dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 582 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 582 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozowa

Ołtaszyn,Wrocław

695 000 zł66 m² 10 538,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam Państwu do zaoferowania ładnie, dwupoziomowe, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Wysoka gm. Kobierzyce ulica Brzozowa zaraz za graną miasta Wrocław dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

2 990 zł41 m² 72,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 41m2 w centrum Wrocławia - ul. Gwiaździsta Oferuję na wynajem nowoczesne i przytulne mieszkanie zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. Gwiaździstej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

531 652 zł31 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wykończona kawalerka z balkonem na Starym Mieście - dostępna od zaraz! Lokalizacja: stare Miasto, wrocław Piętro: 3/4 - budynek z windą Powierzchnia: 30,91 m Balkon: 4,78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł33 m² 17 966,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33,34m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bylinowa

Psie Pole,Wrocław

2 800 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 45 m2. Nieruchomość zlokalizowana na nowym osiedlu przy ulicy Bylinowej we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

637 000 zł55 m² 11 685,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żegiestowska

Krzyki,Wrocław

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe - 37 m2 - mieszkanie przy ul. Żegiestowskiej. (tuż przy alei Armii Krajowej) 2400 zł czynsz najmu + 670 zł zaliczka na poczet opłat Miejsce postojowe zlokalizowane w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

402 080 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Partynice,Wrocław

291 506 zł20 m² 14 857,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz stabilnej inwestycji, która generuje zysk od pierwszego dnia? Ten 1-pokojowy apartament inwestycyjny z logią na I piętrze we Wrocławskich Partynicach to idealne rozwiązanie! Już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

644 322 zł40 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

819 000 zł69 m² 11 835,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 879000 zł Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Semaforowa

Krzyki,Wrocław

515 000 zł36 m² 14 230,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, narożne mieszkanie o powierzchni 36,19 m , położone na podwyższonym parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku zlokalizowanym na ogrodzonym Osiedlu Parkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wiśniowa

Borek,Wrocław

899 000 zł52 m² 17 288,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie, do którego możesz się od razu wprowadzić - al. Wiśniowa - to lokalizacja, która łączy w sobie bliskość centrum i wygodę życia codziennego. Metraż: 52 m2 Piętro 1 z 6,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

899 000 zł56 m² 16 177,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Продам элитную 3-комнатную квартиру площадью 55,57 М , С мебелью И техникой расположенную В port popowice, вроцлав. Sprzedam -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

813 802 zł57 m² 14 202,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,3m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 499 zł38 m² 65,75 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane na ulicy Księcia Witolda w inwestycji Księcia Witolda 48. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane oraz wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

937 945 zł86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i dwoma balkonami w zielonej okolicy! Umów się na bezpłatną prezentację z agentem i poznaj nową inwestycję w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Piastów

Oporów,Wrocław

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 06.09.2025*** Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

669 299 zł59 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z tarasem i ogrodem, 3 pokojowe o powierzchni 59,23m2 na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

698 574 zł37 m² 18 967,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkania w nowym budynku na Kępie Mieszczańskiej Do wyboru ponad mamy ponad 70 gotowych lokali urządzonych w spójnym stylu w różnych metrażach. Dostępne są również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

3 990 zł60 m² 66,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rzerwacja do 05.09 3-POKOJOWE MIESZKANIE NA WYNAJEM - KĘPA MIESZCZAŃSKA, UL. Dmowskiego dostępne od zaraz Serdecznie zapraszam do wynajęcia nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

605 000 zł32 m² 18 806,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji dla Klienta Kupującego. Gotowa, ostatnia kawalerka na Kępie Mieszczańskiej. Przedstawiam Państwu atrakcyjną kawalerkę o powierzchni użytkowej 32,17 m , znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

649 840 zł40 m² 16 057,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie proponowane jest 2 pokojowego o powierzchni 40,5m2 z balkonem usytuowane na 7 piętrze w 8 piętrowym bloku z windą z poziomu garaży. Główna część mieszkania stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

768 642 zł78 m² 9 812,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Na antresoli można zaplanować dodatkowe 2 sypialnie .Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pierwiosnkowa

Grabiszyn,Wrocław

749 009 zł71 m² 10 490,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne mieszkanie z ogrodem 300m2 i garażem na Grabiszynie. Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w samym centrum Wrocławia. To niepowtarzalna okazja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 021 731 zł44 m² 23 028 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty tel: nowoczesny apartament 44,37 m w prestiżowej inwestycji na wrocławskich Krzykach Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 44,37 m, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

558 890 zł26 m² 21 324 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty tel: nowoczesny apartament 26,21 m w prestiżowej inwestycji na wrocławskich Krzykach Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 26,21 m, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

1 489 200 zł75 m² 19 867 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Borek. Styl, komfort i doskonała lokalizacja - wszystko to czeka, by stać się Twoją nową codziennością. Opiekun oferty: nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Schuberta

Krzyki,Wrocław

845 000 zł67 m² 12 611,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie 67 m2 wraz z komórka lokatorską 14 m2 i dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Mieszkanie składa się z 4 pokoi. 3 sypialni i salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

617 000 zł46 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w loftowym stylu, z wysokimi sufitami, w gotowej inwestycji. Opiekun oferty: opis nieruchomości: mieszkanie w nowopowstałym budynku przy ul. Kamieńskiego. Wokół mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogatyńska

Maślice,Wrocław

649 000 zł51 m² 12 626,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | nowe budownictwo | garaż | komórka | klimatyzacja | park Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, bardzo zadbanego mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Fabryczna,Wrocław

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, premium, pierwszy najem ul. Racławicka, grabiszynek, fabryczna, wrocław Polecam do najmu nowe 3-pokojowe mieszkanie (60,00 mkw) pierwszy najemca. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

591 128 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,51 m2 z balkonem, położone na ostatnim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

549 900 zł50 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie o powierzchni 50 m2 znajduje się na przyjaznym i zielonym osiedlu- gądów Mały, na 8 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

914 398 zł63 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena Promocyjna na wybrane mieszkania do końca lipca 2025! Piękne mieszkanie o pow. 64,67m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

669 000 zł54 m² 12 414,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz duża promocja! cena przed promocją 759000,30 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

547 329 zł41 m² 13 317 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe | Tereny zielone | Niska zabudowa Opis lokalizacji: księże Małe, ulica Blizanowicka, czas dojazdu do centrum 13 min. Opiekun nieruchomości: hubert Szymczak tel. 2-pokojowe mieszkanie.