dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

683 876 zł63 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Dział deweloperski sdp nieruchomości przedstawia Mieszkanie w zielonej i cichej okolicy, blisko wrocławskiej obwodnicy! Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

748 011 zł50 m² 15 090 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie dwupokojowe do własnej aranżacji o powierzchni 49,57 m2 na 7 piętrze 8-piętrowego budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Popowice,Wrocław

689 291 zł46 m² 15 099,50 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

671 150 zł61 m² 11 084 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami (3,88 m2 oraz 3,82 m2). Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 338 000 zł82 m² 16 333 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 81,92 m2 z dużym balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Oporów,Wrocław

734 454 zł63 m² 11 695 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,80 m2 z balkonem i osobną łazienką. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 26.2 m2, - Sypialnia 10.6 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 012 654 zł69 m² 14 663 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dwustronny apartament nad rzeką! Wyjątkowa inwestycja w centrum miasta. Opiekun oferty tel: otoczenie nieruchomości: nowe, prestiżowe osiedle Wrocławia. W bliskim sąsiedztwie tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 130 000 zł59 m² 19 140 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,04 m2 z loggią, położone na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

521 496 zł35 m² 14 981,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Cena promocyjna! Mieszkanie o pow. 34,81m2 + loggia 8,13m2. Znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu z windą. W skład powierzchni użytkowych wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

567 926 zł48 m² 11 856 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: dwa pokoje gotowe do odbioru! Wysokość pomieszczeń do 3 m! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Psie Pole. W najbliższym otoczeniu inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

741 831 zł59 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 32,15 m2 - Pokój 18,13 m2 - Łazienka 4,53 m2 - Przedpokój 4,86 m2 Najważniejsze informacje: - mieszkanie wykończone "pod klucz".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł54 m² 14 455,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! Wykończenie smart komfort w cenie! Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

819 000 zł64 m² 12 839 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne z loggią, w zielonej okolicy. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja na malowniczych Wrocławskich Sołtysowicach, otoczona bujną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

896 280 zł75 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wygodne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską i miejscem postojowym w cenie!. Nie musisz czekać, by urządzić wymarzone mieszkanie. Budynek jest już oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowym budynku na Kępie Mieszczańskiej. Doskonała lokalizacja, 10 minut piechotą do Rynku, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, a także wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

519 000 zł33 m² 15 718 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana na wrocławskim Kleczkowie, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki. W bliskiej odległości od inwestycji znajduje się wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

756 006 zł73 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. 4-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z dwoma dużymi balkonami (3,82 m2 oraz 3,91 m2). Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

959 000 zł77 m² 12 393 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. 4-pokojowe mieszkanie w o powierzchni 77,38 m2 z ogródkiem o powierzchni 37,12 m2, zlokalizowane na parterze 4-piętrowego budynku z windą na zielonym Zakrzowie. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

2 950 zł41 m² 71,95 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Stylowe 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem i zachwycającym widokiem, który codziennie robi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 932 595 zł108 m² 17 938 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Opiekunka oferty: tel: 5-pokojowy apartament o powierzchni 107,74 m2 znajduje się na 3. piętrze w 10-piętrowym, nowoczesnym apartamentowcu z windą. Otoczenie nieruchomości: nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

612 000 zł49 m² 12 528,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Doradca klienta tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,85 m2 na IV piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Układ pomieszczeń: salon - 16,91 m2 Kuchnia - 8,88 m2 Pokój - 10,88 m2 Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

668 000 zł39 m² 17 015 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: arkadiusz Dudkiewicz tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Dwa pokoje o powierzchni 39,26 m2 z balkonem, położone na ósmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

567 364 zł36 m² 15 870 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskim Kleczkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

615 626 zł40 m² 15 321,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

729 000 zł60 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj na zielonych Sołtysowicach trzy pokoje z balkonem. Opiekun oferty: tel. Otoczenie: nowe osiedle zapewniające wiele udogodnień i atrakcji dla mieszkańców. Łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

740 000 zł49 m² 15 148 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Dwa pokoje o powierzchni 48,85 m2 z balkonem, położone na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

1 537 000 zł89 m² 17 241 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie III kwartał 2026 roku. Pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 89,15 m2 z dużym balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

713 000 zł51 m² 14 080 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Dwa pokoje o powierzchni 50,64 m2 z balkonem, położone na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalska

Kowale,Wrocław

1 158 417 zł83 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z oferta 4-pokojowego mieszkania w zabudowie szeregowej do własnej aranżacji! Opiekun oferty: tel: opis inwestycji: kameralna zabudowa znajdująca się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

591 589 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Bez podatku pcc! Mieszkanie 38,35 m2 na 4 piętrze w budynku z windą. Nowoczesne inwestycje znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gerberowa

Wojszyce,Wrocław

919 000 zł105 m² 8 731,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest mieszkanie dwupoziomowe znajdujące się w budynku przy ul. Gerberowej 8 na wrocławskich Wojszycach. Mieszkanie oferowane jest w stanie deweloperskim. W przypadku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament W sercu wrocławia for english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres na mapie wrocławia bulwary nad odrą W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

534 216 zł29 m² 18 276 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania o projektowanej powierzchni 29,23 m2, zlokalizowanego na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Kleczków,Wrocław

580 973 zł33 m² 17 767 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, top lokalizacja. Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w centrum Wrocławia, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

740 000 zł49 m² 15 148 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

764 998 zł65 m² 11 742 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29417 tel. Otoczenie: nieruchomość na nowym osiedlu na wrocławskich Krzykach, w pobliżu słynnych wrocławskich parków: parku Południowego, parku Klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 068 655 zł92 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości bez podatku pcc Dom a może mieszkanie w kameralnej zabudowie na Krzykach z ogrodem o wielkości prawie 80 m!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

1 214 015 zł91 m² 13 292,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Opiekun nieruchomości: tel. Nieruchomość idealna dla rodziny. Mieszkanie o powierzchni 91,33 m2, położone na 3 piętrze z dwustronna ekspozycją okien, dzięki czemu mieszkanie będzie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

629 442 zł58 m² 10 890 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,80m2 plus 2 balkony o powierzchni 5m2 każdy. Otoczenie: inwestycja zlokalizowana jest w północnej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 081 268 zł70 m² 15 411 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowym budownictwie do własnej aranżacji! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w jednej z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

1 349 000 zł91 m² 14 772 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Agent prowadzący: tel. Sdp nieruchomości - dział deweloperski Stan deweloperski - wydanie II kwartał 2026 Pięć pokoi o powierzchni 91,32 m2 z balkonem i dużą loggią, położone na.