dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

367 300 zł20 m² 18 711,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal Z zawartą umową najmu na rok, kwota najmu-2100 brutto plus opłaty. Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego!. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

3 000 zł33 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Bezpośrednio od właściciela | Garaż podziemny | Komórka lokatorska | Lokum Porto, ul. Długa Do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m w inwestycji Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

490 000 zł33 m² 15 007,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie na ulicy Drukarskiej. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary. Mieszkanie wolne od 1 pażdziernika opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Stare Miasto,Wrocław

12 000 zł141 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny penthouse usytuowany nad Odrą, przy ulicy Księcia Witolda. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego spaceru od wrocławskiego Rynku, nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam nowoczesne, bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 49 m z balkonem, w bloku wybudowanym przez Profit Development w 2021 roku przy ulicy Kajdasza 46 we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

595 645 zł41 m² 14 524,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 20.07.2025 Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stare Miasto,Wrocław

14 000 zł140 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

539 010 zł41 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

669 600 zł40 m² 16 781,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł54 m² 14 455,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz wykończenie smart comfort W cenie! Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

492 000 zł34 m² 14 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

768 642 zł78 m² 9 812,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę A miejsce postojowe otrzymasz gratis! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

747 000 zł37 m² 20 265,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,83 m z loggią - zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziemniaczana

Brochów,Wrocław

572 975 zł51 m² 11 243,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

W ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,96 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu w dzielnicy Brochów Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze trzykondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 356 604 zł81 m² 16 653,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 20.07.2025 Apartament na 8 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu z windą na Kleczkowie w nowej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

1 188 330 zł91 m² 13 011,40 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

485 032 zł32 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 17 155,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,06m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

537 817 zł41 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

661 678 zł46 m² 14 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Stajenna

Wrocław,dolnośląskie

825 340 zł57 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, w pełni urządzone i wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,92 m, położone przy ul. Stajennej we Wrocławiu. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

749 000 zł56 m² 13 296,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Możliwe rabaty+ rower elektryczny gratis Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

552 966 zł27 m² 20 427,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

722 939 zł48 m² 15 149,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

3 290 zł41 m² 80,24 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu klimatyzowanego, nowoczesnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 41 m , zlokalizowanego przy ul. Białowieskiej na osiedlu Popowice Port w nowym apartamentowcu. WE can.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

694 608 zł60 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: polecam na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 59,88 m2. Mieszkanie znajduje się na spokojnym i zielonym osiedlu Żerniki w zachodniej części Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

779 000 zł64 m² 12 254,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Możliwe rabaty! W prezencie przy zakupie rower elektryczny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

535 383 zł43 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Mieszkanie idealne na start W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

437 000 zł30 m² 14 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

538 770 zł26 m² 21 037,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta cenowa aktualna na dzień 20.07.2025 I OBOWIĄZUJE DO DNIA 23.07.2025 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Fabryczna,Wrocław

430 000 zł26 m² 16 387,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowocześnie wykończona kawalerka z dużym balkonem - Osiedle Nowe Żerniki Na sprzedaż atrakcyjna, umeblowana i wyposażona kawalerka o powierzchni 26,24 m , zlokalizowana na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

680 000 zł51 m² 13 234,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż popowice nowe budownictwo | pixel house | 2 pok | top lokalizacja | balkon | sprzedaż Lokalizacja: wrocław, ul. niedźwiedzia W pobliżu: magnolia, park, przystanki, rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 015 907 zł49 m² 20 610,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

4 500 zł56 m² 80,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia po raz pierwszy! Nowe, w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę ul. Kazimierza Michalczyka, wrocław Na wynajem komfortowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

448 040 zł28 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Powierzchnia całkowita mieszkania 28,02 m Piętro 2 Liczba pokoi 1 Ekspozycja zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

580 000 zł46 m² 12 716,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun Oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 45,61 m2 w wieżowcu z windą, położonym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na Północy Wrocławia. Doskonała komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie w centum miasta przy ul. Madalińskiego (atal City Square z 2022) - bez agencji: - w pełni wyposażona otwarta kuchnia (piekarnik, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Nadodrze,Wrocław

3 400 zł46 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przepiękny, gotowy do wprowadzenia Apartament na Księcia Witolda! Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Apartament w pełni wyposażony i umeblowany, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

669 299 zł59 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z tarasem i ogrodem, 3 pokojowe o powierzchni 59,23m2 na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe ma pow.