dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 612 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

485 000 zł34 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament Krzyki 35m2/ 2pok/lux premium Polecamy na sprezdaż apartament Krzyki ul Strawińskiego Aparament znajduje się na 2 pietrze blok 3 piętrowy z 2018r. Niski czynsz 320 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ołtaszyn,Wrocław

785 780 zł74 m² 10 689,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: wrocław, ołtaszyn Cena: 805 784 pln Powierzchnia: 73,51 m + ogród 21,51 m Liczba pokoi: 4. Termin zakończenia inwestycji: 2024-12-30 Miejsce w garażu podziemnym: obowiązkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agrestowa

Krzyk,Wrocław

3 499 zł54 m² 65,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

na wynajem/agrestowa/krzyki/ołtaszyn/2pok./2balkony/winda/top Przedstawiamy Państwu na wynajem luksusowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach na osiedlu Ołtaszyn. Jasny, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

593 860 zł52 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, w stylu willowym w kameralnej segmentowej zabudowie na Lipie Piotrowskiej. Inwestycja w trakcie realizacji z terminem koniec stycznia 2025, mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

599 990 zł47 m² 12 711,70 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Strzegomska/2pok./Premium/balkon/garaż/LUX/toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, przestronny, 2-pokojowy apartament mieszczący się na 6-tym piętrze 13-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

889 998 zł66 m² 13 464,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Krzyki/gaj/orzechowa/premium/5pok./Dla rodziny/balkon/piwnica Toplokallizacja! Standard Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

417 000 zł26 m² 16 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

premium/toplokalizacjacentrum/piwnica/spiżowa/grabiszyńska Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament z wydzielonym aneksem sypialnianym mieszczący się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

523 999 zł36 m² 14 760,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Toplokalizacja! grabiszyńska/okazja! Top/3-pok/36,1m2! Centrum Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36,1 m2 znajduje się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Kozanów,Wrocław

526 000 zł36 m² 14 411 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

premium/modra/kozanów2pok./balkon/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament - świeżo po remoncie generalnym, mieszczący się na wysokim parterze 8-piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

425 000 zł28 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

toplokalizacja/grabiszyńska/centrum/1pok./premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w samym centrum Wrocławia przy pl. Legionów. 27m2 - pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

784 999 zł62 m² 12 764,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

top!/strzegomska/obniżona cena!/4pok./Premium/Po remoncie/balkon/piwnica Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

465 410 zł36 m² 12 917,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Ponad 50 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Na sprzedaż mieszkanie 36,03m2 - Cena 495 412 zł Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Brązowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

400 000 zł24 m² 16 460,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka 24,3m2 * 4.piętro * gotowe do zamieszkania * do mieszkania przynależy piwnica * orientacja wschodnia * wykończenie: podłogi - panele podłogowe, kafle; ściany - gładź gipsowa;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

619 999 zł60 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ołtaszyn/balkon/garaż/parafialna/premium/2 pok./Krzyki Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament mieszczący się na 1-szym piętrze 2-piętrowego budynku z 2004 r. na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Zakrzów,Wrocław

699 000 zł50 m² 13 904,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

PCC 0% Prowizja 0% Nowoczesne osiedle tonące w zieleni - w pobliżu Park Pawłowicki z Arboretum i Park Jedności, a także Las Zakrzowski i wały nad rzeką Dobrą. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 848 345 zł108 m² 17 157 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opiekunka oferty: tel: 5-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 107,73 m2 znajduje się na 4. piętrze w 10-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z windą. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poświętne,Wrocław

527 644 zł36 m² 14 656,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania w zielonej, spokojnej części Wrocławiu. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Jednocześnie jest blisko do Marino i obwodnicy. Brak prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

4 700 zł70 m² 67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Polecam na wynajem przestronny trzypokojowy apartament o powierzchni 70 m2 przy Parku Skowronim z tarasem i 2 garażami, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

779 867 zł64 m² 12 267,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośredni zakup od dewelopera, bez opłaty pcc. Brak prowizji za pośrednictwo biura nieruchomości! Rozkład: - pokój dzienny + aneks kuchenny - 18,8m2 - Sypialnia 1 - 11,46m2 - Sypialnia 2 - 9,16m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Borowska

Tarnogaj,Wrocław

415 000 zł27 m² 15 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyremontowana kawalerka o wielkości 24 m2. Doskonała propozycja inwestorów- ze względu na doskonała komunikację , w pobliżu Akademia Ekonomiczna, szpitale, aquapark.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

