dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 607 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 607 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

299 000 zł51 m² 5 862 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku z windą przy ul. Łódzkiej. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

325 845 zł55 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Klient Koszty prowizji ponosi developer. Do sprzedania 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na nowym strzeżonym (ochrona, monitoring) osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

380 000 zł48 m² 7 993,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 47,54m2 (powierzchnia całkowita większa) w dzielnicy krzyki/klecina zlokalizowane w kameralnym budynku przy ul.Wałbrzyskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, umeblowane i w pełni wyposażone mieszkanie na Ołtaszynie , pow. 45 m2, i piętro. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym ok 24m2, meble kuchenne na wymiar, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

246 900 zł39 m² 6 234 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Klient Koszty prowizji ponosi developer. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,60m2 w stanie deweloperskim, położone na nowym strzeżonym (ochrona, monitoring) osiedlu na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

400 900 zł72 m² 5 514 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Klient Koszty prowizji ponosi developer. Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na nowym strzeżonym (ochrona, monitoring) na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł47 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis: polecam mieszkanie 3 pokojowe w wyśmienitej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze z czterech. Składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nowe, dwu pokojowe ładnie mieszkanie, 50 m2, zostało kompletnie i nowocześnie urządzone, skład mieszkania : - duży pokój dzienny - kompletnie wyposażony (telewizor LCD, meble ratanowe, narożnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

259 900 zł45 m² 5 724 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Klient Koszty prowizji ponosi developer. Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45,5m2 w stanie deweloperskim, położone na nowym strzeżonym (ochrona, monitoring) osiedlu na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne komfortowe w pełni wyposażone mieszkanie 2-pok.o pow.40m2, w bloku na I p.przy ul.Lubińskiej( między Legnicką i Zachodnią). Mieszkanie jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

297 360 zł53 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny [ok. 22m2] z wyjściem na balkon [6m2], sypialnia [10m2] z wyjściem na balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

405 900 zł87 m² 4 628 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Klient Koszty prowizji ponosi developer. Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na nowym strzeżonym (ochrona, monitoring) osiedlu na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł64 m² 5 377 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Klient Koszty prowizji ponosi developer. Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na nowym strzeżonym (ochrona, monitoring) osiedlu na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

258 900 zł42 m² 6 063 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Klient Koszty prowizji ponosi developer. Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe w stanie deweloperskim, położone na nowym strzeżonym (ochrona, monitoring) osiedlu na wrocławskich Krzykach. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Śródmieście,Wrocław

195 000 zł21 m² 9 285 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w okolicach ul.Chemicznej. Mieszkanie o pow. 21m składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc. W lokalu przeprowadzono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarbinowska

Fabryczna,Wrocław

319 000 zł57 m² 5 519 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na Kuźnikach. Usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły. W okolicy dużo zieleni, ogródki działkowe. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

372 240 zł62 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras ok.20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

349 000 zł57 m² 6 038 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Klient Koszty prowizji ponosi developer. Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na nowym strzeżonym (ochrona, monitoring) osiedlu na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

265 900 zł43 m² 6 169 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Klient Koszty prowizji ponosi developer. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na nowym strzeżonym (ochrona, monitoring) osiedlu na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

325 845 zł55 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Badury

Strachocin,Wrocław

1 450 zł65 m² 22,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia bardzo ładne, 3-pokojowe, nasłonecznione mieszkanie w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, w nowym budownictwie (w pobliżu tereny rekreacyjne miejsce do biegania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

317 000 zł51 m² 6 215 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 2- pokojowe mieszkanie w stanie developerski w nowo budowanym luksusowym osiedlu w okolicach ul. Zwycięskiej. Mieszkanie ma powierzchnię 51m2, w jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

292 000 zł43 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie o pow. 43m2 w dzielnicy fabryczna/gądów Mały. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem, sypialni, łazienki z wc. Usytuowane jest na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

375 929 zł70 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny ok. 18m2 z wyjściem na duży balkon ok.19m2, sypialnia ok.13,58m2, sypialnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 150 zł27 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowa kawalerka 27m2 na Krzykach (2012r.), salon połączony z aneksem kuchennym oraz łazienka. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane (na zdjęciu nie ma jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

372 240 zł62 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł27 m² 7 370 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1 pokojowe 27m po generalnym remoncie. Wymienione na nowe wszystkie instalacje,nowe okna,drzwi,podłogi,armatura sanitarna. Kuchnia z nową zabudową,lodówką,kuchenką,okapem .Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pasłęcka

Fabryczna,Wrocław

335 000 zł52 m² 6 442 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie dwupoziomowe O powierzchni całkowitej 67M2. Mieszkanie na Maślicach. usytuowane na drugim piętrze w niskim budynku na nowym, kameralnym osiedlu domków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Biskupin

Biskupin,Wrocław

180 000 zł26 m² 6 923 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie, położone w 4 pietrowym bloku, na 4piętrze, w przepięknej dzielnicy Wrocławia- biskupin. Mieszkanie z aneksem kuchennym, jasne, ustawne. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

297 360 zł53 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

375 929 zł70 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Główna

Stabłowice Nowe,Wrocław

1 580 zł55 m² 28,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 55m Wysoki Standard Stablowice Stadion en,de,es,fr We Speak English, wir Sprechen Deutsch, hablamos Espanol, on parle Francais Eleganckie sloneczne mieszkanie o wysokim standardzie. Otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

372 240 zł62 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie (budynek ma 3 lata) o podwyższonym standardzie. Mieszkanie wyposażone w : - kuchnia ( meble + nowy sprzęt agd ), - sypialnia ( łóżko + pojemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

297 360 zł53 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

375 929 zł70 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

380 000 zł62 m² 6 129 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w stanie developerskim w nowo budowanym luksusowym osiedlu w okolicach ul. Zwycięskiej. Mieszkanie ma powierzchnię 64 mkw. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ładna

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie (z aneksem kuchennym),ładne, zadbane, doskonale zlokalizowane (okolice placu Grunwaldzkiego). Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Uwaga!: podana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

214 900 zł38 m² 5 655 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Klient Koszty prowizji ponosi developer. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38m2 w stanie deweloperskim, położone na nowym strzeżonym (ochrona, monitoring) osiedlu na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

372 240 zł62 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

275 000 zł44 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44m2 usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku przy ul. Kromera. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego połączonego z salonem.