dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 911 580 zł108 m² 17 734,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 20.07.2025 Apartament o pow. 107,79m2 z balkonem 23,82m2 znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,61m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem z opcją wykończania "pod klucz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rutkiewicz

Krzyki,Wrocław

1 286 000 zł100 m² 12 898,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Klucze od zaraz Komfortowe przestronne słoneczne dwustronne taras garaż komórka lokatorska wójciklicencja 16128 w funkcjonalnym rozkładzie do wprowadzenia bez nakładów 4 wygodne pokoje nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

739 000 zł61 m² 12 102,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz możliwe rabaty+ rower elektryczny gratis Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 499 zł55 m² 63,62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 55 m2, zlokalizowanego na ulicy Henryka Sienkiewicza w inwestycji Sienkiewicza Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Krzyki,Wrocław

6 500 zł117 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 117m2 do wynajęcia. Składa się on z czterech pokoi, z klimatyzacją w każdym z nich. Budynek, w którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

890 100 zł53 m² 16 813,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Kowale,Wrocław

2 372 690 zł163 m² 14 556,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2025

Klucze we wrześniu Oferta od dewelopera - bez prowizji oraz bez podatku pcc. Budowa na ukończeniu. Zapraszam do obejrzenia mieszkania na żywo. Inwestycja premium. Oferowane mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

490 200 zł33 m² 15 064,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

570 000 zł42 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i miejscem postojowym gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ponad 42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

450 982 zł31 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

1 080 000 zł64 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie sprzedażowej przedstawiam Państwu apartament na osiedlu Innova II. Blok umiejscowiony jest na dzielnicy Tarnogaj. Mieszkanie znajduje się na parterze (1 piętro) w 17 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

850 000 zł61 m² 13 975,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż jasne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 60,82 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2017 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w bardzo przyjaznym sąsiedztwie - w pobliżu liczne tereny zielone (m.in. Park Kleciński), ścieżki piesze i rowerowe. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

499 000 zł33 m² 15 283,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

589 000 zł32 m² 18 656,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31,57 m ! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "tarnogaj" przy ul. Gazowej we Wrocławiu na osiedlu Di Trevi - bezpiecznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

839 000 zł65 m² 12 997,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena promocyjna! Zamiast 929000 cena 839000zł! Mieszkanie gotowe 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

771 316 zł46 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu w nowym prestiżowym budynku i w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze okolice ul. Sikorskiego. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

735 000 zł62 m² 11 920,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,66m znajdujące się na nowopowstałym, osiedlu dewelopera pcg "nova Sołtysowicka" na Sołtysowicach- psie Pole. Nieruchomość idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

699 000 zł47 m² 14 951,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! wykończenie smart comfort W cenie! zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł33 m² 17 966,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 33,34m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

630 500 zł35 m² 18 149,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

644 160 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 1 pokojowe o pow. 39,04m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

819 000 zł56 m² 14 521,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja Mieszkanie położone w zielonej, spokojnej części Wrocławia, w nowym budynku z windą, monitoringiem i ochroną. W bliskiej odległości: przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

623 574 zł35 m² 17 775,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

899 000 zł58 m² 15 393,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy Gaj (krzyki). Opiekun oferty: tel. ***oferta tylko w sdp Nieruchomości*** Otoczenie nieruchomości: gaj to osiedle mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 499 zł55 m² 63,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, zlokalizowane na ulicy Henryka Sienkiewicza w inwestycji Sienkiewicza Residence Mieszkanie jest całkowicie umeblowane, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

402 080 zł25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

731 000 zł80 m² 9 155,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wrocław Fabryczna Maślice tu znajdą Państwo piękne, duże, dwupoziomowe, mieszkanie 3 pokojowe w bloku z balkonem. Blok oczywiście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Port Popowice, nowe osiedle, wyższy standard dla wymagających. Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i przynależnym miejscem w garażu podziemnym. Okolica z pełną, pod każdym względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 152 756 zł80 m² 14 396,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 80,07m2 znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stajenna

Krzyki,Wrocław

3 900 zł52 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko bezpośrednio, agencjom I pośrednikom Z góry dziękuję Wolisz mieszkać na gęsto zabudowanym osiedlu na peryferiach, czy w wygodnym mieszkaniu o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

2 850 zł72 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Jagodnie - zamieszkaj wygodnie i stylowo! Szukasz przestrzeni, w której naprawdę poczujesz się jak w domu? Miejsca, które łączy komfort, świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwidzyńska

Kowale,Wrocław

3 800 zł56 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis: jeśli szukasz kompletnie urządzonego mieszkania w nowym budynku w doskonałej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Wrocławia - właśnie znalazłeś! nowoczesne osiedle przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 269 266 zł68 m² 18 801,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Apartament na ostatnim najwyższym piętrze! Apartament o największej pow. 67,5m2 położony na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

479 125 zł26 m² 18 190 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Powierzchnia całkowita mieszkania 26,34 m Piętro 1 Liczba pokoi 1 Loggia 7,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

742 660 zł52 m² 14 172,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 52,4m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gaj,Wrocław

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Taras, zieleń i światło | 48 m | ul. Uznańskiego, wrocław Wyobraź sobie przestrzeń, w której wszystko jest na swoim miejscu. Taras otwarty na zielone patio, jasne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

797 000 zł44 m² 18 275,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prowizja - 0% 75 mieszkań dostępnych od zaraz - różne metraże i układy. Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 43,61m2 z balkonem oraz loggią,.