dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

617 180 zł45 m² 13 603,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 540 000 zł76 m² 20 210 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupaku inwestycyjnego: -kawalerka, która przynosi 2800zł/miesięcznie z najmu -mieszkania 2-pokojowego z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

820 000 zł58 m² 14 137,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament 2-pokojowy w centrum Wrocławia - Platinum | 58,5 m | ostatnie piętro | parking podziemny | 0% prowizji Na sprzedaż elegancki apartament zlokalizowany na ostatnim piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Lipowa

Borek,Wrocław

4 399 zł104 m² 42,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Do wynajęcia piękny, 3-pokojowy apartament z balkonem na I piętrze w willi przy Alei Lipowej. Apartament jest przestronny, idealny dla rodziny. Lokalizacja zapewnia dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

568 642 zł36 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka Z duża logią I nieopodal parku I centralna lokalizacja I ponadprzeciętna wysokość Park Grabiszyński | Wrocław - Fabryczna | Loggia - 10,24 m | Opcja kupna miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

662 435 zł82 m² 8 079,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

820 000 zł49 m² 16 789,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48,08 m2, położone na parterze eleganckiego budynku w samym sercu Kępy Mieszczańskiej - jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Godlewskiego

Muchobór Wielki,Wrocław

760 000 zł68 m² 11 192,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę pięknego, przestronnego 3 pokojowego mieszkania przy ulicy Godlewskiego. Nieruchomość dwupoziomowa, nowocześnie urządzona i bardzo zadbana. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

506 000 zł32 m² 15 927 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka 31,77mkw z ogrodem 19mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

755 000 zł49 m² 15 541 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 48,58mkw | 2 Loggie Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

592 000 zł38 m² 15 774 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesne 2 pokoje 37mkw z ogródkiem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Cena promocyjna! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

532 000 zł32 m² 16 409,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesna kawalerka z ogródkiem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna kawalerka, znajdująca się na parterze budynku z 2020r. przy ul. Mieszczańskiej. Mieszkanie jest jasne i świeżo odmalowane. Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

690 490 zł48 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje I logia I nieopodal parku I centralna lokalizacja Park Grabiszyński | Wrocław - Fabryczna | Loggia - 6,44 m | Opcja kupna miejsca postojowe w garażu podziemnym Charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

899 000 zł66 m² 13 592,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agent prowadzący: -Opuchlik Tel. Podstawowe informacje: do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na Prestiżowej Kępie Mieszczańskiej. Jednostronna nieruchomość z ekspozycją okien na południowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żerniki,Wrocław

940 000 zł65 m² 14 557,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj jak w domu jednorodzinnym 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem na Nowych Żernikach. Zapraszam do obejrzenia filmu Wrocław, ul. Heinricha Lauterbacha mieszkanie z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 209 998 zł72 m² 16 805,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowy dwupak inwestycyjny | 0% prowizji Kup mieszkanie i odbierz klucze w ciągu 2 tygodni. Oferta jest idealna dla inwestorów oraz osób, które szukają nowoczesnego wnętrza w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

8 000 zł85 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Tądel () Tel.: Numer licencji PFRN: 30058 *dostępne od zaraz* Serdecznie polecam 4pok. mieszkanie z ogródkiem w inwestycji ,planty Racławickie", na przeciwko szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

437 000 zł30 m² 14 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

804 000 zł62 m² 12 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesne 3 pokoje 62mkw z balkonem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Cena promocyjna! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

609 000 zł40 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 40,35mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gerberowa

Ołtaszyn,Wrocław

879 900 zł105 m² 8 356,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 105 m2 w stanie deweloperskim. Do własnej indywidualnej aranżacji. Mieści się na II p. w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

664 210 zł52 m² 12 690,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu ofertę przytulnego i zadbanego mieszkania! Idealna propozycja dla osób szukających miejsca do życia w spokojnym miejscu we Wrocławiu, wśród zieleni i niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

874 000 zł64 m² 13 555 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 64,48mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Możliwość wydzielenia osobnej kuchni / Balkon 8,11mkw Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lekcyjna

Sołtysowice,Wrocław

1 030 000 zł83 m² 12 402,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament z tarasem, balkonem i ogródkiem | Wysoki standard Komfort, przestrzeń i prestiż w jednym miejscu Na sprzedaż apartament o powierzchni 83,05 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

1 049 000 zł68 m² 15 426,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż piękne, nowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Kupujący nie płaci podatku pcc 2% (sprzedający wystawia fakturę vat). Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

492 000 zł34 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

2 700 zł43 m² 62,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na II piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Do mieszkania przynależy balkon z ekspozycją wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

990 000 zł83 m² 11 897,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez pcc i prowizji od kupującego! 4-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i balkonem - gotowe do odbioru Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wojszyce,Wrocław

1 599 000 zł101 m² 15 755,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, piękne 4-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie, wykończone w standardzie premium, zlokalizowane w bardzo kameralnej okolicy - ul. Gałczyńskiego - na wrocławskich Wojszycach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

579 120 zł38 m² 15 236 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Wrocław, ul. Nowodworska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,01 m zlokalizowane na parterze nowej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

375 453 zł25 m² 15 000,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

616 272 zł44 m² 13 855 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

1 107 000 zł91 m² 12 122,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska / Cena promocyjna 0% prowizji Pakiet smart W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska. Lokalizacja tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

860 000 zł72 m² 11 886,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart Cena promocyjna, mieszkanie do odbioru w marcu! W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

539 850 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka Z duża loggią I nieopodal parku I centralna lokalizacja I ponadprzeciętna wysokość Park Grabiszyński | Wrocław - Fabryczna | Loggia - 10,24 m | Opcja kupna miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

740 000 zł50 m² 14 949,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

50 M , 2 pokoje, duży balkon , klimatyzacja, winda, garaż, 2013, zamknięte osiedle , blisko rynku Do sprzedaży bardzo ładne, nowocześnie wykończone, klimatyzowane, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

819 000 zł64 m² 12 790,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis! Mieszkanie idealne dla Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

803 740 zł57 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie Z loggią W pobliżu parku Wysoka jakość wykończeń budynku | Blisko parku | Idealne pod inwestycję | Blisko komunikacji miejskiej Prezentuję Państwu 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

634 000 zł52 m² 12 204 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Perkusyjna

Wojnów,Wrocław

3 100 zł65 m² 47,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Energooszczędne rozwiązania - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - niskie opłaty Do wynajęcia lokal o powierzchni 65,41 m2 z ogródkiem i garażem w budynku z 2011r.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij