dowolna

Mieszkania z aneksem Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

3 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

692 475 zł53 m² 12 992 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

429 000 zł38 m² 11 400,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronna i rozkładowa kawalerka z 2011r. o pow. 37,63 m2 z dużym balkonem na 3 p. położona przy ul. Olbrachtowskiej ( Dzielnica Fabryczna ) we Wrocławiu Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słonimskiego

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyposażone i umeblowane dwupokojowe mieszkanie z balkonem na nowym osiedlu (promenady Wrocławskie). Mieszkanie położone jest przy ul. Słonimskiego (2,5 km.od Rynku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Krzywoustego

Karłowice,Wrocław

426 254 zł36 m² 11 840,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,86 m2 przy ul. Krzywoustego. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja pod najem (obecnie wynajmowane). Tuż obok znajduje się ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Indonezyjska

Brochów,Wrocław

643 800 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 64,38m2 i cena poniżej 10tyś/m2! takie mieszkania znajdą Państwo jeszcze we Wrocławiu na zielonym, spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

715 000 zł45 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż w pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie dwupokojowe z klimatyzacją. Idealne pod inwestycje na wynajem, lub dla osób poszukujących przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

800 000 zł58 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

CO sprzedajemy? Elegancko urządzone, trzypokojowe mieszkanie z balkonem (4 m2) w inwestycji z 20218 r., oddalonej o ok. 6,5 km od ścisłego centrum Wrocławia. Gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

477 240 zł58 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego w znajdującej się na obrzeżach miasta zaraz za Wrocławskim Brochowem. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł62 m² 10 273 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

WE speak english, call Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wykończonego, 3 pokojowego mieszkania, znajdującego się w podwrocławskich Psarach, zaraz za północną granicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

550 004 zł31 m² 17 466 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: telefon Apartament w sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego Otoczenie: w promieniu ok. 1 km znajdują się klimatyczny Ostrów Tumski, wyspa Słodowa czy Rynek. Przy inwestycji zlokalizowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

530 000 zł47 m² 11 324,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Inżynierskiej o powierzchni 46,8 m2 z oddzielną kuchnią, loggią i piwnicą. - zadzwoń, żeby dowiedzieć się więcej: - rozkład mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Inowrocławska

Szczepin,Wrocław

432 000 zł29 m² 14 896,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania 1-pokojowego o powierzchni 29 m , usytuowanego w malowniczej dzielnicy Szczepin we Wrocławiu, w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

826 006 zł73 m² 11 242,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wrocław Krzyki Jagodno, ul. Kajdasza tu znajdą Państwo piękne duże mieszkanie 4 pokojowe w bloku na 2 piętrze z dwoma balkonami!. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

551 000 zł29 m² 19 212 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Kawalerka o projektowanej powierzchni ok. 28,68 m2, znajduje się na 1 piętrze, 6-piętrowego, nowo powstałego budynku. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

472 320 zł32 m² 14 541,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi podłogami, drzwiami również wewnętrznymi, znajduje się na 2 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:9/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

398 999 zł20 m² 20 357,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Krzyki/fabryczna/balonowa/gądówmały/1pok./TOP Przedstawiamy Państwu przytulny , jasny apartament jednopokojowy o powierzchni 19,5 m2 mieszczący się na 8 piętrze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

555 599 zł33 m² 16 785,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wygodne, kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,1 fajne na pierwsze własne mieszkanie - świetne też na mieszkanie do wynajmu w super lokalizacji na Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam piękne, jasne, dwupokojowe mieszkanie na rodzinnym osiedlu na wrocławskich Partynicach. Lokalizacja: krzyki-Partynice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gubińska

Nowy Dwór,Wrocław

419 000 zł31 m² 13 516,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej kawalerki o powierzchni 31 m , położonej w dzielnicy Nowy Dwór we Wrocławiu. Mieszkanie położone na parterze składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do obejrzenia bardzo ładnego, wygodnego mieszkania w apartamentowcu z ochroną, monitoringiem, komórką lokatorską oraz miejscem parkingowym na parkingu podziemnym. Mieszkanie wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Funka

Poświętne,Wrocław

719 900 zł53 m² 13 583 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 53m2. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z 2023r na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

3 000 zł38 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przestronny, dwupokojowy apartament, zlokalizowany przy ul. Gwiaździstej, w Nowym Centrum Południowym, na wrocławskich Krzykach! Możliwość najmu na okres od miesiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

860 000 zł60 m² 14 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Top 3-pok/ 60m2 Ogród-50 m2 Garaż Na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w 3 piętrowym apartamentowcu z 2022 r. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

692 045 zł54 m² 12 889,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na najlepiej zagospodarowanym osiedlu w zielonej części Krzyków! Osiedle otulone zielenią idealnie współgra z otoczeniem i naturalnymi potrzebami człowieka. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Do wynajęcia w pełni umeblowane, przytulny dwupokojowe mieszkanie z balkonem! Widok na miasto i rzekę! budynek I okolica: wrocław, ul. Walońska 17 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

834 024 zł45 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 44,69m2 z balkonem 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Max 2 osoby winda balkon monitoring media miejskie nowe budownictwo garaż - miejsce postojowe pierwszy najem opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

6 500 zł78 m² 83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: nowoczesny apartament w sercu Wrocławia przy ul. Sienkiewicza. Lokal położony jest na III piętrze w budynku z windą. Rozkład: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

678 000 zł54 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie Przy samym Parku(oczko wodne, strumyk, mostki, ścieżki spacerowe) na Krzykach ok. ul. Skarbowców. Mieszkanie w pełnym rozkładzie, dwustronne 54 mkw z balkonem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

756 864 zł75 m² 10 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

919 575 zł67 m² 13 725 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bylinowa

Psie Pole,Wrocław

654 700 zł51 m² 12 787,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 51,2 m2 z ogródkiem o powierzchni 12,42 m2 w spokojnej okolicy ul. Bylinowa 1 na Psim Polu. Mieszkanie składa się z : - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

592 722 zł58 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,11m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Południowa

Klecina,Wrocław

990 000 zł100 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż dwupoziomowy w pełni rozkładowy Apartament 4-pokoje o pow. 100m2 z Balkonem znajdujący się blisko ul. Południowej na osiedlu Klecina ( Dzielnica - Krzyki ) we Wrocławiu Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Krzyk,Wrocław

701 000 zł52 m² 13 454,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Toplokalizacja!/gaj/krzyki/pirenejska/3pok./BALKON Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim Gaju -Osiedle Wysokogórskie Krzyki Gaj Południe- ul. Pirenejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Dąbie,Wrocław

570 000 zł32 m² 17 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Z przyjemnością prezentujemy Państwu tę wyjątkową dwupokojową nieruchomość położoną w historycznej części Wrocławia w pięknej kamienicy. Po przeprowadzonym generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia w pełni umeblowane, funkcjonalne studio z tarasem i klimatyzacją tuż przy rzece w Centrum Wrocławia! Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

525 814 zł28 m² 18 934,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakładowa

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: śródmieście/zakładowa Ilość pokoi:2 Metraż: 34m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2 , blok z 2016roku Informacje dodatkowe: wolne od kwietnia, obligatoryjny wynajem miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

569 000 zł39 m² 14 526,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nieruchomość o powierzchni niemal 40 m2usytuwaną na trzecim piętrze budynku, który powstaje przy ul. Herbsta na wrocławskich Sołtysowicach. Jest to inwestycja dla.