dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

329 220 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny [ok. 22m2] z wyjściem na balkon [6m2], sypialnia [10m2] z wyjściem na balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

359 832 zł62 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras ok.20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osobowicka

Osobowice,Wrocław

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowe 50m mieszkanie Z podziemnym boksem garażowym- osiedle "zielona przystań" - Osobowice. Nowe, luksusowe mieszkanie, wykończone w najwyższym standardzie (1 piętro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe, dwupokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt kuchenny. Do wynajęcia od zaraz. Dodatkowe opłaty: ogrzewanie (ok. 150 zł/m-c, energia elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje z anksem kuchennym. W pelni umeblowane (pralka, lodowka, telewizor .). Stan dobry jak na zdjeciach. Dobre mozliwosci do parkowania. Blisko linie tramwajowe, 5 minut do rynku. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

279 000 zł40 m² 6 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Polecam przestronne i nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie (wg projektu), obecnie zrezygnowano ze ścianki działowej, powiększając salon i przekształcono na jednopokojowe (istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Objazdowa

Żerniki,Wrocław

298 000 zł52 m² 5 730 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niestandardowego mieszkania w dzielnicy fabryczna/żerniki w okolicach ul. Rumiankowej. Mieszkanie o pow. całkowitej 52m2 (pow.użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

375 000 zł47 m² 7 978 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Eleganckie mieszkanie w apartamentowcu na Krzykach. Salon z otwartą kuchnią (ok.25m2) i wyjściem na duży balkon z widokiem na zielona okolicę. Kuchnia gustownie zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Semaforowa

Krzyki,Wrocław

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bezposrednio. Mieszkanie jest nowe, świeżo wykończone w bloku o wysokim standardzie na ogrodzonym osiedlu. Piękna lokalizacja, krzyki - Brochow, stosunkowo blisko centrum (autobusy, łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Partynice

Partynice,Wrocław

2 200 zł62 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie w cichej i zielonej okolicy na Partynicach. W skład mieszkania wchodzą salon mieszkalny z kuchnią + 2 pokoje + łazienka i balkon. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

329 220 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

359 832 zł62 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwu pokojowe umeblowane z aneksem kuchennym, kuchnia umeblowana w standardzie kuchenka gazowa oraz lodówka.W pokoju meblościanka, sofa, ława dwie pufy, podłączony internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

1 350 zł25 m² 54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest przytulna kawalerka w samym sercu Wrocławia - przy ul. Szewskiej! 25 m2, pokój, minikuchnia, łazienka z prysznicem. Idealna dla pary. Wszędzie blisko - 2 minuty spacerkiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

266 000 zł40 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie, położone w budynku z lat 90 tych, w dzielnicy Psie Pole- karłowice. Mieszkanie jest jasne, przestronne, salon połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

329 220 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 2 mieszkanie, położone w 4 piętrowym bloku, na parterze, w dzielnicy Stare Miasto, na osiedlu Szczepin, ok. 15 min spacerkiem do Rynku. Dwa pokoje, kuchnia zabudowana meblami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

359 832 zł62 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od października komfortowe mieszkanie wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym w budynku Corte Verona we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 47 mkw, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Oporowska

Gajowice,Wrocław

1 100 zł27 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia dużą, słoneczną kawalerkę o powierzchni ok.27 mkw., położoną we Wrocławiu przy ul. Oporowskiej (boczna ul. Żelaznej, stalowej, blisko Grabiszyńskiej). Mieszkanie jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

329 220 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka o powierzchni 31m2 w nowym budownictwie przy pl. Strzegomskim. Mieszkanie składa się z dużego pokoju oraz aneksu kuchennego w zabudowie na wymiar, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

359 832 zł62 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na ul.Strzegomskiej od września  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

329 220 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Mosbacha

Śródmieście,Wrocław

1 350 zł26 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę na parterze w bloku z 2000r przy ulicy Mosbacha (dzielnica Śródmieście). Mieszkanie o pow. 26 m2 (pokój z aneksem kuchennym i duża łazienka); w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

299 000 zł38 m² 7 827 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie jednopokojowe na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym z 2003roku, w dzielnicy Śródmieście. Dzięki trzem metrom wysokości mieszkanie jest bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo nowoczesne mieszkanie we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki przy ulicy Krzyckiej 92a. Mieszkanie znajduję się w nowym budownictwie na 4 piętrze, jednak dla osób, które nie lubią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

359 832 zł62 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

329 220 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grabiszyn-Grabiszynek

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

385 000 zł52 m² 7 403,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania bardzo ładny apartament, 3-pokojowy o powierzchni 52 mkw, komfortowo i luksusowo wykończony w bardzo wysokim standardzie. Apartament jest rozkładowy, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

33 m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam przytulną kawalerke,przestronną,aneks kuchenny w zabudowie,możliwośc zostawienia umeblowania,monitoring,do zamieszknia lub do wynajmu dla studentów lub firm.Zdjęcia w otodomie kont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Elegancka kawalerka do wynajęcia w centrum Wrocławia przy ul. Komandorskiej 53. Pokój, kuchnia, duża łazienka, przedpokój, 32 m , balkon, pierwsze piętro, winda. Budynek z 1997 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

359 832 zł62 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gaj

Gaj,Wrocław

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę - 40 m2, znajdującą się w domu jednorodzinnym (w przyziemiu, osobne wejście!) W kawalerce znajduje się ładny,przestronny, duży pokój z aneksem kuchennym - 34 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

329 220 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Na Ostatnim Groszu

Fabryczna,Wrocław

1 350 zł23 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę, po remoncie, umeblowaną na ul. Na Ostatnim Groszu Mieszkanie, jednostronne składa się z umeblowanego pokoju (szafa, 2 sofy, 2 biurka z lampkami) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roosevelta

Śródmieście,Wrocław

700 zł30 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme pokój w mieszkaniu 2pok. przy zajezdni na Słowiańskiej z aneksem kuchennym i małą łazienką. Wyposażone w sprzet agd i meble (nowe meble kuchenne). Okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

359 832 zł62 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011