dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 610 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Horbaczewskiego

Gądów Mały,Wrocław

2 740 zł37 m² 74,05 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | ok. 37 m2 | od zaraz | 2740 zł czynsz + 600 zł opłaty dodatkowe + media według zużycia | Pierwszy najem Języki Obsługi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

703 075 zł53 m² 13 188,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2 pokojowy pow. 53,31m2 z tarasem 16,95m2 na wrocławskich Krzykach Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

668 998 zł43 m² 15 704,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

okazja!/centrum/rynek/42,5m2/2pok./Worcella/rynek/po remoncie/toplokalizacja Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą i piwnicą Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

597 700 zł53 m² 11 277,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do poznania oferty trzypokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Koreańskiej we Wrocławiu. Najważniejsze cechy mieszkania: 46,70 m2 powierzchni użytkowej + około 7 m2 pod skosami 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

529 000 zł35 m² 15 114 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: tel. Przytulne mieszkanie dwupokojowe po remoncie generalnym. Opis budynku: budynek z 1980 roku położony na wrocławskich Krzykach. Opis mieszkania: lokal o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

599 000 zł70 m² 8 557 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 70 m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku na Oporowie. Układ mieszkania: - salon ok. 20 m2 - kuchnia ok. 8 m2 - pokój ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

1 219 470 zł50 m² 24 537 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Stylowa, ponadczasowa architektura nawiązująca do zabytków w okolicy, widok na patio i korony kasztanowych drzew, funkcjonalny układ pomieszczeń z dużym balkonem. Apartament sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

757 179 zł63 m² 12 057 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji z bliskością terenów zielonych. Otoczenie nieruchomości: w pobliżu inwestycji znajduje się Park Oporowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzewieckiego

Fabryczna,Wrocław

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: fabryczna / ul. Drzewickiego Ilość pokoi: 3 Metraż: 60m2 Kuchnia: aneks Piętro: 11 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od 1 stycznia 2025 roku. W mieszkaniu zamontowana klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

784 000 zł38 m² 20 464,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

609 000 zł45 m² 13 527,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pl/ua/eng/rus Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia -zlokalizowane niedaleko Starego Miasta -blisko Uniwersytetu Ekonomicznego -przestronny wyposażony salon -dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Deszczowa

Krzyki,Wrocław

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Krzyki - Skarbowców, ul. Deszczowa Do wynajęcia bardzo ładnie położone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2. Salon z aneksem kuchenny, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

625 000 zł48 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Pl/ua/eng Na sprzedaż przestronne mieszkanie po generalnym remoncie obok uniwersytetu Ekonomicznego i Placu Powstańców Śląskich gotowe do wprowadzenia - 2 sypialnie - Przestronny salon - Wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malinowskiego

Jagodno,Wrocław

1 010 000 zł83 m² 12 167,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 83,01m2 z ogrodem i dwoma balkonami! -powierzchnie mieszkalną można zaaranżować jako dwurodzinną - jeżeli potrzebne jest mieszkanie, które ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

639 927 zł37 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa Awangarda życie w centrum miasta. Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Duża kawalerka 36,99 m w centrum Wrocławia komfort i świetna lokalizacja! Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 200 000 zł131 m² 9 182,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz owaniu ul. Kutrzeby i ul. Opalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

1 449 000 zł78 m² 18 577 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na ostatnim piętrzę w apartamentowcu z tarasem 41 m2. Mieszkanie trójstronne. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Wybrzeże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

879 550 zł59 m² 14 907,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku Odra House, mieszczącego się przy rzece, przy ul. Długiej w niedalekiej odległości od placu Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brzozy

Żerniki,Wrocław

671 150 zł49 m² 13 696,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze informacje o mieszkaniu: - powierzchnia: 49 m (w tym loggia 3 m oraz komórka lokatorska) - Układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, wiatrołap oraz loggia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

567 435 zł39 m² 14 453,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39,26m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach/ Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

641 690 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,30m2 na 3 ostatnim piętrze w bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

525 000 zł35 m² 15 107,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie (ok. 35 m2) na parterze z tarasem i ogródkiem, zlokalizowane w dwupiętrowym niskim budyku z 2016 r. z windą i garażem podziemnym. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

425 000 zł32 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasna i ciepła kawalerka o powierzchni 32,3m2 na wrocławskim Muchoborze Wielkim. W skład mieszkania wchodzi: *przestronny pokój z aneksem kuchennym i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dyrekcyjna

Krzyki,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokojowe | 45 m2 | od zaraz | 3000 zł + 600 zł (czynsz + opłaty dodatkowe) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Fabryczna,Wrocław

880 000 zł76 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75.60 m2 z balkonem, w bardzo dobrej cenie! Układ pomieszczeń: - Salon z aneksem kuchennym 18,50m2, - Sypialnia 9,1 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

726 279 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

499 000 zł33 m² 15 251 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kawalerka o powierzchni ok 33 m2, położone na osiedlu Krzyki. Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na osiedlu Krzyki. W okolicy dużo sklepów, lokali usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

923 280 zł38 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: luksusowa inwestycja w samym sercu Wrocławia! Zamieszkaj w budynku z zapierającym dech w piersiach widokiem! Oferowana nieruchomość o powierzchni użytkowej 38,59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rymarska

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł35 m² 14 556 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Polecam w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, kawalerkę na ul. Rymarskiej, mieści się w budynku 3 piętrowym. Idealna dla par, studentów lub wymagających singli. Kawalerka około 35 m2 + antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

399 000 zł30 m² 13 082 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Świąteczna obniżka ceny Świetna oferta dla studenta, pod inwestycję na najem. Nowy budynek z portiernią. Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

895 000 zł60 m² 14 966,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne blisko centrum/tęczowa Lokum gotowe/balkon Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej Lokum Deweloper - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Funkcjonalne, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

648 999 zł50 m² 13 029,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Krzyki-rodzinna/przyjaźni | 2 pok | Garaż!. Polecam na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie na zamkniętym osiedlu z monitoringiem i ochroną, zapewniającym bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

606 999 zł30 m² 20 186,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

724 999 zł69 m² 10 514,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

3/4 pok | Psie Pole | Garaż |. Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie z balkonem, znajduje się ono na 8 piętrze (ostatnim) w bloku z 2005 r. z windą, przy ul. Poleskiej na Psim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

749 995 zł64 m² 11 764,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Połowa szeregu|ogródek3pok.|ok. Psiego Pola!.| TYLKO U NAS! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + DUŻY ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Horbaczewskiego

Gądów Mały,Wrocław

2 780 zł37 m² 75,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 37 m2 | od zaraz | 2780 + czynsz + opłaty dodatkowe Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

625 469 zł42 m² 14 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Funkcjonalne mieszkanie z balkonem składające się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

923 280 zł38 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości z rynku pierwotnego! Luksusowa kawalerka w samym sercu miasta, do własnej aranżacji! Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

686 539 zł38 m² 18 066,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Justin Center 38m2 Loft Apartament - studio! top Okazja / kawalerka / ul. Krawiecka / inwestycja Sprzedam bezpośrednio apartament położony w prestiżowym budynku Just in Center przy ulicy Krawieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 252 500 zł132 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Efektowny, dwupoziomowy apartament, o ekspozycji na 3 strony świata, z dużymi lukarnami na poziomie II. Zapraszam na prezentację Nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: - wyspa.