dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 610 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 883 980 zł131 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania z ofertą luksusowego apartamentu w rewitalizacji historycznego budynku na wyspie Kępa Mieszczańska w sercu Wrocławia. Zapraszam na prezentację Nr. licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rostafińskiego

Nadodrze,Wrocław

419 000 zł16 m² 25 393,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Nadodrze|rostafińskiego|piwnica|z antresolą| - Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą się na Nadodrzu. Mieszkanie jest na podwyższonym parterze a okna w nim są skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

649 000 zł56 m² 11 589,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż 3 pokojowe, jasne i ciche mieszkanie położone w samym centrum Wrocławia, w budynku oddany do użytkowania w 1993 r. Idealne dla inwestora, ale też dla studiujących dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Partynice,Wrocław

950 000 zł79 m² 11 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 79 m2 położone na wrocławskich Krzykach, okolica ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł47 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Hit | Centrum | Apartamentowiec Odnowa! Poleca na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 57m2 (2 pokoje) + taras/ ogródek 27m2 Atrakcyjna lokalizacja blisko dworca kolejowego. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

693 918 zł41 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Awangarda życie w centrum miasta! Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Oferta 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 40,58 mk: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

898 876 zł53 m² 17 050 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa Awangarda życie w centrum miasta! Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego 3-pokojowe mieszkanie 52,72 m komfort i funkcjonalność w jednej przestrzeni! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

2 190 zł27 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 1 pokój | 27 m2 | od zaraz | 2190 zł czynsz + 450 zł opłaty dodatkowe + media według zużycia | Pierwszy najem Języki Obsługi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

650 000 zł30 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:10/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 29,47m3. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze w trzydziestopięcio-kondygnacyjnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament blisko centrum doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany i urządzony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

630 000 zł37 m² 17 008,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 37,04m2 i znajduje się na parterze z tarasem i ogrodem w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

791 480 zł34 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

do sprzedaży apartament położony w prestiżowym budynku ovo przy ulicy Podwale Nieruchomość idealna pod inwestycję, dla pary lub singla. z dużym balkonem skierowanym na piękne patio!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deszczowa

Krzyki,Wrocław

575 000 zł44 m² 13 068,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: wrocław - Krzyki - osiedle Skarbowców, ul. Deszczowa Do sprzedania bardzo ładnie położone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2. Salon z aneksem kuchenny, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Canaletta

Biskupin,Wrocław

469 000 zł37 m² 12 814 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,6 m2, położone na czwartym piętrze w 6-piętrowym bloku z windą, na Biskupinie! Otoczenie nieruchomości: dookoła dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

732 260 zł45 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Awangarda życie w centrum miasta! Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Oferujemy na sprzedaż mieszkania o powierzchni 44,65 m , które wyróżniają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

759 824 zł45 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Awangarda życie w centrum miasta. Oferta przedsprzedażowa! Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Oferta: 2-pokojowe mieszkanie 44,96 m komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Wrocław

419 000 zł33 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Serdecznie polecam Państwu ofertę kawalerki do remontu, z balkonem, w Śródmieściu, w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego i malowniczego Ostrowa Tumskiego Opiekun Oferty Nr. licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

1 750 zł33 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/ Rakowiec Ilość pokoi: 1 Metraż 33m2 Kuchnia: aneks Piętro: 5 ( winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Budynek z 2006 roku. Do wynajęcia kawalerka z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

775 000 zł56 m² 13 842 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

2,4 km od wrocławskiego Rynku i duży taras! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Wybrzeże Reymonta, jest świetnie skomunikowana. Wokół bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Oporów,Wrocław

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkania bezczynszowe! Brak czynszu administracyjnego i dodatkowych opłat. 0 ukrytych stałych kosztów. Płacisz tlyko czynsz i jednorazowo kaujcję. Jesteśmy jedną z niewielu firm która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/ ulica Gajowicka Ilość pokoi: 1 Metraż: około 28m2 Kuchnia: aneks kuchenny Piętro: 11 Informacje dodatkowe: dostępne od około 15 stycznia. Opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 422 120 zł127 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Unikatowy, luksusowy, dwupoziomowy apartament w rewitalizacji historycznego budynku na wyspie Kępa Mieszczańska w sercu Wrocławia! Gotowy do odbioru! Ostatnie 3 apartamenty w sprzedaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

1 260 000 zł81 m² 15 636,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam do sprzedaży apartament o powierzchni 80 m2 na najwyższym 6 piętrze zlokalizowany w samym centrum śródmieścia przy ulicy Mikołaja Reja i sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 137 960 zł52 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,2m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kasprowicza

Karłowice,Wrocław

899 000 zł72 m² 12 430,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

We speak English, call for more details. English version below. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na Wrocławskich Karłowicach - doskonała oferta dla pary, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

738 000 zł40 m² 18 514,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

899 000 zł80 m² 11 237,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 80 m z przynależną działką o powierzchni 140 m , idealne dla osób ceniących prywatność i wygodę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Powstańców Śląskich,Wrocław

429 900 zł51 m² 8 360,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu kapitalnego - ul. Gliniana, 2km od centrum Podstawowe informacje:Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okulickiego

Zakrzów,Wrocław

324 990 zł23 m² 14 367,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zakrzów- okulickiego | Kawalerka!| Polecam na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Zakrzowie przy ul. Okulickiego! Mieszkanie umeblowane, szafy, komody, pralka, lodówka( nowa), kuchenka mikrofalowa( nowa),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wygodna

Ołbin,Wrocław

649 999 zł55 m² 11 876,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z możliwością prowadzenia działalności Ołbin, w okolicy ul. Wygodnej. Przedstawiamy wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni 55 m , zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesny apartament położony w na wrocławskim Jagodnie! Lokalizacja: ul. Vivaldiego Liczba pokoi: 2 Metraż: 50 mkw. Piętro: 3/3 nieruchomość składa się Z: - salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

529 990 zł48 m² 11 155,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

ok. Wrocławia | 2pok | Nowe osiedle!. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, świeżo wykończonego 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na nowopowstałym osiedlu za zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rymarska

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł35 m² 14 556 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Polecam w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, kawalerkę na ul. Rymarskiej, mieści się w budynku 3 piętrowym. Idealna dla par, studentów lub wymagających singli. Kawalerka około 35 m2 + antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 100 000 zł89 m² 12 373,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Spiżowa

Grabiszyn,Wrocław

399 000 zł24 m² 16 420 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka o powierzchni 24,30 m2. Położone na cichym osiedlu Grabiszyn. Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na osiedlu Grabiszyn. W okolicy dużo sklepów, lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: stare Miasto/ Księcia Witolda 31 * Ilość pokoi: kawalerka z wnęką sypialnianą * Metraż: 35 mkw * Kuchnia: aneks, wyposażony * Piętro: 1 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ciepłe i ciche mieszkanie przy ul. Wichrowej 6b we Wrocławiu *nowo wybudowane osiedle *lokal jest dobrze nasłoneczniony *wstęp na siłownie w cenie najmu *klub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

486 900 zł37 m² 13 148,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spiżowa 2m/gotowe od Zaraz/tramwaj/klimatyzacja Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją o łącznej powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Kozanów,Wrocław

509 999 zł36 m² 14 011 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Modra/kozanów/obniżona cena!/2pok./balkon/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament - świeżo po remoncie generalnym, mieszczący się na wysokim parterze 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Krzyk,Wrocław

889 999 zł66 m² 13 444,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Orzechowa/4pok./Krzyki/Gaj/Dla rodziny/Premium/balkon/piwnica/toplokalizacja Toplokallizacja! Standard Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

990 000 zł53 m² 18 641 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 53,11m2. Położone na osiedlu Ołbin. Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na Ołbinie. W okolicy dużo sklepów, lokali.