dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 610 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Partynicka

Partynice,Wrocław

399 000 zł60 m² 6 595,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży komfortowe, luksusowe, przestronne i nowocześnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki / Partynice z dobrym dojazdem zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* nowoczesne dwupokojowe mieszkanie W corte verona Nieruchomość: do wynajęcia nowe, dwupokojowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 48 mkw. Mieszkanie jest pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

333 000 zł62 m² 5 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

:dodatkowy opis naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe, atrakcyjne mieszkanie Z dużym tarasem Z aktem własności! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolista

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł75 m² 3 984,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

:dodatkowy opis | Duże, przestronne mieszkanie z 3 oddzielnymi pokojami oraz bardzo duża jadalnia połączona z kuchnia. Jest możliwość zrobienia 4 pokoi. Jeżeli chodzi o stan mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Ikara

Fabryczna,Wrocław

145 000 zł26 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

:dodatkowy opis |! lokalizacja! świetny dojazd! do wprowadzenia! Budynek zlokalizowane na Gądowie Małym, obok C.H. Astra i szkoły podstawowej. Mieszkanie ma połączony salon z kuchnią, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Fabryczna,Wrocław

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Serdecznie polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ul.ZWYCIĘSKIEJ! Mieszkanie o łącznej powierzchni 50m2 składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

1 850 zł40 m² 46,25 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie W angel wings! Komfortowe mieszkanie składające się z salonu połączonym z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

171 000 zł26 m² 6 576,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania przytulne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2 znajdujące się na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

1 350 zł44 m² 30,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Borowska (krzyki, gaj). Okolica bogata w wszelakie sklepy i liczne punkty usługowe. Obok Park Skowroni. Bardzo dobre połączenie z różnymi częściami Wrocławia (autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 700 zł68 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji! * piękne trzypokojowe mieszkanie "ogrody grabiszyńskie" Nieruchomość: piękne mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze czteropiętrowego apartamentowca (2009r.), na terenie starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

380 000 zł62 m² 6 067 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,63 mkw na Ołtaszynie, w nowym bloku z 2001 r. Mieszkanie na 2 piętrze w budynku 3-piętrowym. Mieszkanie w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buczacka

Fabryczna,Wrocław

315 000 zł68 m² 4 632 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do kupienia cesja prawa do mieszkania na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie 3 pokojowe do odświeżenia, aktualnie jeden z pokoi połączony z kuchnią, dający przestrzeń. Możliwość przywrócenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Borowskiej. Mieszkanie składa się z salonu (ok. 14 m2), sypialni (ok.9 m2), kuchni (ok. 4m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji * luksusowy apartament na krzykach Nieruchomość: do wynajęcia luksusowy, stylowo umeblowany i nowocześnie wyposażony dwupokojowy apartament w zielonym zakątku Krzyków. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 500 zł83 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Eleganckie i luksusowo wykończone mieszkanie w budynku położonym w cichej i spokojnej dzielnicy Wrocławia - Krzyki. Lokalizacja zapewnia możliwość szybkiego dojazdu do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 000 zł22 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka złożona z dużego pokoju z aneksem kuchennym i wydzielona częścią sypialna oraz łazienki z wc i kabina prysznicowa. Idealna dla pary lub osoby samotnej. 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

!Mieszkanie w Centrum/ul.Prądzyńskiego do wynajęcia. Miejsce postojowe w cenie wynajmu! Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia przy ulicy Prądzynskiego boczna Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

333 000 zł62 m² 5 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

360 000 zł79 m² 4 556,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

:dodatkowy opis | Dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie na Ołtaszynie, o powierzchni całkowitej 79 mkw, użytkowej 54 mkw. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w nowym bloku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie w Centrum, 3 pokoje za 269000zł, ul.Zielińskiego! 7 piętro w 11-piętrowym, ocieplonym bloku z wyremontowaną klatką schodową. Składa się ze słonecznego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 118 000 zł66 m² 16 939,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam Państwu wyjątkowo ekskluzywny apartament położony w pobliżu parku południowego we Wrocławiu w willowych budynkach nowego osiedla Zielona Etiuda. Wszystkie budynki wyposażone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

333 000 zł62 m² 5 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

245 000 zł47 m² 5 206,12 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

:dodatkowy opis |! nowe budownictwo! 2 pokoje Z aneksem! Dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta. Duża przestronna sypialnia z balkonem oraz duży salo z aneksem kuchennym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pirenejska

Krzyki,Wrocław

365 000 zł70 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

| ### pilna sprzedaż ### 3 pokoje ### nowe budownictwo ### lokalizacja ### osiedle gaj ### Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, jednopoziomowe, położone we Wrocławiu dzielnicy Gaj o powierzchni 61,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Psie Pole,Wrocław

295 000 zł57 m² 5 142,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

:dodatkowy opis | Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, do przekazania od zaraz! Do sprzedaży 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57,37 m2. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

1 100 zł28 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 28 m2. we Wrocławiu na Oporowie przy ul. Wiejskiej. Mieszkanie na zamkniętym kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie (brama wjazdowa na pilota).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* ekskluzywny penthouse W kompleksie odra house Opis nieruchomości: elegancki apartament z dużym balkonem usytuowany na ostatniej kondygnacji kompleksu Odra House. Mieszkanie typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynagrodzenie biura do negocjacji! Do wynajęcia przytulna kawalerka w super lokalizacji!śródmieście! Nieruchomość o powierzchni 30 m2. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

159 000 zł20 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1968

Idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Latawcowa

Gądów Mały,Wrocław

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, mam ładne, nowe mieszkanie do wynajęcia (rok odebrania 2007), w dobrej lokalizacji, dobrze skomunikowane z miastem (linie tramwajowe: 3, 10, 20, 33+, linie autobusowe: 126, 136, 243, 246,.