dowolna

Mieszkania z garażem Wrocław - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

794 000 zł73 m² 10 842,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 469 000 zł68 m² 21 718 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta off-market. Przygotowujemy do sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum, w budynku Atal Tower, przy ul. Sikorskiego. Obecnie lokal podzielone jest na 2 mikroapartamenty, przeznaczone na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

528 888 zł47 m² 11 369 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie | Fabryczna | 2003 r. | balkon | Piwnica | Garaż opcjonalnie | klimatyzacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

4 900 zł82 m² 59,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia nowe mieszkanie na Swojczycach z widokiem na rzekę! Oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze! Składa się z 3 oddzielnych pokoi, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

3 500 zł52 m² 67,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, jasne i pachnące 3 pok. mieszkanie na Krzykach ( ul.Piękna ) Klimatyzacja w mieszkaniu, winda w budynku zjeżdżająca do garażu podziemnego. Miejsce postojowe 200 zł/mc dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

949 000 zł77 m² 12 324,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, na spokojnym osiedlu na Zakrzowie. Mieszkanie gotowe do odbioru. Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper, a Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bociania

Kowale,Wrocław

1 158 417 zł83 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna Rodzinna okolica * Realizacja III Kwartał 2025 Idealne dla Rodziny mieszkanie z dużym Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

641 000 zł35 m² 18 451,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

733 999 zł40 m² 18 414,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: wrocław, klecina, ul. Wałbrzyska Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie narożne o powierzchni użytkowej 70m , usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 70,21m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we Wrocławiu. Oferowane Mieszkanie jest dwustronne, przeciwległe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

499 000 zł31 m² 15 937,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! wykończenie smart comfort W cenie! Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

726 279 zł72 m² 10 134 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski Tel: nowe mieszkanie - Brak podatku pcc Mieszkanie w zielonej części Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na Wrocławskich Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Klecina,Wrocław

2 000 zł84 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie z balkonem - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: klecina, wrocław Powierzchnia: 84 m Piętro: 0 Liczba pokoi: 4 Garaż Duży balkon Dostępność: od zaraz Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

606 999 zł30 m² 20 186,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

587 950 zł53 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest na Wrocławskich Stabłowicach. W okolicy znajduje się wiele parków, terenów spacerowych i tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świt

Ołtaszyn,Wrocław

660 000 zł57 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem spokojna, prestiżowa lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie o przemyślanym układzie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

664 000 zł50 m² 13 280 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: bartosz Jędrzejewski tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja znajduje się na wrocławskich Maślicach. Znajdziemy tam bogata infrastrukturę, bardzo dużo terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczepin,Wrocław

699 000 zł45 m² 15 547,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

- rezerwacja - - oferta tylko W N-home nieruchomości - Z przyjemnością ogłaszam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkania z balkonem w przy ulicy Przedmiejskiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie jest z podpisaną umową najmu, 2400 brutto na rok. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Kawalerka jako Lokal usługowy z funkcją mieszkalną! Ma optymalną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

485 514 zł27 m² 17 982 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

2 960 zł36 m² 82,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

877 600 zł59 m² 14 874,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku Odra House, mieszczącego się przy rzece, przy ul. Długiej w niedalekiej odległości od placu Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: ***wolne od 01/07/2025*** Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie apartament. Nieruchomość zlokalizowana w samym sercu Starego Miasta, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozy

Gądów Mały,Wrocław

600 000 zł33 m² 18 154,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka z osobną kuchnią - Wrocław, nowe Żerniki, ul. Brzozy Pięknie mieszkanie w budynku z 2018 roku na modelowym Osiedlu wuwa , w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

476 600 zł27 m² 17 856,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołbin,Wrocław

645 996 zł38 m² 17 212,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

513 362 zł29 m² 17 562,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

390 668 zł20 m² 19 426,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

646 000 zł38 m² 16 814,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 38,42m2 i znajduje się na szóstym piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

533 474 zł29 m² 18 176,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

645 613 zł37 m² 17 534,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

817 215 zł38 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

669 000 zł37 m² 17 911,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Starym Mieście. Idealne mieszkanie na start lub jako inwestycja, tuż nad Odrą, w pobliżu parków ( Park Popowicki , Park Zachodni) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

796 020 zł50 m² 15 971,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rycerska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

567 708 zł53 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: informacje: mieszkanie 2-pokojowe, kuchnia z aneksem kuchennym, łazienka z wc, balkon, parter, możliwość dokupienia miejsca postojowego w podziemnym garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

600 702 zł37 m² 16 310,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

599 000 zł55 m² 10 898,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54,96 m2 na ostatnim- drugim piętrze w budynku z 2007 r. przy ul. Miłostowskiej we Wrocławiu. Rozkład Mieszkanie składa się z: / pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

913 000 zł49 m² 18 632,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m ! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "swojczyce" przy ul. Vasco da Gammy we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij