dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

406 000 zł35 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ukończony generalny remont! Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 34,69 m2, usytuowaną na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 2000 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

499 003 zł48 m² 10 398,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piekne 3 pokoje Stabłowce nowy blok 2015 Winda!1 Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 47,2m2 z balkonem i przynależącą komórką lokatorską znajdujące się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Psie Pole,Wrocław

381 000 zł39 m² 9 822 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji dla kupującego! posiadam więcej nieruchomości na lipie piotrowskiej! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej na zasadzie cesji umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

4 200 zł38 m² 110,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 38 m2 - wysoki standard na Browarach Wrocławskich W bliskim otoczeniu znajdują się przedszkola oraz szkoły. Duży dostęp punktów usługowych i handlowych - Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

384 000 zł37 m² 10 362 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Numer oferty: lo052-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 37.06m2 Cena: 384 000zł Termin realizacji: IV kwartał 2022 Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od zaraz! Mieszkanie na Krzykach przy ul. Zwycięskiej. Mieszkanie na pierwszym piętrze w apartamentowcu z 2013r. w dobrze skomunikowanym miejscu. Wejście do budynku beż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Huby,Wrocław

569 000 zł55 m² 10 308 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferowanym przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55,2m2 (dodatkowo loggia 2,25m2 i piwnica) znajduje się na wysokim parterze w bloku z płyty. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu niezwykłej nieruchomości. Mieszkanie jest nowe. Nikt wcześniej jeszcze nim nie mieszkał. Duży salon, stylowa sypialnie oraz miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

428 500 zł60 m² 7 153,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Krzyki książe/tramwaj- -3 pokoj/ Blisko centrum -59mkw/piwnica Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu, osiedle Księże Małe. Mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Powstańców Śląskich,Wrocław

509 000 zł44 m² 11 568,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, 10 minut drogi do centrum, dzielnica - krzyki/południe. Mieszkanie mierzące 44m2 składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł84 m² 8 349,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Park Południowy Klecina 3 pokoje! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedażową mieszkania 3 pokojowego przy Parku Południowym, znajdującego się na 1 pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

489 258 zł49 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: pd103-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 49,47m2 Cena: 489 258zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia standard deweloperski lokalizacja: wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Brochów,Wrocław

559 000 zł62 m² 9 020,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wrocław, krzyki, ul. Centralna. Dwustronne mieszkanie z tarasem w nowym budownictwie. Media miejskie, pełen rozkład! - Przestronny układ mieszkania z dużym tarasem - Bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: zakładowa/ Śródmieście * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 44 mkw * Kuchnia: aneks * Piętro: 3/6, budynek z windą * Informacje dodatkowe: od zaraz, miejsce w garażu podziemnym za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Szczepin

Szczepin,Wrocław

480 000 zł32 m² 15 156 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

* mieszkanie oddane do użytku* *miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska w cenie* Prezentujemy Państwu kawalerkę z aneksem kuchennym usytuowaną na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagodno

Jagodno,Wrocław

614 999 zł56 m² 10 982,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piękne krzyki z ogródkiem 3 pokoje 57m2! Zapraszam serdecznie na spotkanie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m parter w 3-piętrowym bloku z 2015 rokuwrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie przy ul. Czajkowskiego przeznaczone na wynajem długoterminowy osobie pracującej zdalnie lub dla pary. Na całkowitą powierzchnię 42 m2 składa się obszerny hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

440 000 zł61 m² 7 213 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadam więcej nieruchomości na sprzedaż! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej na zasadzie cesji umowy deweloperskiej! możliwość nawiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

438 999 zł44 m² 9 977,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Centrum/magnolia/2pok -pod inwestycję/legnicka/lux Polecam na sprzedaż piękne i jasne mieszkanie przy Magnolii Mieszkanie składa się z: -sypialni -pokoju gościnnego z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, 52 metrowe, 3 pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym, balkonem i klimatyzacją w bardzo dobrej lokalizacji przy Alei Marcina Kromera Idealne dla pracującego singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 990 zł25 m² 79,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Okazja/25m2/ogród Do wynajęcia kawalerka 25m2, umeblowana z ogrodem. Cena 1990 zł + liczniki Zapraszam na prezentację, oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

316 999 zł35 m² 9 083,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z potencjałem Psie Pole/loggia/piwnica! na sprzedaż fajne mieszkanie z dużym potencjałem do remontu.! Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 10 w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

479 002 zł58 m² 8 272,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Gaj ul. Kukuczki Piękne / 3 pokoje Luxusowy premium Apartament 54mkw okazja 2008r. Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy Jerzego Kukuczki we Wrocławiu.,KUKUCZKI 28 Nieruchomości to 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumiankowa

Fabryczna,Wrocław

499 995 zł48 m² 10 397,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit!/2 pok./NOWE BUDOWNICTWO/ul. Rumiankowa!_! Polecam na sprzedaż mieszkanie na zamkniętym osiedlu, w otoczeniu zieleni, do dyspozycji parking tylko dla mieszkańców. ul. Rumiankowa. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

598 862 zł68 m² 8 790 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: tc091-rz oraz podatku pcc. Polecam szczególnie miłośnikom psów. Co nietypowe na terenie osiedla znajduje się wybieg dla psów. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 68,13m2 Cena: 598.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

769 000 zł70 m² 11 001 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg075-rz oraz podatku pcc. Polecam szczególnie osobom, które z jednej strony chcą mieszkać w sercu miasta, z drugiej - cenią sobie kameralną atmosferę. Interesująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

385 410 zł44 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana w północnej części Wrocławia. Oferuje nowe mieszkanie o pow. 44,51m2 z ogródkiem usytuowane na parterze w budynku o niskiej 2 piętrowej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje, gotowe mieszkanie, nowe osiedle. - idealne dla inwestora lub rodziny Opiekun Oferty tel. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,90m2 składa się z : - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

8 500 zł86 m² 98,84 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bulwary Książce to jedno z najbardziej pożądanych i prestiżowych miejsc do życia we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja sprawia, że takie miejsca jak Stare Miasto, bulwary Odry czy Ostrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

928 560 zł84 m² 11 020 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg099-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 84, 26m2 Cena: 928 560zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, 10 minut drogi do centrum, dzielnica - krzyki/południe. Mieszkanie rozkładowe z potencjałem, mierzące 48m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1 grudnia 2022 r nowe mieszkanie 100 M od odry Mieszkanie 2-pokojowe o podwyższonym standardzie na prestiżowym osiedlu Nowy Port mieszczącym się obok osiedla Olimpia Port na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł56 m² 8 974,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kielczowska / 3 pokoje z balkonem, parking / top! Na sprzedaż mieszkanie własnościowe 54,52 m2, 15 minut od Placu Grunwaldzkiego! Wysoki standard, umeblowane, ze sprzętem agd. Rok budowy: 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Burzowa

Krzyki,Wrocław

670 000 zł67 m² 10 045 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania rodzinne 3-pokojowe mieszkanie z dodatkową toaletą, balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym na Krzykach lokalizacja: osiedle znajduje się przy ul. Burzowej (5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

387 000 zł47 m² 8 267,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,81m2 z balkonem w stanie deweloperskim. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze w czteropiętrowej inwestycji. Przyjemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysoka

Stare Miasto,Wrocław

2 350 zł30 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wynajmowane Z wyposażeniem I umeblowaniem (zdjęcia wykonane zostały przed doposażeniem Do sprzedania kawalerka położona na I piętrze przedwojennej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gaj

Gaj,Wrocław

448 991 zł36 m² 12 548,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Gaj Piękne Mieszkanie - premium 2 pokoje duzy balkon! Polecamy na sprzedaż komfortowe i przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na zielonym osiedlu Gaj, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

350 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Poleskiej. Rok budowy: 1973 - blok z wielkiej płyty Piętro: 7/11 z windą Ekspozycja: zachód Powierzchnia: 35m2 Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł57 m² 8 388,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Gaj ul. Kukuczki Piękne / 3 pokoje Luxusowy Apartament 54mkw okazja 2008r.! Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy Jerzego Kukuczki we Wrocławiu.,KUKUCZKI 28 Nieruchomości to 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

568 407 zł58 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: pd105-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 58,06m2 Cena: 568 407zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia: standard deweloperski lokalizacja:.