowe 3 pok/56m2 /2015r/m.post.! PREMIUM Polecamy na sprzedaż Państwo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56mkw Mieszkanie jest wraz z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skrzydlata

Wrocław,dolnośląskie

624 000 zł64 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Okazja 4 pok 63m2 duży balkon Skrzydlata cena do negocjacji Sprzedam od zaraz w pełni umeblowane, słoneczne 4 pokojowe spółdzielcze własnościowe prawo z księgą wieczystą znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumiankowa

Fabryczna,Wrocław

498 000 zł49 m² 10 163,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit!/2 pok./NOWE BUDOWNICTWO/ul. Rumiankowa!_!nowy blok _zieleń Polecam na sprzedaż mieszkanie na zamkniętym osiedlu, w otoczeniu zieleni, do dyspozycji parking tylko dla mieszkańców. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

961 000 zł62 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie (dwie sypialnie, salon z nowoczesnym aneksem kuchennym oraz balkonem z widokiem na pięknie zazielenione patio) w dzielnicy Krzyki - Grabiszynek (5 min. od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferuję atrakcyjne mieszkanie na osiedlu Belvedere Park we Wrocławiu. Mieszkanie znajduję się przy ul. Przyjaźni na czwartym piętrze w budynku o pięciokondygnacyjnej zabudowie z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popielskiego

Księże Małe,Wrocław

510 000 zł64 m² 7 946,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie na 3 piętrze w budynku z 2014 roku. Mieszkanie położone jest w cichej i zielonej części Księża. W pobliżu znajdują się ogródki działkowe, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Krzyki,Wrocław

404 000 zł38 m² 10 631,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Świetna lokalizacja, pełny rozkład, doskonały dojazd do Centrum i Uczelni! Cena ofertowa: 404 000 zł Mam przyjemność zaprezentować świetnie położone i bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zakrzowska

Psie Pole,Wrocław

282 438 zł28 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizja Bez pcc Nieodpłatna pomóc w uzyskaniu hipoteki. Допомога в отриманню іпотери та пошуку нерухомості у Вроцлаві Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Powstańców Śląskich,Wrocław

429 000 zł33 m² 12 976,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja. Rezerwacja. Rezerwacja. Jeśli są Państwo zainteresowani mieszkanie w podobnym standardzie i lokalizacji zapraszam do kontaktu, mamy kolejne mieszkania w przygotowaniu. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł44 m² 9 931,99 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Centrum/plac Jana Pawla /2pok -pod inwestycję/legnicka/lux Polecam na sprzedaż piękne i jasne mieszkanie przy Magnolii Mieszkanie składa się z: -sypialni -pokoju gościnnego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Jagodno,Wrocław

2 585 zł4 709 m² 0,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja/2 pok/45m2/pierwszy najem/1 piętro! Na wynajem nowe mieszkanie 2-pokojowe 45mkw z aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

448 248 zł45 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 45,05m2 położone jest na parterze w trzypiętrowym bloku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

3 700 zł49 m² 76,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz! opis: do wynajęcia piękne, bardzo przestronne, świeżo wyremontowane dwupokojowe mieszkanie (48,6 mkw) znajdujące się na 10 piętrze w bloku przy ul. Rogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisławskiego

Biskupin,Wrocław

505 000 zł52 m² 9 637,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na Biskupinie. Nieruchomość o powierzchni 52,4m2 znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

699 000 zł71 m² 9 817,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam na prezentację apartamentu z niezależnym wejściem o powierzchni 71,6 m2 Apartament składa się z pięknie doświetlonego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mosiężna

Grabiszyn,Wrocław

619 998 zł59 m² 10 472,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Centrum / 3 pokoje / rozkład z tarasem top! Kontakt: na sprzedaż atrakcyjne rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w Ścisłym Centrum Wrocławia, ul. Mosiężna. Grabiszyn - komunikacja: autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

530 025 zł38 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego bez podatku pcc 2% lokalizacja: śródmieście ul. Jedności Narodowej Ilość pomieszczeń: metraż: 38,20 m2 Piętro: 2/17 (winda) Odbiór kluczy: 10.2023. Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł68 m² 9 586,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piekne 3 pokoje 67m2 stablowice 2017 Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy Koksowej we Wrocławiu - dzielnica Fabryczna, stabłowice. Nieruchomości to 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Podwale

Przedmieście Oławskie,Wrocław

650 000 zł30 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament typu studio, dla osób ceniących sobie przede wszystkim prestiżową lokalizacje! Przedmiotem sprzedaży jest apartament z balkonem o powierzchni ok. 30 m2, położony na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Różanka

Różanka,Wrocław

615 000 zł58 m² 10 696 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy. Z balkonem z widokiem na rzekę! Opiekun oferty: tel. Dwustronne, w pełni rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

464 000 zł51 m² 9 011,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz * Poprzednia cena 487108 zł Funkcjonalne Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Muchobór Mały,Wrocław

413 797 zł41 m² 10 026,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne w inwestycji Otynska4 o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (2.20): - Powierzchnia apartamentu: 41,27m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

744 050 zł65 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski sdp nieruchomości Do odbioru w lipcu 2023! 3-pokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim o powierzchni 64,7m2, znajdujące się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij