dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 611 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 611 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest nowoczesne, luksusowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem na ul. Jana Pawła II. Mieszkanie zostało gustownie i nowocześnie zaprojektowane, jest nowe, blok wybudowany w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 005 262 zł57 m² 17 692,10 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 56,82m2 loggią o pow. 12,48m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

829 000 zł40 m² 20 829,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w najlepszej lokalizacji we Wrocławiu, w apartamentowcu przy ul. Braniborskiej! Mieszkanie bez podatku pcc! Taras na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

699 008 zł56 m² 12 506,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Park/ Partynice /55m2/lux Aprtament garaz w cenie!top! przedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na pie!rwszym piętrze na osiedlu Złota Podkowa, przy ul. Kawalerzystów bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Przedmieście Oławskie,Wrocław

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: natalia Matecka Responsible agent speaks English. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości. Okres wynajmu: preferowany okres wynajmu to 12 miesięcy. Istnieje też możliwość wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

1 250 000 zł85 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

WE speak english, | gotowiec inwestycyjny | centrum | nowy budynek | super pod wynajem | 3 niezależne jednostki mieszkalne | 6,5% roi | opis budynku Nowy budynek z 2023 roku jest częścią popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Semaforowa

Brochów,Wrocław

710 000 zł58 m² 12 153,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Brochów, w nowej części tego osiedla przy ul. Semaforowej (osiedle Grafitowe). Mieszkanie dwupoziomowe mierzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

696 665 zł40 m² 17 214,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja, duży wybór mieszkań od 1do 4 pokojowych zlokalizowana na Krzykach Partynice we Wrocławiu Mieszkanie proponowane jest 2 pokojowego o powierzchni 40,5m2 z balkonem usytuowane na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Przedmiejska

Fabryczna,Wrocław

495 000 zł25 m² 20 016,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Top lokalizacja - kilka kroków od Centrum Handlowego Magnolia - nowoczesna kawalerka, klimatyczna i w pełni wyposażona. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 24.73 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Staromłyńska

Śródmieście,Wrocław

4 300 zł53 m² 81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. (english version below) *** Mieszkanie dostępne od zaraz *** Serdecznie polecam do wynajęcia wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajduje się w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

666 213 zł51 m² 13 078,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia dewelopera - plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc przedsprzedaż Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 OFERTA DLA KLIENTÓW GOTÓWKOWYCH Zalety inwestycji: - przestronne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

1 199 000 zł48 m² 24 824 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Luksusowy apartament w sercu Wrocławia w prestiżowej kamienicy. Wyjątkowy apartament o powierzchni 48,30 m2, położony w najbardziej prestiżowej części Wrocławia - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

1 199 000 zł112 m² 10 705,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

113 M , 6 pokoi , taras, 2018, 2 miejsca postojowe, jagodno/iwiny Idealne także jako gotowiec inwestycyjny z opcją najmu na dwa niezależne lokale! Na sprzedaż bardzo ładne, 6-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

707 021 zł46 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Wykończone mieszkanie składające się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -dużego Balkonu -dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

567 426 zł57 m² 9 870 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni i środków edukacyjnych dla dzieci (szkoła i przedszkola) Niska zabudowa - kameralne osiedle Umów się na spotkanie Zadzwoń już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Boczna

Nadodrze,Wrocław

449 000 zł37 m² 12 138,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie o pow. 37 m.kw. położone na 4 piętrze kamienicy z 1920 r. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje, okna, podwójne drzwi wejściowe, parapety z kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

734 900 zł45 m² 16 448,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Tęczowej we Wrocławiu. Inwestycja znajduje się na osiedlu Lokum Victoria z 2018 roku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

937 833 zł45 m² 20 850 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na ostatnim piętrze! Mieszkanie 2 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miętowa

Wrocław,dolnośląskie

627 827 zł58 m² 10 780 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz usługi notarialne. Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 256 984 zł89 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu lokal o powierzchni niemal 90 mkw w wyjątkowej inwestycji znajdującej się zaledwie 2 km od wrocławskiego Rynku! Mieszkanie dla tych, którzy lubują się w budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

342 000 zł23 m² 15 132,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealny zakup inwestycyjny! Świetna lokalizacja! Ścisłe Centrum-Stare Miasto, okolice ul. Piłsudskiego/ nowy Apartamentowiec 2025 Możliwość odliczenia podatku 23% vat! ( działalność gospodarcza jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stabłowicka

Fabryczna,Wrocław

449 999 zł53 m² 8 426,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Po remoncie!/tanio!/stabłowicka/okazja/królewiecka/3pok./top Gotowe do zamieszkania w grudniu 2024! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - cena po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 119 000 zł84 m² 13 321,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników funkcjonalnych układów oraz posiłków na balkonie! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

699 000 zł59 m² 11 867,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Idealne mieszkanie dla rodziny - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wrocław

2 950 zł42 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 42 m2 | od zaraz | 2950 zł + 720 zł ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku. Zapraszamy do wynajmu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 203 420 zł74 m² 16 175 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Czteropokojowe mieszkanie w jednej z najciekawszych inwestycji we Wrocławiu - River Point. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - pokój 1 - pokój 2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

1 196 000 zł101 m² 11 898 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. Gotowe w 2025 roku 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 100,52 m2, znajduje się na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku na granicy Borka i Gaju. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opalowa

Ołtaszyn,Wrocław

2 990 zł52 m² 57,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2 pok na Ołtaszynie z balkonem plus parking Zapraszamy na prezentację pięknego mieszkania 2 pokojowego przy ul. Opalowej na Ołtaszynie. Lokal składa się z salonu z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

566 000 zł37 m² 15 443,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Sępolno,Wrocław

1 079 000 zł72 m² 14 986,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*Lokalizacja: śródmieście/sępolno *metraż: 72, m2, *piętro: 0/2, *pełna własność. Rozkład: - salon z aneksem kuchennym (27m2), - sypialnia z garderobą (19m2), - pokój (10m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Kryzki,Wrocław

560 000 zł43 m² 13 023,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia! jest możliwość wydzielić 2 pokoje rozkładowe Z osobną kuchnią (w cenie mieszkania)! mam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji, świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 666 000 zł86 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

WE speak english, bulwary Książce to jedno z najbardziej pożądanych i prestiżowych miejsc do życia we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja sprawia, że takie miejsca jak Stare Miasto, bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

539 000 zł36 m² 14 767 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści w dzielnicy Huby, w bliskim sąsiedztwie centrum Wrocławia z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

750 461 zł72 m² 10 351,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie idealne dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

607 688 zł38 m² 15 903,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

769 998 zł62 m² 12 379,40 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Po remoncie/obniżona cena!/premium/top!/strzegomska/4pok.balkon/piwnica Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

606 202 zł47 m² 12 843,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 47,20 z balkonem na Książu Wielkim we Wrocławiu. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe o pow. 47,20 m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł60 m² 12 918,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

529 000 zł35 m² 15 114 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na start, lub pod inwestycję. Idealnie położone, ulica Gajowicka, blisko sky Tower, w dzielnicy Krzyki. Do wprowadzenia, zrobione pod klucz, z materiałów dobrej jakości. Mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

498 998 zł36 m² 14 056,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Toplokalizacja! /okazja! /grabiszyńska /top/3-pok/36,1m2! /centrum Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36,1 m2 znajduje się na 1-wszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

599 998 zł48 m² 12 631,50 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Strzegomska/lux/premium/balkon/garaż/toplokalizacja/2pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, przestronny, 2-pokojowy apartament mieszczący się na 6-tym piętrze 13-piętrowego budynku.