861 497 zł68 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje z ogrodem i tarasem przy terenach zielonych Opiekun nieruchomości: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: kameralne osiedle znajduje się w zielonej części Księża Wielkiego - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 444 000 zł149 m² 16 352 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie o powierzchni 149,46 m2 na 5 piętrze w 9-piętrowym budynku Otoczenie: w najbliższej znajduje się wszystko, co potrzebne do codziennego wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korzenna

Lipa Piotrowska,Wrocław

3 100 zł57 m² 54,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyzacja / balkon / miejsce parkingowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 56,64 m2 zlokalizowanego na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dzierżonia

Oporów,Wrocław

799 000 zł46 m² 17 370 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jeżeli jesteś znudzony powtarzalnością i szukasz we Wrocławiu inspirującego mieszkania, które może pochwalić się ogrodem z prawdziwego zdarzenia, to ta propozycja jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

539 000 zł36 m² 14 767,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas! Polecam do sprzedaży nowe deweloperskie mieszkanie na inwestycji Planty Racławickie na Krzykach. Nieruchomość na 3 pietrze w budynku 4 piętrowym z windą. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

726 400 zł36 m² 20 121,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Idealna lokalizacja pod inwestycję, dwie minuty pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

966 770 zł69 m² 13 991 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania 4-pokojowego z balkonem. Duże możliwości aranżacyjne podziału przestrzennego. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

633 000 zł48 m² 13 187,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w 5 minutach od Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu! Cena: 633 000 pln Lokalizacja: wrocław, ul. Kamienna 15 Powierzchnia: 48 m Piętro: 5/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

511 815 zł27 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w Topowej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

579 000 zł37 m² 15 598,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: piękne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - gotowe wprowadzenia od zaraz! Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 37 m po generalnym remoncie, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Więzienna

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: rynek/ ul.Więzienna Metraż: 65 m2, Piętro: 3 (winda) Dostępne: od zaraz Polecam na wynajem mieszkanie trzy pokojowe z balkonem w samym Rynku. Nieruchomość w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

650 000 zł51 m² 13 181 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Krzyki | 3 pokoje | taras | tramwaj | dwustronne Rok budowy 2011 r. Ilość pokoi: 3 Powierzchnia użytkowa: 48,7 m2 Powierzchnia wewnętrzna: 51,21 m2 Piętro: parter Cena - 650 000,00 zł Zachęcamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

738 000 zł40 m² 18 514,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

522 499 zł44 m² 11 997,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: wrocław, psie Pole rezerwacja Ilość pokoi: 2 Metraż: 43,55 m2 Piętro: 5/10 W budynku są 3 windy Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego za 220zł/mies. Opłaty administracyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orawska

Ołtaszyn,Wrocław

630 720 zł58 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe przestronne mieszkanie o powierzchni 58,40 m na wrocławskim Ołtaszynie - idealne miejsce dla rodzin, osób ceniących spokój oraz pracujących zdalnie. Na tej inwestycji nie nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Partynice,Wrocław

645 000 zł50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Lokalizacja: partynice, ilość pokoi: 2, metraż: 50,09 m2 Kuchnia: aneks, piętro: 0/2, blok z 2006 roku, informacje dodatkowe: do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

790 000 zł41 m² 19 175 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Doradca klienta: tel. Podpisana umowa przedwtępna Zamieszkaj w wygodnie w pięknej inwestycji, w samym centrum Wrocławia. Nowe wykończone mieszkanie o metrażu 41,20 m2, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orawska

Ołtaszyn,Wrocław

493 048 zł38 m² 12 849,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe przestronne mieszkanie o powierzchni 38,37 m na wrocławskim Ołtaszynie - idealne miejsce dla rodzin, osób ceniących spokój oraz pracujących zdalnie. Na tej inwestycji nie nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

685 000 zł70 m² 9 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

- 70m2 - mieszkanie dwustronne - piwnica - balkon - ogrodzone osiedle - 3 piętro z 4 - wymieniona instalacja elektryczna - okna pcv Przedstawiam przestronne mieszkanie o powierzchni 70 mkw., które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rychtalska

Śródmieście,Wrocław

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Borek,Wrocław

569 000 zł54 m² 10 440,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe (opcja 4 pokoi) o powierzchni: 52.5m2 położone w dzielnicy Krzyki-Borek ul. Sokola Usytuowane jest na piętrze 4/4p., bloku z 1975.