dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 612 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

581 418 zł30 m² 19 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

3 200 zł60 m² 53,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- lokalizacja: krzyki, ul. Edmunda Kajdasza - Ilość pokoi: 3 pokoje - Metraż: 60 m2 - Kuchnia: wyposażona, sprzęt rtv i agd - 2 miejsca postojowe, - komórka lokatorska Informacje dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

852 300 zł38 m² 22 517,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe blisko ch Astra, na II piętrze bloku z 2003 roku. Mieszkanie stylowo i funkcjonalnie urządzone. W pobliżu wszystkie niezbędne punkty usługowo-handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

673 000 zł48 m² 14 020,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Marino /2 pokoje /lux/48m2/garaż Polecamy na 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym ul. Ramiszowska, poświętne Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

777 796 zł43 m² 18 042,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

680 000 zł54 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Wrocław, sołtysowice, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

768 642 zł78 m² 9 812,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Na antresoli można zaplanować dodatkowe 2 sypialnie .Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

665 000 zł66 m² 10 060,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe lux 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w stanie idealnym Wrocław Leśnica. Gotowe do wprowadzenia! Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Lokal dostępny od ręki! Sprzedam nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

505 739 zł30 m² 16 581,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,50m2 + balkon 6,38m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w bardzo dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 258 415 zł79 m² 16 010,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł46 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tęczowa, 2-pokojowe do wynajęcia od 1 lutego 2026r. Wrocław, ul. Tęczowa, 2-pokojowe do wynajęcia, na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

400 969 zł26 m² 15 275 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalny apartament inwestycyjny w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia idealny wybór dla inwestora szukającego atrakcyjnej lokaty kapitału i wysokiego standardu. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Stare Miasto,Wrocław

2 480 zł65 m² 38,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty 3-pokojowe mieszkanie 64,9 m | ul. Rydygiera | Nadodrze Wrocław Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,9 m, położone na 3. piętrze z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stawowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

462 098 zł26 m² 17 980,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż oferuję nowoczesną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,71 m , położoną na 4. piętrze w nowym, kameralnym budynku w ścisłym centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

440 000 zł28 m² 15 536,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Kawalerka jako Lokal usługowy z funkcją mieszkalną! Ma optymalną dla jednej osoby powierzchnie 28,29m2 - to jeden pokój z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

848 700 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Stare Miasto,Wrocław

947 469 zł68 m² 13 982,70 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie z prywatnym zielonym tarasem o powierzchni ponad 18 m to doskonała propozycja dla osób, które cenią komfort, funkcjonalność i nowoczesny styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

685 000 zł39 m² 17 746,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w ścisłym centrum Wrocławia - 200 metrów od Płyty Rynku! Opiekun Oferty Nr licencji pfrn 23518 Zalety nieruchomości: - mieszkanie wykończone i wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł64 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1776

Wyjątkowy apartament / loft o wysokości niemal 5 m Bulwar Staromiejski ścisłe centrum Wrocławia Gotowa inwestycja | kwota 1 300 000 netto + vat 23% | Bez pośredników | Vat mogą odliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

599 000 zł39 m² 15 253 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Uwaga! Poszukujesz niedużego mieszkania z dużym ogrodem i miejscem postojowym? Ta oferta jest dla ciebie! wyjątkowa oferta! Ogród 155m2 Polecam do sprzedaży śliczne, klimatyczne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Szczęśliwa

Powstańców Śląskich,Wrocław

479 000 zł40 m² 11 927 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż 2-pokojowe, klimatyczne mieszkanie położone w kamienicy przy ul. Szczęśliwej we Wrocławiu. Idealna opcja dla singla, pary lub inwestora! We speak English, ukrainian and Russian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ołbin,Wrocław

2 600 zł44 m² 59,27 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

** rezerwacja** Na wynajem mieszkanie 43,8 m | Wrocław, ul. Nowowiejska | 2 pokoje | Klimatyzacja | Miejsce postojowe Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

547 000 zł36 m² 15 322,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe we Wrocławiu po generalnym remoncie, z balkonem w top lokalizacji przy Uniwersytecie Ekonomicznym Na sprzedaż oferuję jasne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

7 900 zł73 m² 108,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bylinowa

Psie Pole,Wrocław

999 000 zł75 m² 13 371,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowoczesnym, niskim budynku z windą (winda z poziomu zero). Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Psie Pole,Wrocław

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

624 142 zł35 m² 17 950,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barycka

Śródmieście,Wrocław

1 199 000 zł93 m² 12 869 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Gotowiec inwestycyjny z najemcami na Ołbinie, pracujący biznes dla inwestora. Opiekun oferty: tel. Cztery mieszkania na jednej kw, klimatyczne, wyremontowane i urządzone ze smakiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

851 900 zł81 m² 10 566,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m , znajdziemy funkcjonalne mieszkania dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium apartament W ścisłym centrum zwierzęta mile widziane Szukasz miejsca, które łączy prestiż, wygodę i otwartość na zwierzęta? Ten elegancki apartament w sąsiedztwie Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

530 499 zł44 m² 12 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na ostatnim 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

644 000 zł48 m² 13 386 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ładne przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie blisko do Uczelni do Uniwersytetu Ekonomicznego wójciklicencja nr 16128 Dobra propozycja dla siebie jak i jako dobra inwestycja Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

625 000 zł44 m² 14 204,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zadbane ładne ustawne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w idealnej lokalizacji niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego - Licencja 16128- serdeczne polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia starannie zaprojektowane, bardzo jasne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 6. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal wyróżnia się południową ekspozycją okien, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

660 732 zł32 m² 20 367,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.