dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

899 159 zł51 m² 17 784 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rogowska

Nowy Dom,Wrocław

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe zamknięte ciche, kameralne osiedle przy ul. Rogowskiej. Do wygodnego zamieszkania raczej dla singla. Przyjemne mieszkanie na 3 (ostatnim) piętrze z windą, co gwarantuje ciszę i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 499 000 zł96 m² 26 031,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż elegancki apartament o pow. 96 m(2) z pięknym widokiem na rzekę i przyrodę, który relaksuje i wycisza. Apartament znajduje się w niskiej zabudowie na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żytomierska

Muchobór Wielki,Wrocław

1 049 000 zł77 m² 13 671,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 76,73 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku. Lokal został urządzony w 2021 roku według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł33 m² 17 966,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33,34m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

749 000 zł55 m² 13 618,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Tarnogaj / Krzyki Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,79 m z prywatnym ogródkiem ok. 40 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Powstańców Śląskich,Wrocław

690 110 zł60 m² 11 501,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2 kawalerki na jednej kw. Mieszkanie o powierzchni 60m2 przy ul. Sudeckiej 76. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja pod najem (obecnie wynajmowane). Tuż obok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

699 000 zł36 m² 19 438,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

550 252 zł33 m² 16 499,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z otwartą sypialnią o pow. 33,35m2 i loggią 4,32m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu z windą lokalizacja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

619 000 zł48 m² 12 976,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Kiełczowskiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Dodatkowo do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

1 172 704 zł56 m² 21 001,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Piękny, wykończony Apartament Pokazowy 3 pokojowy o powierzchni 55,84m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

1 420 zł13 m² 109,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio z balkonem przy ulicy Wejherowskiej 39 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 13 m2. Pierwsze piętro. Miejskie ogrzewanie. Lokalizacja: w okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

955 000 zł77 m² 12 401 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń chętnie pomogę w wyborze najlepszego mieszkania dla Ciebie - nawet po 18.00 - Mówię płynnie po angielsku I'm happy to assist you in English. Najważniejsze atuty: salon z aneksem ~31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

650 000 zł39 m² 16 602,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne mieszkanie typu studio, składające się z dwóch niezależnych apartamentów. W każdym z nich znajduje się salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

499 230 zł39 m² 12 950,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji. Zadzwoń nawet po godz: 18:00. Mieszkanie o powierzchni 38,55 m z prywatnym ogrodem, zlokalizowane na Wrocławskich Stabłowicach. Oferta idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł40 m² 17 589,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w prestiżowej części centrum Wrocławia na Kępa Mieszczańska. To jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji pod wynajem blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Augustowska

Maślice,Wrocław

3 000 zł56 m² 53,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne mieszkanie 3-pokojowe | 56,3 m | balkon Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,3 m , składające się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

659 091 zł59 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

1 105 646 zł69 m² 16 075,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,78m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

709 000 zł49 m² 14 469,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej Prowizja 0% Mieszkanie dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie | Prądzyńskiego 51 | Winda | Garaż | Balkon Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,2 m , położone na 6. (ostatnim) piętrze budynku z 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

466 486 zł29 m² 15 893,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń 0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz usługi notarialne. Możliwość obsługi w języku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalny, dwupokojowy apartament z balkonem - Centrum Wrocławia! Do mieszkania przynależy podwójne miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

989 000 zł53 m² 18 716,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

625 000 zł34 m² 18 168,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Prestiżowy apartament w Justin Center - ul. Krawiecka. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament położony w samym sercu Wrocławia - w prestiżowym kompleksie Justin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: gaj/ ul. Kłodzka * Ilość pokoi: kawalerka * Metraż: 29 mkw * Kuchnia: aneks * Piętro: 2/4 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz, obowiązuje najem okazjonalny, wolne od zaraz. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Żerniki,Wrocław

869 884 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem opow. 5,2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

429 505 zł26 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

639 000 zł55 m² 11 718,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Niższa cena! cena przed promocją 738 999,80 zł Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

790 000 zł56 m² 14 221,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania! Zamieszkaj w dworku. Projekt zrealizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

1 349 000 zł73 m² 18 515 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż wygodne 3 pokoje o powierzchni 72,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

6 000 zł40 m² 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Loft z tarasem | Bulwar Staromiejski | 3,6 m wysokości Loft 39 m z tarasem na zabytkowym Bulwarze Staromiejskim w centrum Wrocławia. Wysokość 3,6 m, duże przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

512 435 zł42 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem i widokiem na zielone otoczenie zachodniej części Wrocławia. Przemyślany układ dwóch pokoi, kameralna zabudowa oraz dostępność miejsc postojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł28 m² 17 707,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka przy Rynku - Stare Miasto - centrum - Wrocław wyjście z podwórza bezpośrednio na wrocławski Rynek Na sprzedaż przedstawiam kawalerkę w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Bulwar Staromiejski przy ul. Jana Pawła II to jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

624 530 zł54 m² 11 544 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szałwiowa

Psie Pole,Wrocław

473 537 zł35 m² 13 690 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 34,59 m , położone na parterze budynku wielorodzinnego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Lipa Piotrowska we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

690 722 zł63 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

567 742 zł27 m² 21 200,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rzeźbiarska

Dąbie,Wrocław

1 090 000 zł59 m² 18 412,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zamieszkaj elegancko w najbardziej prestiżowej i niepowtarzalnej lokalizacji Wrocławia! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 59,2 m2, usytuowane na parterze.