dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 610 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolnicza

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem w pełni urządzone mieszkanie w nowoczesnym budynku, w atrakcyjnej lokalizacji koło dworca Świebodzkiego o powierzchni 51,74 m , położone na 6. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

780 000 zł56 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na ul. Drukarskiej Lokalizacja: południe, ul. Drukarska W niedalekiej odległości Park Generała Andersa i Skowroni. Świetnie skomunikowane z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

799 140 zł70 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Przestronne 4-pokojowe mieszkanie, 70,10 m2 z dużym balkonem, które znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą. Układ pomieszczeń: - salon - 16,94 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

659 870 zł35 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament w sercu Wrocławia - tuż nad brzegiem Oławy Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego apartamentu o powierzchni 35 m , zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajowicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

499 000 zł43 m² 11 612,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż przestrone i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42.97 m z balkonem 2.5m2 położone przy ul. Gajowickiej (dzielnica: południe-Krzyki) we Wrocławiu Atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

398 380 zł23 m² 17 549,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2150 brutto plus opłaty po stronie wynajmującego. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

402 714 zł23 m² 17 740,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

677 124 zł37 m² 18 071,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Agrestowa

Partynice,Wrocław

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 1 pokojowe, położone na 3 piętrze w budynku przy ul. Agrestowej. Mieszkanie z balkonem, przestronne, słoneczne. Układ mieszkania: - pokój z aneksem kuchennym - łaznienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

515 469 zł29 m² 17 562,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Popowice,Wrocław

1 190 000 zł70 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament W dorzeczu legnickiej Małopanewska 3 pokoje/ 70m2 / 2 łazienki / 2 m. postojowe / balkon 1 190 000 pln Polecam na sprzedaż prestiżowej klasy apartament w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mulicka

Psie Pole,Wrocław

749 999 zł57 m² 13 204,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i 2 miejscami postojowymi - ul. Mulicka, psie Pole, 56,8m2, w spokojnej części Wrocławia - Psie Pole. Idealna propozycja dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiska

Popowice Południowe,Wrocław

410 000 zł34 m² 11 953,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem | ul. Kwiska, wrocław Gądów Mały Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Krzyki,Wrocław

415 000 zł26 m² 16 242,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka w stanie deweloperskim na sprzedaż - Inwestycja Armii Krajowej 7 , Wrocław Oferuję na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 25,55 m + balkon 7,6 m2, na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

869 999 zł67 m² 12 985,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum? Nie mogłeś trafić lepiej! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 66.70m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

614 900 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,90m2 z dużym ogrodem znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

671 536 zł44 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sky Nieruchomości oferuje wyłączną sprzedaż inwestycji 5th Avenue Apartments Bez prowizji i pcc! Więcej informacji na: 5avenueapartments Zakończenie budowy: iiq 2026 Na sprzedaż wyjątkowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

860 000 zł79 m² 10 913,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy - przestrzeń, spokój i doskonała lokalizacja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kameralnej, bezczynszowej kamienicy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

681 235 zł41 m² 16 466,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji, niegdysiejszej głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kminkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

809 000 zł65 m² 12 446,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż w pełni funkcjonalne komfortowe mieszkanie położone przy ulicy Kminkowej, o powierzchni 65 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 335 015 zł93 m² 14 350,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

900 000 zł85 m² 10 643,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokojną podmiejską lokalizacje - powstało tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Biskupin,Wrocław

599 000 zł49 m² 12 232 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

ZIelony Biskupin 2pok+duża piwnica/od zaraz Do sprzedania 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,95 mkw położone na drugim piętrze dwupiętrowej kamieniczki przy ul. Kasprzaka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

688 509 zł72 m² 9 595,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji dla biura! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Na antresoli można zaplanować dodatkowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

618 999 zł30 m² 20 585,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Jagodno,Wrocław

835 000 zł62 m² 13 360 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie o powierzchni 62,5 m2, z balkonem, znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z cichobieżną windą, na Krzyki-Jagodno. Deweloper archicom. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

915 000 zł62 m² 14 796,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 61,84 m usytuowany w prestiżowym budynku Odra House w centrum Wrocławia. Idealny pod inwestycję bądź dla siebie. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

3 000 zł58 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania jasne, przytulne oraz komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z w pełni wykończoną antresolą, na której urządzono funkcjonalną sypialnię z garderobą i pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

543 191 zł29 m² 18 507,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

1 030 000 zł77 m² 13 377 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie na Oporowie. Idealne dla rodziny. We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you Oferta wyłącznie.